Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
lpociask

G-Shock MT-G

Rekomendowane odpowiedzi

Orientujesz sie matej jak wymienia sie bezel i branse w tym mtg? No i czy pierścień do czasu światowego tez można wymienić? Trzeba sie zorientować czy kiedys spokojnie bedzie można wszystko odświeżyć ;) co do filmu to pozostawiłem juz pod nim odpowiedni komentarz ;)

Hej, niestety nie wymieniałem jeszcze i przyznam, że nawet o tym nie myślałem :)

Patrząc na różne aukcje to bransy były dostępne raczej bez problemu na zagranicznym serwisie aukcyjnym, pewnie w PL też są ;) Ciesz się zegarem i nie myśl o częściach - prędzej go sprzedasz pewnie niż wymienisz części ;) Dzięki piękne za komentarz -za to, że Ci się chciało ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... prędzej go sprzedasz pewnie niż wymienisz części ...

Nie sprzedam ;p

Młody to zdziwiony i myśli że ma dożywocie  ^_^

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Może kogoś zainteresuje :)

 

Mnie zainteresowało i zmobilizowało. Miałem ten zegarek MTG-S1000 od jakiegoś czasu, ale brak instrukcji PL powodował że nie używałem i nie znałem funkcji zegara. Dopiero film mnie zainspirował :wub:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja jednak mam ta PL instrukcje ;p nie zwróciłem uwagi bo jest ona na osobnej książeczce a ja patrzyłem tylko do tej grubej z kilkoma językami ;o zapodaj jakieś foty blunio ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim szanownym forumowiczom !

 

Od dawna odwiedzam forum, co od czasu do czasu kosztuje mnie parę euro.. niech Was piekło pochłonie ;) Natura taka, że zwyczajnie co jakiś czas coś nowego kusi.. kusi.. aż skusi.

 

Znów skusiło, tym razem mtg-g, zapytać chciałbym o ile to nie naruszy jakichś zasad forum, czy jest obecnie w PL salon gdzie kupię bez wielkich znajomości te zegarki za o tyle znacznie mniej niż 1000 Euro by gra była warta zachodu ? O ile można u nas kupić mtg-s w cenach sympatycznych, tak mtg-g sztywno trzyma się okolic tysiaka właśnie..

 

Z góry serdeczne dzięki za info, pozdrawiam !

M.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Ja jednak mam ta PL instrukcje ;p nie zwróciłem uwagi bo jest ona na osobnej książeczce a ja patrzyłem tylko do tej grubej z kilkoma językami ;o zapodaj jakieś foty blunio ;)

Proszę

post-93944-0-03104900-1502658938_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim szanownym forumowiczom !

 

Od dawna odwiedzam forum, co od czasu do czasu kosztuje mnie parę euro.. niech Was piekło pochłonie ;) Natura taka, że zwyczajnie co jakiś czas coś nowego kusi.. kusi.. aż skusi.

 

Znów skusiło, tym razem mtg-g, zapytać chciałbym o ile to nie naruszy jakichś zasad forum, czy jest obecnie w PL salon gdzie kupię bez wielkich znajomości te zegarki za o tyle znacznie mniej niż 1000 Euro by gra była warta zachodu ? O ile można u nas kupić mtg-s w cenach sympatycznych, tak mtg-g sztywno trzyma się okolic tysiaka właśnie..

 

Z góry serdeczne dzięki za info, pozdrawiam !

 

M.

Tutaj chyba najtaniej, lub olx-3000pln

 

http://www.watchshop.pl/zegarki/casio/meski/mtg-g1000d-1a2er?utm_source=google-products&utm_medium=organic&utm_campaign=shoppingfeeds&source=google-products&gclid=Cj0KCQjw8b_MBRDcARIsAKJE7ln2oqzVjZgZuywnewCfmA20NsgNhc_pCNRZHx0HLisViEvbw2odnb4aAoSgEALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Edytowane przez murcins

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z pomocy kolegi Mateja i zamawia mi się mtg-g.. ale dziś wpadłem na coś co wcześniej mi umknęło.. Czy to nowa wersja mtg-s i czy Waszym zdaniem oznacza to, że można się spodziewać czegoś nowego w serii mtg-g ? 

