Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie. Ceny z kosmosu. U zbycia cena Łucza jeszcze nie tragiczna, ale zapewne taka będzie na zakończenie.

Edytowane przez bahuone

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idą Święta okres zimowy to i ceny wyższe :( co do łucza to fakt na takiej cenie się nie skończy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

U tego sprzedawcy nie będzie tanio.

Musisz to wziąć pod uwagę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Joanna Mariusz, ale ten co pokazałeś, to przynajmniej prawdziwy łuczowy 'rodzynek'


koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie jestem pewien, czy werk nie pochodzi z młodszego Łucza. Te stare miały chyba logo w kształcie pięciokąta jak w Poljotach, ale znaczek w środku był inny. Dobrze kombinuję, czy nie bardzo. Chodzi mi o takie logo na płycie.

 

mecanism-galben-cal-2209-poljot-de-luxe-

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Joanna Mariusz

@Joanna Mariusz, ale ten co pokazałeś, to przynajmniej prawdziwy łuczowy 'rodzynek'

 

Pytanie czy wskazówki są Ok i czy na tarczy nie powinno być powyżej "6"  słynne "zdziełano w CCCP"  ? 

Edytowane przez Joanna Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem takiego Lucza w stanie NOS ,ale powędrował do najlepszej kolekcji w Polsce,.AFAICR mechanizm się zgadza tylko wskazówki powinny być inne.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam takiego ze złoconymi wskazówkami głównymi i pomazianym na czerwono sekundnikiem. Nie wiem jakie mają być bo jak zwykle to że w katalogu są czarne nie przesądza że nie zakładano też złoconych, które są nawet bardziej na miejscu i pasują świetnie, zresztą tyle egzemplarzy ma złocone że znów nie wierzę w przypadek. Nie zmieniam bo mi nie przeszkadza :) Nie przeszkadza mi między innymi dlatego  że zegarek na aukcji alle wylicytowałem w kwietniu za 50 zł z wysyłką. Nie wydaje mi się żeby to był rzadki ani specjalnie cenny zegarek. Widuje się go stosunkowo często

Cena na tej aukcji już jest przesadzona i jako że nie jest to jakaś rzadkość to zalecałbym szukanie czegoś dużo tańszego.

A to mój :)

post-49869-0-88823500-1449159861_thumb.jpg

Edytowane przez kchrapek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka miesięcy temu kupiłem go w tym lombardzie i momentalnie zwróciłem. Po otwarciu okazało się, że mechanizm nadaje się co najwyżej do naprawy przez popalone ścieżki, uważajcie gdyby ktoś chciał się skusić.

http://allegro.pl/zegarek-meski-rosyjski-i5833790714.html

Edytowane przez spoxx2006

Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sekundnik wygląda na prawidłowy .,W moim był identyczny.,

 

A ja mam takiego ze złoconymi wskazówkami głównymi i pomazianym na czerwono sekundnikiem. Nie wiem jakie mają być bo jak zwykle to że w katalogu są czarne nie przesądza że nie zakładano też złoconych, które są nawet bardziej na miejscu i pasują świetnie, zresztą tyle egzemplarzy ma złocone że znów nie wierzę w przypadek. Nie zmieniam bo mi nie przeszkadza :) Nie przeszkadza mi między innymi dlatego  że zegarek na aukcji alle wylicytowałem w kwietniu za 50 zł z wysyłką. Nie wydaje mi się żeby to był rzadki ani specjalnie cenny zegarek. Widuje się go stosunkowo często

Cena na tej aukcji już jest przesadzona i jako że nie jest to jakaś rzadkość to zalecałbym szukanie czegoś dużo tańszego.

A to mój :)

attachicon.gifDSC07727.JPG

Ten sekundnik "pomaziany na czerwono" wygląda na prawidłowy. Znalazłem zdjęcie mojego sprzedanego i sekundnik jest taki sam czerwony.,  ,Co do ceny to rzeczywiście jest mocno zawyżona jak na zegarek z Mińska, za Poljota w tym stanie jeszcze bym się drapał po głowie.    

 

post-67292-0-79458800-1449162391_thumb.jpg

post-67292-0-75793900-1449162411_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten sekundnik wygląda na prawidłowy .,W moim był identyczny.,

 

Ten sekundnik "pomaziany na czerwono" wygląda na prawidłowy. Znalazłem zdjęcie mojego sprzedanego i sekundnik jest taki sam czerwony.,  ,Co do ceny to rzeczywiście jest mocno zawyżona jak na zegarek z Mińska, za Poljota w tym stanie jeszcze bym się drapał po głowie.    

To "pomazianie" to było tak żartobliwie :D Wiem że był taki czerwony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.