Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaronek

Pokaż swój pulpit!

Rekomendowane odpowiedzi

Na pokładzie jest Vista -ble, może 7 zmieni moje podejście do tego systemu.


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz Viste to wystarczy tylko uruchomić pasek boczny i wybrać to co chcesz mieć :)

Ja mam tylko zegar jak widać w poście u góry strony :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro masy Viste to wystarczy tylko uruchomić pasek boczny i wybrać to co chcesz mieć :)

Ja mam tylko zegar jak widać w poście u góry strony :)

A można prosić troszkę bardziej łopatologicznie :) Jak i co mam kliknąć :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-26110-0-73524900-1331251640.jpg

“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A można prosić troszkę bardziej łopatologicznie :) Jak i co mam kliknąć :)

 

Powinieneś mieć ikonę na dolnym pasku w windowsie. Jeżeli nie masz to kliknij prawym klawiszem myszy na pulpicie, następnie "personalizuj", w oknie wyszukaj wpisz sobie "pasek boczny", "wybierz czy trzymać pasek boczny..."

Tam sobie wszystko zaznacz jak Tobie odpowiada. Najważniejsze żebyś sobie zaznaczył "Uruchom pasek...." :)

Do reszty pewnie dojdziesz sam bez problemu :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek dziękuję, wszystko chodzi jak w zegarku :)


Rafał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon__k jak się robi zrzut w macu ,bo jakoś nie umiem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krystek dziękuję, wszystko chodzi jak w zegarku :)

 

Nie ma za co :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

szymon__k jak się robi zrzut w macu ,bo jakoś nie umiem :)

 

Musisz użyć programu Grab. On się chyba instaluje odrazu z systemem więc powinieneś go mieć. Później dajesz Capture - Selection i zaznaczasz obszar.

Pozdr.


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz użyć programu Grab. On się chyba instaluje odrazu z systemem więc powinieneś go mieć. Później dajesz Capture - Selection i zaznaczasz obszar.

Pozdr.

 

 

Wystarczy wcisnąć na klawiaturze jednocześnie "jabłko+shift+3", a screen shot zapisze się na pulpicie...

 

I.


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

...a u mnie teraz miętowo dość :)

post-22858-0-29162100-1331251690.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wcisnąć na klawiaturze jednocześnie "jabłko+shift+3", a screen shot zapisze się na pulpicie...

 

I.

 

Dzięki ..to działa :)

 

post-23173-0-26146000-1331251693.png

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Dzięki ..to działa ;)

 

post-22858-0-64528400-1331251696.png

Dlaczego macie jabłka po angielsku ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego macie jabłka po angielsku ?

 

Operę i Safari mam po angielsku,a takiego ,na przykład Firefoxa, już po polsku..

 

jakoś nie zwróciłem na to wcześniej uwagi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Jash

Operę i Safari mam po angielsku,a takiego ,na przykład Firefoxa, już po polsku..

 

jakoś nie zwróciłem na to wcześniej uwagi...

Ale system macie po angilesku ? (patrze na pasek zadać, czy jak to się nazywa w mac'u).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy wcisnąć na klawiaturze jednocześnie "jabłko+shift+3", a screen shot zapisze się na pulpicie...

 

I.

 

A tego nie znalem ;) dzieki!B)

 

Dlaczego macie jabłka po angielsku ?

 

Bo polskie nazwy są głupie... Wole mieć "desktop" a nie "biurko" itd. A poza tym człowiek się przyzwyczaja- uczy słów które się przydają późnej w innych programach gdzie niema polskiego języka.

 

Pozdr


“There are far, far better things ahead than any we leave behind.” C.S. Lewis

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja tam lubię prostotę.

Ten zegarek to tak z musu ze względu na tutejsze zwyczaje.

:rolleyes:

 

post-2370-0-56323600-1331253334.jpg


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

te zegary z prawej chodzą?

 

jasne ;) (pasek boczny w windows vista)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jasne ;) (pasek boczny w windows vista)

 

to d*pa... ;)

mam XP


 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.