 

https://www.casio.com/products/watches/g-shock/mtgs1000d-1a9

 

Ps. nie potrafię załączyć obrazka z dysku, przepraszam.

Edytowane przez trokpol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Blunio

Skorzystałem z pomocy kolegi Mateja i zamawia mi się mtg-g.. ale ...  można się spodziewać czegoś nowego w serii mtg-g ? 

Różnica w stosunku do MTG S to chyba moduł GPS i podświetlenie.

Resztę sobie obejrzyj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba nie wyraziłem się jasno, przepraszam. Znam różnicę między seriami, pytałem raczej o to, czy wiadomo coś o jakichś nowościach mtg-g poza już występującymi na rynku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skorzystałem z pomocy kolegi Mateja i zamawia mi się mtg-g.. ale dziś wpadłem na coś co wcześniej mi umknęło.. Czy to nowa wersja mtg-s i czy Waszym zdaniem oznacza to, że można się spodziewać czegoś nowego w serii mtg-g ?

 

https://www.casio.com/products/watches/g-shock/mtgs1000d-1a9

 

Ps. nie potrafię załączyć obrazka z dysku, przepraszam.

Hej, chciałem zapytać czy udało się z MTG ?

Daj znać na pw jeśli możesz, z góry dzięki :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hej, chciałem zapytać czy udało się z MTG ?

Daj znać na pw jeśli możesz, z góry dzięki :)

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

 

Chyba telepatia jakaś ;) 

 

Nie kupiłem jeszcze zegarka, gdy kontaktowałem się za Twoim pośrednictwem w sprawie mtg-g nie mieli go jeszcze na stanie ale był do zamówienia, daliśmy więc sobie kilka dni. Dziś mam wreszcie wolniejszą sobotę, pojechałem więc do salonu Christ.de w Dusseldorfie poprzymierzać nieco i podjąć decyzję, bowiem ciągle miałem dylemat - mtg-s1000v czy mtg-g1000-2aer. Niestety mieli również niemal wszystkie modele MR-G.. i jestem jeszcze biedniejszy z decyzją..

 

mtg-s1000v zdecydowanie prowadzi i najbardziej uwodzi mnie "na wygląd".. do tego wydaje się, że drobne zadrapania nie będą wcale widoczne

mtg-g1000 z kolei ma podświetlenie, którego nie ma wyżej wymieniony model a brak którego ciężko mi zaakceptować

MRG-g1000DC-1ADR ma wszystko czego oczekuję i wygląda tak obłędnie, że różnica w cenie nie będzie boleć.. ale jest zdecydowanie mniejszy, a ja lubię duże zegarki bowiem takie mi pasują do ręki..

 

Reasumując, jeszcze dwa dni rozmyślań i w poniedziałek ponowny kontakt z salonem, który mi wskazałeś ;) Dam znać z pewnością na czym się zatrzymałem ostatecznie ;)

 

Pozdrawiam !

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zależy od modelu, bo limitki MRG sięgają 6k euro. Interesujący mnie MRG kosztuje 250% ceny interesującego mnie MTG ;( Dużo, ale jest też przepaść w prezencji, MTG miałbym do stroju formalnego na codzień, MRG pasuje w zasadzie nawet do pełnego garniaka pod krawat. Takie dylematy osiołka, któremu w żłoby dano.. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wow! I kolorek dobrany pod koszulę!  ;)

 

Gratulacje!

 

Kurcze.. dzięki za argument dla żony ;) Koniecznie potrzebuję drugiego do różowych koszul ;)

 

Na żywo jest jeszcze lepiej :)

 

 

Na żywo najlepiej ;)

 

z43V7M.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Brałbym gdyby nie upośledzenie w postaci braku światełka. Na żywo wrażenie obłędne ;) Okazja chyba niemała.

 

6hijcf.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.