Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
rproch

NIE PRZEPŁACAJCIE NA ALLEGRO

Recommended Posts

600 zł to trochę dużo. Zegarek od frontu nie za piękny....

Edited by buczo85

Faktycznie, już gdzies czytałem, ze te mechanizmy są ze złota ;) . A klasyczne wzornictow Wostoka powala po prostu... ech... pomocy!

Miłego dnia!

No właśnie chyba dla tego alledrogo pozakrywało nick'i kupujących - aby ludzi z błogostanu słodyczy zakupu nie wybudzać :D toż to unikat ktoś znabył.

Guest Szymon.

A mnie pokorciło by zapytać jak się z tego kalendarza wiecznego korzysta w tym przypadku ;-P ehhhh.... bez odpowiedzi się obyło.

Zrobilem dokładnie to samo, nawet wklejałem tutaj kawałek korespondencji.

Tutaj jak napisałem żę to składak i odpowiedź jaką dostałem:

I znowu okazja na 3w1

http://allegro.pl/sh...item=2345501567

Ten sam "zakład zegarmistrzowski". Dodatkowo napisałem gościowi że to składak, dostalem w odpowiedzi:

"Witam,

Proszę nie ośmieszać się. Zegarki były zakupione w Związku Radzieckim w latach 80-tych przez mojego ojca który jest zegarmistrzem od 50 lat!!! Posiadam 5 takich samych. Każdy jest nowy nieużywany sprawdzony i wyregulowany z dokładnością 5 sekund na tydzień. Na każdy zegarek jest gwarancja. To, że było ich mało to nie znaczy, że są jakimiś składakami!!!

Pozdrawiam

F.H.U. KWARC

Piotr Sołtysiak"

Chyba najbardziej nie chce mi się wierzyć w te 5s/tydzień. Może tak,,, przez pierwszy tydzień po regulacji, jak sie wie jak go przekładać żeby kompensować odchyłki (ale i w to wątpię).

Zastanawiam sie czy mu wysłać z których modeli był składany

A tutaj moje spekulacje co do sposobu odczytu daty:

Na razie poprosiłem żeby mnie oświecił jak się korzysta z kalendarza w tym oryginalnym, niepowtarzalnym modelu. Jestem ciekawy co mi odpisze

Pewnie staje się plecami na zachód, spiewa "wlazł kotek na płotek" po starocerkiewnoslowiańsku jednocześnie obracajac się wokól własnej osi i machając rękoma. Albo coś w tym stylu. To jedyny sposób odczytania daty jaki przychodzi mi do głowy.

A faktycznei... ale ze mnie jelen.. nie zauwazylem ze tam jest wieczny kalendarz. a nie nazwy miaast ... :/ kurde rzucilem kątem oka na zegarek patrze wskazowki ok i lece inne zdjecia a nie zauwazylem cyferblatu z wiecznego kalendarza..... w morde jeza.. zrobilbym wtope jakby mi przyszedl bo wedy dopiero bym to pewnie zauwazyl.. heheh

Edited by Frytejro

Tak czy tak Rakieta już osiągnęła kosmiczną cenę ...

Niewiedza tak jak i wiedza są bezcenne, jednak bywa bolesna.

Guest D@dik

Orzeszku.... co tu się działo z tą Mołnią ;-)

Ta koronka....ten szyk wskazówek z lumą naniesioną szpachlą ;-) i 7 walczących o ten rarytas...

Edited by D@dik

A tutaj był Łucz kwarc, (zresztą z ciekawą tarczą ;)

http://allegro.pl/lucz-z-dodatkowa-funkcja-stan-sklepowy-lata-80te-i2351782612.html

na zadane pytanie o dodatkową funkcję zegarka,tj. "co to za funkcja?" otrzymałem taką odpowiedź:

"nie wiem,zegarek ma dodatkową opcję ale jak się ją uruchamia to nie wiem... pozdrawiam "

:unsure:

Na ponowione pytanie, ze zmieniona formą, tj. "jaką ma funkcję?" Znowu wyczerpująca odpowiedź: "nie wiem... pozdrawiam"

:blink:

Może jestem uparty, ale jak ktoś kupił, to niech się wypowie nt. tej dodatkowej funkcji, jeśli takowa jest ;)

Co to za funkcja :lol: ?

Edited by oprzemyslaw

Guest D@dik

Koronka niszczy system :D

Pierwsze podejście do sprzedaży się nie powiodło - he he teraz z innego konta Mołnia Floty Czarnomorskiej ;-)

Ale to musi ważyć? ;-P Wysyłka paczką za 20 pln!

Edited by D@dik