Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaronek

Pokaż swój pulpit!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość yasiooo

"Artystyczny" nieład

 

9f1ed6e45df6efedmed.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystekomega, to nie wiem czy Apple jest dla ciebie dobrym wyborem, bo tak samo działa Dock w MACOSx, jak taskbar w windows 7. (no może prawie tak samo ;))


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość McIntosh

Trwa SIHH - czy upiększyliście pulpity nowymi zegarkami ? :). Ja jestem już na bieżąco :).

 

post-0-0-26123100-1331335179.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ostatnio monotematycznie:

nr1125_pulpit.jpg

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w Windows 7 Starter nie można zmienić pulpitu ?


xxx

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to pytanie do mnie, to niestety nie wiem - nie miałem kontaktu ze Starterem. Z tego co wiem, jest masakrycznie pocięty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy to prawda, że w Windows 7 Starter nie można zmienić pulpitu ?

Niestety nie można zmienić tapety i skórek w wersji Starter. Totalna głupota :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żartujesz chyba :) Widocznie mnie nie zrozumiałeś :) Chodzi mi o ikony na pasku zadań takie jak IE. Klikając w jej skrót na pasku zadań otworzysz IE klikając ponownie zwiniesz go, a nie otworzysz kolejnego okna IE. Żeby otworzyć 2 okna musisz kliknąć prawym klawiszem i tam dopiero zaznaczyć opcję otwórz w nowym oknie.(...)

 

Można to wyłączyć:

PPM na pasku >> Właściwości >> Przyciski paska zadań: Nigdy nie scalaj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem. Ja jednak pozostanę przy Vista bo 7 mnie nie przekonuje, a w przyszłości tak jak pisałem chciałbym wypróbować OS X.

 

polecam !!! choc minus taki ze niestety w PL z programami ciezko no chyba ze przejdziemy na Windows na Macu no ale to chyba wypacza idee Maca (wtedy tylko go kupujemy dla fajnego wygladu, baterii szpanu ect)

 

ja nie mialem jescze mozliwosci sprawdzenia W7 ale znajduje jedna prawidlowosc dla systemow Windows jak tylko wychodzi nowy to zaczynamy doceniac poprzedni tak bylo w przypadku Visty (wszyscy docenili XP) poprzednio analogicznie - zobaczymy co bedzie teraz

 

w mac sytuacja jest odwrotna kazdy nowy system daje nowe mozliwosci i kasuje bledy poprzedniego - widac po tym kto sie stara dbac o klienta a kto chce zarabiac kase :) choc nie wiem jek to jest w przypadku Snow Leoparda

 

a no i moj pulpit:) w sumie 2

 

5caa032748599626med.jpg

 

60839674ead5b2e5med.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tym temacie jeszcze się niczym nie chwaliłem.

Chyba najwyższy czas ;)

post-23209-0-65403200-1331335287.jpg


"NIE MA SPRAWIEDLIWOŚCI,

JESTEM TYLKO JA"

Śmierć

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

(...)

 

w mac sytuacja jest odwrotna kazdy nowy system daje nowe mozliwosci i kasuje bledy poprzedniego - widac po tym kto sie stara dbac o klienta a kto chce zarabiac kase ;) choc nie wiem jek to jest w przypadku Snow Leoparda

(...)

 

Sugerujesz, że Steve Jobs bardziej dba o klienta?

Powiedziałbym raczej, że o dobry marketing i swój portfel. Jak często wychodzą aktualizacje do Maca a jak często są wydawane do systemów Windows czy Linuks? << (pytanie retoryczne) Nadal twierdzisz, że mac dba o klientów?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sugerujesz, że Steve Jobs bardziej dba o klienta?

Powiedziałbym raczej, że o dobry marketing i swój portfel. Jak często wychodzą aktualizacje do Maca a jak często są wydawane do systemów Windows czy Linuks? << (pytanie retoryczne) Nadal twierdzisz, że mac dba o klientów?

no raczej tak

co do Linuxa sie nie wypowiadam bo nie znam systemu i nie mam o nim pojecia

a Windows ma aktualizacje bardzo czesto bo tego wymaga. Jest wadliwy.

Mac powaznych wad nie ma wiec i zadne service packi ect nie sa wymagane - co nie oznacza ze nie ma upadate oprogramowania

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widzę ze nie jestem osamotniony :P wiec może teraz ja wrzucę swój pulpit

screen.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Znowu padł dysk, więc lecę od tygodnia na Live CD :)

post-22858-0-98625800-1331335961.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jash, masz swój sikor na pulpicie? Hardkor :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Jash, masz swój sikor na pulpicie? Hardkor :lol:

 

Pewnie, że swój :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

]post-22858-0-03546500-1331337821.png[

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

ja nie mialem jescze mozliwosci sprawdzenia W7 ale znajduje jedna prawidlowosc dla systemow Windows jak tylko wychodzi nowy to zaczynamy doceniac poprzedni tak bylo w przypadku Visty (wszyscy docenili XP) poprzednio analogicznie - zobaczymy co bedzie teraz

 

 

 

Nie masz racji. Nie słyszałem, aby po wyjściu XP ktoś chwalił Millenium czy 98. W7 jest już oficjalnie na rynku 4 miesiace. Testowo duzo dłużej - i jakośc nie słychać opinii o tym jaka to Vista była fajna. Wręcz przeciwnie. U zytkownicy, szczególnie pracujacy na komputerze, a nie bawiący sie nim - bardzo chwalą nowy system. Vista była moim zdaniem systemem niedopracowanym i "mocożernym". Zatęsknia tylko wyjatkowi fanatycy Visty. Reszta po przejścu na 7 oddych z ulgą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

POwitoł

Zatęsknia tylko wyjatkowi fanatycy Visty.

Ta jednostka chorobowa ma jakąś nazwę? :rolleyes:

 

Od jakiegoś czasu umila pulpit B)

post-23499-0-47582900-1331337825.jpg

Podebrane: http://watchluxus.com/hublot-big-bang-red-gold-voted-favourite

Zrzutu pulpitu nie robię, bom w robocie :lol:


porcelanowy: Nóż to Narzędzie => ntn.knives.pl

Z pamiętnika strapmakera amatora :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dubel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

07ddba5ade4ab23cmed.jpg

 

To na pulpice. Fotka z Watchtalkforums. Autor: JBHII

 

Porcelain - to nowa jednostka. Jeszcze bez nazwy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.