Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

orlis

Plany zegarkowe na 2015

Rekomendowane odpowiedzi

Jarosław raczej ;)

:D

masz rację Krystian- bo mnie zbił z tropu :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wracając do tematu to u mnie z dniem 1 stycznia pojawił się nowy plan, ale nie zdradzę żeby nie zapeszać :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 21:53

Krystian, dnia 02 Sty 2015 - 21:40, napisał:snapback.png

Jarosław raczej  ;)

 

hej, podobno miało być bez polityki  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisano dziś, 21:53

 

Krystian, dnia 02 Sty 2015 - 21:40, napisał:snapback.png

 

 

hej, podobno miało być bez polityki  :P

Masz rację, kota w to nie mieszajmy. Rodziny się nie wybiera i kotu nie było to dane :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kurcze nie rozumiem tekstu , że ja coś troluje. Przecież wypowiadam się chyba merytorycznie. A , że w tym roku mam mniejszy budżet na zakupy to tak żle?:?

ja miałem to samo , na bazarek chciałem sie dostać to normalne na tym forum .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja mam taki plan, może i skromny, ale realny  :)

SEL02002B0-1.jpg

 

Mam dokładnie taki sam plan zegarkowy  :) , tylko ciekawe jak wyjdzie z jego realizacją  :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zmiana planów ^_^

rimg1096.jpg


Sprawdź moją aktualną ofertę na: www.chroneo.pl 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dingo

Mam dokładnie taki sam plan zegarkowy  :) , tylko ciekawe jak wyjdzie z jego realizacją  :rolleyes:

Mam nadzieję, że dolar spadnie  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Wpadł mi w oko taki. Przepiekne wskazówki urzekły mnie. Do tego widoczny werk.  Do garniaka extra

post-62415-0-23378700-1420474718.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może ze mną coś nie tak, ale dla mnie to jeden z najbrzydszych i najtandetniejszych zegarków jakie w życiu widziałem...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wpadł mi w oko taki. Przepiekne wskazówki urzekły mnie. Do tego widoczny werk. Do garniaka extra

Edibazar.jpg

ja bym tego nawet do spania nie zalozyl, oblesny zegarek . Oczywiscie moja opinia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akironin to jest to- zaraz po ennio coś tam ...:wacko:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Myślę, że do garnitury w sensie pracy może nie ale np do opery , na jakis wykwintny bal zegarek byłby w sam raz. W końcu wydając 60pln otrzymujemy zegarek wyglądający na milion dolarów z Piageta lub Vacherona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłem, że to ten AkiRonin od Ennio. Już nic nie komentuję, nie będę karmił trolla. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Dopiero teraz zauważyłem, że to ten AkiRonin od Ennio. Już nic nie komentuję, nie będę karmił trolla. :)

To , że doceniam też tańsze zegarki i lubię szkieletony to oznacza , że jestem trollem? Hm rozumiem , że Ci którzy pragną lub mają Omege to też trolle? Z niecierpliwością czekam na dział o chińskich zegarkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać wszystko, co zebrałem przez te kilka lat mojej obecności tutaj.


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

To może nie czekaj, tylko zmień miejsce.

 

http://forums.watchuseek.com/f72/

Nie muszę zmieniać forum bo pewnie tutaj tez będzie wkrótce temat chinczyków. Poza tym jakbyś sie dobrze rozejrzał to chińczycy poza niskobudzetowymi robia też bardzo dobre zegarki wyższej klasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proponuję typa dodać do ignorowanych :D ,może by taki temat utworzyć i podwiesić :P ,albo nawet zamieścić na FB


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

Proponuję typa dodać do ignorowanych :D ,może by taki temat utworzyć i podwiesić :P ,albo nawet zamieścić na FB

Dokładnie zgadzam sie z Tobą w 100%. Też uważam , iz tych co czepiają sie kogoś , że akurat mu się coś taniego podoba należałoby jakos wychować. Każdy ma swoje gusta i tyle. Ja np dużo bardziej ceniłem często wyśmiewanego Catorexa niż np Longinesa z masowej produkcji na etce. Tak więc każdy ma swoje podejście i forum jest po to by ścierały sie rózne poglądy na temat różnych zegarków. Tak więc trole i nie wychowani z niskim poziomem kultury powinni być karani np. przymusowaym noszeniem czasomierzy Ennio Vittori  :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sprzedać wszystko, co zebrałem przez te kilka lat mojej obecności tutaj.

I co dalej ?


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Wpadł mi w oko taki. Przepiekne wskazówki urzekły mnie. Do tego widoczny werk.  Do garniaka extra

attachicon.gifEdibazar.jpg

no teraz to troszke przesadziles. :blink: .. do garniaka? smoking albo frak bo inaczej bedze slabo wyeksponowany  :P  :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AkiRonin

no teraz to troszke przesadziles. :blink: .. do garniaka? smoking albo frak bo inaczej bedze slabo wyeksponowany  :P  :lol:

Ooo i to jest dobry pomysł. tzn., możemy stworzyć nowa kategorię zegarków czyli tzw., smokingowce lub frakowce i ten mój ogłszaszam 1 w tej kategorii  :)  :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ooo i to jest dobry pomysł. tzn., możemy stworzyć nowa kategorię zegarków czyli tzw., smokingowce lub frakowce i ten mój ogłszaszam 1 w tej kategorii  :)  :P

Ty kolego to chyba na bezrobociu jesteś bo widać że nuda Cię dopadła :D  :rolleyes:  :rolleyes:


Pozdrawiam, Marek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.