Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaronek

Pokaż swój pulpit!

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro nie musi być zegarkowo...

U mnie pełen porządek ;)

 

post-18941-0-95021300-1331583989.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mój w porównaniu z innymi mega nudny :lol:))

 

post-29286-0-03724500-1331584045.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Temat widze całkiem umarł, a że miałem okazje ostatnio "polatać" taką zabaweczką (mam na myśli łódź choć ja pływałem na Baja 35 outlaw, silniki 2x 496KM, i na Cigareete 1 silniki 2x 1350KM ))i jeszcze na dodtaek znalazłem foto z udziałem moich dwóch ulubionych producentów zabawek nie mogłem się powstrzymać żeby nie mieć takiej tapet i żeby się tym z wami nie podzilić:D

 

post-5281-0-48742600-1331594280.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie od dłuższego czasu cudo, które zamierzam mieć najpóźniej w przyszłym roku :D

post-22904-0-63543000-1331594285.jpg

 

Uploaded with ImageShack.us

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość 00110010000010011001
post-29642-0-28272000-1331596913.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Stary dysk naprawiony i wróciłem sobie na chwilę powspominać starego, dobrego XP'ka :)

post-22858-0-46645400-1331597437.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Stary dysk naprawiony i wróciłem sobie na chwilę powspominać starego, dobrego XP'ka :)

 

To Twoja córka? Śliczniuchna. W takie pochmurne dni warto spojrzeć na zdjęcia swoich uśmiechniętych dzieciaków :) Nie wiem jak u Was ale u mnie wciąż leje :) Chyba mnie już bierze jesienne przesilenie :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

To Twoja córka? Śliczniuchna. W takie pochmurne dni warto spojrzeć na zdjęcia swoich uśmiechniętych dzieciaków :) Nie wiem jak u Was ale u mnie wciąż leje :) Chyba mnie już bierze jesienne przesilenie :)

 

Moja moja Rafale :) Dziękuję.

Co do pogody - nie przejmuj się u nas we Wrocku też leje bez przerwy 3 dzień. Nie cierpię takiego pogody, miała być złota polska jesień, a jak zwykle wyszło inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-27934-0-33311000-1331597593.png

Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Nowy system od parudziesieciu minut.Ubuntu podchodzi mi jednak o wiele bardziej niz Windows 7

 

 

Długo używałem Ubuntu i jednak wolę Minta :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Minta? :(


Doxa jest " za tania" na ten projekt. Może w przyszłym roku?
- czyli najlepsze kryteria wyboru zegarka forumowego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Minta? :(

 

:) No dobra wolę system Linux Mint :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Mint 10 Julia postawiony ;)

post-22858-0-69745100-1331635161.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
B) Miluchna. Pewnie, podobna do mamy? :rolleyes:

Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:) Miluchna. Pewnie, podobna do mamy? B)

 

Dziękuję.

No właśnie wszyscy mówią, że istny tata, a ona przecież ładna jest :rolleyes:

Więc nie wiem, czy mnie wszyscy kłamią, czy o co chodzi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-29337-0-62114000-1297521224_thumb.jpg

Witam wszystkich. Tak wygląda mój pulpit. Do niedawna było tak:post-29337-0-71440100-1297521483_thumb.jpg


,,Zauważyliście, że każdy jadący wolniej od nas to palant, a szybciej - szaleniec? (George Carlin)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.