Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mariusz888

zegarkiipiora.com: Rolex Deepsea Sea-Dweller D-Blue

Rekomendowane odpowiedzi

"Premiera zapowiadana przez markę Rolex na 4 sierpnia 2014 była wyczekiwana przez wiele osób. Oczywiście zanim zaprezentowano nowy zegarek, można było dosłownie utonąć w morzu plotek „co to będzie”. Spekulowano, że w ogóle będzie to See-Dweller z pierścieniem lunety oraz tarczą w kolorze niebieskim, po czym od razu zaczęto rozmyślać, czy koperta i bransoleta wykonana będzie ze stali czy też białego złota, jak ma to miejsce w przypadku modelu Submariner."

 

Ostatecznie plotki sprawdziły się jedynie częściowo. Faktycznie zaprezentowanym wczoraj (a właściwie w nocy z wczoraj na dziś) zegarkiem jest model Sea-Dweller, a konkretnie jego wersja Deepsea, która wyróżnia się ogromną, bo wynoszącą 3990 metrów wodoszczelnością. Jak na zegarek naręczny jest to imponujący wynik."

 

Czytaj całość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No tarcza powala :blink:

Dla mnie w rzeczywistosci moze wygladac przepieknie i wyrozniac sie z calej gamy diverow, jednak zielony napis jekos mi zaburza kolorystyke tak powaznego i profesjonalnego zegarka. Nie wiem (pewnie probowali :P ) ale np. kolor z lumy bylby bardziej adekwatny B)

Ciekaw jestem jaka bedzie jego cena. I znowu serwis w Polsce nie bedzie go serwisowac, bo nie dostana maszyny do sprawdzania wodoszczelnosci :wacko:

post-25547-0-48031000-1407228956_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdyby nie zielony napis, to zegarek wyglądałby jak dotychczasowy DSSD z tarczą od niebieskiego Suba. Zieleń przełamuje nieco nudne połączenie niebieskiego i czarnego. Kolorystycznie trafili w dziesiątkę...

 

WEEK735,_Polak,_foto_540_400_80_c1_cente


Lubię małe zegarki…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To byl dobry moment aby pozbyc sie napisow z ringu. Teraz moim zdaniem zrobilo sie tego za duzo....

Tarcza super.

@Artme podpbno ma byc drozszy ok 250€

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to pojechali. Zmienili kolory ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wodoszczelność działa na wyobrażnię .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie wiem - mi sie ten krok podoba.

Zmienili kolory - wreszcie odroznili czyms wiecej od "slabszych" modeli a poza tym podniesli wodoszczelnosc zostawiajac konkurencje daleko w tyle. Czego chciec wiecej? Przeciez to tylko nurek a to, ze i tak nikt z nim nie bedzie nurkowac niczego nie zmienia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyglada bardzo dobrze . Parametry mocne . Utrzymany w stylistyce marki. Bedą klienci.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie, ze beda. Zamiast obecnego modelu wchodzi nowy, wiec automatycznie kazdy, kto poluje na taki zegarek kupi nowy :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klonow Subow sa setki, jednak DS i jego grubosc odroznia ten model od reszty na kilometr ;)

 

ps

ciekaw jestem co Kolega Magic na taki ruch Rolexa, bo w tym modelu do slabego zdobienia werku juz chyba nie przystoi sie czepiac  :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymiata:-) niestety poza zasiegiem :-(

Ale choć popatrzeć miło.


życie zaczyna się po 200...km/h

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Klonow Subow sa setki, jednak DS i jego grubosc odroznia ten model od reszty na kilometr ;)

 

ps

ciekaw jestem co Kolega Magic na taki ruch Rolexa, bo w tym modelu do slabego zdobienia werku juz chyba nie przystoi sie czepiac  :)

Mariusza już po raz kolejny nie ma z nami.

Pomimo kontrowersji jakie wzbudzały jego wypowiedzi,to ubarwiał to forum i mam nadzieję,że wróci.

Wiedzy odmówić mu nie można.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zarzucano OP, że wypstrykali się z pomysłów. Idąc tamtym tokiem rozumowania to Rolex też już się kończy ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niedawno zarzucano OP, że wypstrykali się z pomysłów. Idąc tamtym tokiem rozumowania to Rolex też już się kończy ;)

+1, a moze nawet sie nie zaczal ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mariusza już po raz kolejny nie ma z nami.

Pomimo kontrowersji jakie wzbudzały jego wypowiedzi,to ubarwiał to forum i mam nadzieję,że wróci.

Wiedzy odmówić mu nie można.

No tak - szkoda, bo zawsze troszke adrenalinki bylo ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to ja Ci mogę podnieść adrenalinkę komentarzem na temat tego zegarka ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaaa - to wiem :D

Ale co tu podnosic - zegarek jak zegarek. Jest ladny, troche zmieniony i tyle. Jak zawsze u Rolexa i Panerai :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj przymierzylem tego d-blue w Galerii i powiem, ze w rzeczywistosci niebieski daje niezle po oczach jak i ten zielony, ale to bardzo ladne polaczenie kolorystyczne i fajnie zmienil ten "klocek" w cos bardziej przyjaznego do uzytkowania na co dzien :)

 

Roznica w cenie 1000pln B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.