Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Banalny

Casio PRO TREK PRW-6000-1ER

Rekomendowane odpowiedzi

Witam a jaka jest różnica po za wyglądem pomiędzy PRW - 6100 i PRW - 6000 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Carbon w pasku i nowy wyświetlacz STN taka różnica poza kolorystyką.


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRW-6000-1 ta podstawowa wersja kolorystyczna  nie ma carbonu mają go PRW-6000Y  ten czarno zielony i czarno czerwony :)


GW-9400 1ER,GW-9430,GW-9200 1ER, GD-400-4ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mierzyłem PRW-6100 z czerwonymi i zielonymi akcentami , są piękne - jednak wydawały mi się za małe na ręce - dlatego z ciężkim sercem przestałem je brać pod uwagę podczas planowanego zakupu zegarka - ale gratuluję szczęśliwym posiadaczom :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

witam. stałem się szczęśliwym posiadaczem prw-6000 moduł 5365. ale niestety nie mam polskiej instrukcji, a co najgorsze nigdzie nie mogę znaleźć. bardzo bym prosił o zapodanie polskiej instrukcji do PRW-6000 na adres [email protected]. z góry dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć pierwszy raz mam doczynienia z tak wielofunkcjnym zegarkiem i mam problem z ustawieniem czasu na Berlin Europę (jego skrut) możecie mi pomóż nie mam polskiej instrukcji

Podstawowe ustawienia jak by mógł mi ktoś doradzić dzieki PRW-6000-1ER

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Instrukcja wysłana. Daj znać czy doszło. Pozdro.

Witam serdecznie. Przeglądając forum trafiłem na Twoje posty odnośnie instrukcji obsługi Casio Protrek 6000y-1aer.Ja mam ten sam problem ,co przeważnie wszyscy użytkownicy . Dostałem zegarek zakupiony w Niemczech,niestety bez polskiej instrukcji.Gorąca prośba ,czy Mógłbyś podesłać mi polską instrukcję,tak jak wcześniej koledze , lub wrzucić ją do pobrania na forum ? Niestety instrukcja ta , jest na razie nie do osiągnięcia . Jesteś chyba jedyną deską ratunku dla ludzi nie ogarniających tematu w obcych językach . Będę bardzo wdzięczny za wyrozumiałość i poświęcony czas. Pozdrawiam serdecznie Krzysztof.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem posiadaczem tego zegara czyli prw 6000 i mam pytanie, czy wam też w trakcie noszenia przekręci się koronka?

Ps: w zegarku za 2k mogli zrobić to lepiej np. Zakręcana. To jego jedyna wada, która trochę denerwuje .....Konkluzja taka trzeba go zamienić na gshock gwg1000.Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie z innej beczki...Ile można  sobie zażyczyć za czteromiesięcznego prw6000 z oficjalnej dystrybucji ? wersja podstawowa srebrna z zielonym napisem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pińcet dam B)

pińcet ale dukatów złotych :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obsługa taka sama, funkcje takie same. Koronka w GWG-1000 jest zakręcana co  powoduje  że nie będzie zmieniać położenia. Jeśli w prw6000 wejdziesz do wody a koronka się przekręci co u mnie zdarza się nagminnie to po zegarku.

Trochę mi to przeszkadza. Zegarek zacny i bardzo ładny wygodnie się go nosi, dziwi mnie to jak mogli zrobić taką koronkę ehh.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak obsługa taka sama, funkcje takie same. Koronka w GWG-1000 jest zakręcana co powoduje że nie będzie zmieniać położenia. Jeśli w prw6000 wejdziesz do wody a koronka się przekręci co u mnie zdarza się nagminnie to po zegarku.

Trochę mi to przeszkadza. Zegarek zacny i bardzo ładny wygodnie się go nosi, dziwi mnie to jak mogli zrobić taką koronkę ehh.

Chętnie obejrzę tego 6000. Jeszcze kilka G zrobię na kanale i zabieram się właśnie za ProTreki :) kto wie, może i 6000 do mnie zawita ;) wtedy będę mógł powiedzieć coś więcej

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Banalny, dnia 09 Wrze 2014 - 11:27, napisał:snapback.png

Hej!

 

Osobiście jestem zadowolony z PRO TREKa (póki co) i mógłbym go polecić, ale nie ukrywam że wolałbym abyś kupił Gulfmastera hehe, bo jestem ciekawy, liczę na opis i Twoje wrażenia!

 

Co do paska to jest jeszcze wersja tytanowa (+szkło szafirowe, cały wystrój czarny), ale to na rynek japoński i w bardzo słonej cenie (ok 3,5k - 4k pln).

Witam, mam pytanie dotyczące powyższego stwierdzenia odnośnie wersji tytanowej + szkła szafirowego, czy jest jeszcze lub nadal dostępna ta wersja Casio a jeżeli tak to gdzie można kupić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szanowni forumowicze ponawiam pytanie:

Czy i gdzie można kupić PRO TREK 6000 w wersji tytanowej + szkła szafirowego?

Przejrzałem sporo stron i jeżeli jest w ofercie to z paskiem wzmocnionym carbonem ale szkło ma mineralne nawet na ebay nie napotkałem (może przeoczyłem chociaż dokładnie przeglądałem)

 

Dzięki za pomoc.

 

Z drugiej strony zastanawiam się nad zakupem modelu PKW 7000.???? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pomyłka PRW 7000 oczywiście, tylko jest tyle różnych modeli , że ciężko się zdecydować.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

prw6000 ( podstawa ) wacham się czy sprzedać zegarek ma 5 miesięcy 1150zł bym chciał odbiór osobisty kraków przy odbiorze osobistym negocjacje. Polska dystrybucja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako założyciel wątku składam raport po 3 latach użytkowania: Protrek świetnie się sprawuje, służy mi codziennie i nawet niespecjalnie widać na nim ślady użytkowania. Po wymianie paska mógłby uchodzić za nowy. Bateria cały czas na High, czujniki działają. Waveceptor czasem nie łapie, trzeba powtórzyć synchronizację raz lub dwa (w trybie wymuszonym). Raz w czasie użytkowania miałem dziwną sytuację: wskazówki rozjechały się zupełnie z pokazywanym czasem. Musiałem sięgnąć do instrukcji i wywołać funkcję korygującą ustawienie wskazówek.

 

Nadal lubię ten zegarek i nie zamierzam się pozbywać. Ale czas na nową zabawkę, tym razem będzie to G-shock. GPW-1000 najpewniej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć, może ktoś ma taką wersję?

post-75044-0-83179300-1507459712_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.