Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaronek

Pokaż swój pulpit!

Rekomendowane odpowiedzi

To widzę :-)

 

Moje ulubione miejsce na Mazurach.

Koło "kosza" (windowsowskiego) bardzo wygodna ikonka ;-)

 

post-2489-0-82832500-1330640614.jpg


Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładny pulpit piękna sprawa, ale ładny i praktyczny to już temat na moje pytanie do Lusiny - ten diver wskazujący aktualny czas :) skąd można by to ściągnąć i ewentualnie inne praktyczne dodatki - np. kalendarz...

atomic clock sync plus taki zegareczek to jest to :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O w morde jeża ! Faktycznie aktualny czas !

 

Musz mieć tą DOXĘ ! Najlepiej na bransolecie ;-)

 

Atomowy zegareczek, ściągnołem dzięki uprzejmości ... no nie pamiętam kogo, ale ten ktoś podał linka ... używam min. raz na tydzień, pecet jest jak Amfibja, chodzi jak chce ...

 

edit: http://www.doxawatches.com/goodies.htm ? zaraz sprawdzę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cholera nie działa u mnie - może dlatego, że mam interfejs z 98 włączony :-(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud

Klod boskie zdjecie :D to kiedy morskie zakladasz? :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny temat, dopiero dzisiaj tu trafiłem.

 

Maro66> nie wierzę własnym oczom! Też mam właśnie tą tapete z Kubicą :-)

 

Ze smutkiem stwierdzam, że najładniejsza jest służbowa tapeta neuro - po prostu nawet najlepsze dzieło człowieka nie może się równać z tym dziełem boskim :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Klod boskie zdjecie :D to kiedy morskie zakladasz? :wink:

 

Żona nie pozwala :cry:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Klod boskie zdjecie :) to kiedy morskie zakladasz? :wink:

 

Żona nie pozwala :cry:

 

niech pogada z moja :wink: nie ma tygodnia zeby nie marudzila o akwarium odkad je zlikwidowalem, a tez na poczatku krecila nosem :)

 

argument nr1 dla zony :idea:

akwarium morskie idealnie filtruje i nawilza powietrze w mieszkaniu, zapobiega infekcjom gornych drog oddechowych i wysychaniu skory

 

argument nr2

pieknie wyglada w mieszkaniu (czasem tez pachnie)

 

argument nr3

maz nie bedzie mial czasu na inne kobiety i wyda na to mniej kasy jak na zegarki czy motor :wink:

 

argument nr4

rola edukacyjna dla dziecka

 

narazie tyle :D teraz to mi sie akwa zachcialo :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ech, moja twierdzi, że utrzymanie, sprzątanie karmienie i dbanie po kilku dniach spadnie na jej głowę i w sumie ma rację :wink:


_________
Klaudiusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Ech, moja twierdzi, że utrzymanie, sprzątanie karmienie i dbanie po kilku dniach spadnie na jej głowę i w sumie ma rację :wink:

 

pewnie zdziwilaby sie ;) w zyciu nie pozwolilbym zonie w swoim akwa dlubac :D dobrze zrobione/utrzymane akwa jest prawie bezobslugowe, a robota przy nim to na prawde przyjemnosc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem krótko na forum. Czy ktoś może mi powiedzieć jak wkleić zdjęcie zapisane na dysku do odp. na temat ???

 

Dziękuje z góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SIRLUKE1. było wiele razy - ale niech będzie ;-)

 

wchodzisz tu :

 

http://www.imageshack.us/

 

wybierasz plik do załadowania (albo jego adres) klikasz - "host it !" i wklejasz do swojego posta linka: "Thumbnail for forums" - to miniaturka, albo "Hotlink for forums" zdjęcie w pelnym wymiarze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki ;)

 

Myślałem, że jest możliwość bezposredniego wgrania z kompa. "Fotosiki" i takie tam są mi znane. Chciałem sobie polepszyć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość pcstud
Myślałem, że jest możliwość bezposredniego wgrania z kompa. "Fotosiki" i takie tam są mi znane. Chciałem sobie polepszyć

 

jest mozliwosc- musisz tylko udostepnic w sieci swoj dysk twardy :twisted:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość eleventh
post-0-0-46334600-1330640959.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej Spitfire a nie Peacemaker ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Piękna nazwa, śliczny design ale ostro się tym nie polata. Gaźnik! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01
post-0-0-87024700-1330641351.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.