Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Rekomendowane odpowiedzi

drogo...

 

nie wierze ze to poszlo za te pieniadze.... i to jeszcze z dziura w delku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie wierze ze to poszlo za te pieniadze.... i to jeszcze z dziura w delku.

Mnie nic nie dziwi... dobry opis, ładne foto i wszystko sprzedasz... Wyobraź sobie, że ludzie kupują zegarki marek modowych... ;-)

 

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Co ci ludzie mają w głowach? Chyba tylko groszek na sznurku trzymającym uszy.  :wacko:

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego, oni co jakiś czas wyskakują z takimi "fuzlami", nie tylko zegarkowymi. na jarmarku też obok oryginałów śmietnik mieli.Zgodnie z zasadą- dla każdego coś dobrego ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W podobnym klimacie, choć jeszcze bardziej ordynarny i powodujący pusty śmiech był parę dni temu "zegarek oficera SS" :wacko::huh::D

Tak mnie zamurowało, że aż zapisałem sobie zdjęcie z aukcji na alle.

post-78052-0-84517900-1472325592_thumb.jpg

 

Sprzedawca winszował sobie za ten mega obiekt historyczny całe 135 zeta.... Aż dziw, że nikt nie kupił

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydaje mi się, że w przypadku sprzedaży tzw. "przedmiotów kolekcjonerskich" nie ma to zastosowania, bo inaczej dlaczego internety są pełne takich potworków zrobionych z fajnych zegarków. Poza tym bez problemu można kupić rzeczy typu kordzik hitlerjugend albo inne podobne. Jakoś nikt nie wsadza za to do więzienia. Poza tym takie stwierdzenia "Propagowanie symboli totalitarnych jest karalne." mogą też stawiać pod znakiem zapytania działalność np. rekonstruktorów historycznych, którzy przecież też biegają w mundurach feldgrau przyozdobionych różnymi glapami. Jak dla mnie to jest głupota i chęć złapania naiwnego kupca. Nie nazwałbym tego propagandą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie symboli tylko ideologi - w Niemczech zakazane są także symbole i muszą być zaklejane np wąsik Hitlera, znaki SS na odznakach itp...

Wystarczy dopisać do aukcji że ma charakter kolekcjonerski i że nie propaguje się ideologi faszystowskiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Co za cena.  :blink: Czy ten bezel jest poprawny?

link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Bezel nie jest poprawny. Ale reszta w porządku. Oprócz zerwanej sprężyny ;)

Cenę robią te dwie nabite literki i numerek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Rafał75

Ja też mam dwie nabite literki i numerek na deklu i tyle ze mnie nie zdarli. :D Na szczęście.  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

Ja też mam dwie nabite literki i numerek na deklu i tyle ze mnie nie zdarli. :D Na szczęście.  

Jakie ? Napisz, bo prowadzę spis zegarków MW, przyda się ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pamiętam nasze emocjonalne wpisy przed dwoma laty, gdy Zbysiu-ileś-tam za pomocą swoich holowników wydusił z jelenia coś ponad tysiąc dwieście  za podobnie odpicowanego deluxa z charkowską tarczą...

 

W świetle tamtej aukcji, te obecne pięć stówek dla Zbysia...  to bida z nędzą :)

_ _ _ _ _

 

@Yakovlev  (a propos amfibii z marwoja) czy numery na deklu są oryginalne??

ich stylistyka wygląda poprawnie, ale dotąd widywałem je tylko na korpusie, po drugiej stronie od koronki...

Edytowane przez cofer

koszyk tourbilliona do hublota ...niebity! kupię

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Yakovlev

@Yakovlev  (a propos amfibii z marwoja) czy numery na deklu są oryginalne??

ich stylistyka wygląda poprawnie, ale dotąd widywałem je tylko na korpusie, po drugiej stronie od koronki...

Powinny być nabite lub naniesione elektropisem na kopercie naprzeciwko koronki i na deklu.

W kompletnych zegarkach w pudełku, z papierami - numer powinien być również dopisany w paszporcie (ale nie zawsze tak było).

 

PS.

Już i tak publicznie podaję za dużo informacji dla potencjalnych podrabiaczy zegarków MW.

Ale schemat/system numeracji w przypadku Amfibii i Primów był różny. Że o Enicarach i Blancpainach nie wspomnę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.