Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

aaronek

Pokaż swój pulpit!

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę bardzo miłośnik Saaba - teraz dopiero zobaczyłam, że znamy się z Saab Klub Polska. Jaki ten świat mały.

 

No to witam, choć ja chyba niedługo zmienie klub motoryzacyjny ;)


PAM 005

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cepeen, spadlem z krzesla. co za bryla!! :shock: coś niesamowitego!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cepeen, spadlem z krzesla. co za bryla!! :shock: coś niesamowitego!

 

To jest Holden Efijy, concept car australijskiej! firmy samochodowej, zobaczylem go kiedys w tv jakis czas temu i strasznie mi się spodobał, nie ma brzydkiej strony ;)

 

http://www.holden.com.au/www-holden/action...r?modelid=20001

po prawej sa miniaturki zdjęc do oglądnięcia i sciągnięcia

pozdrawiam


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cepeen, spadlem z krzesla. co za bryla!! :shock: coś niesamowitego!

 

To jest Holden Efijy, concept car australijskiej! firmy samochodowej, zobaczylem go kiedys w tv jakis czas temu i strasznie mi się spodobał, nie ma brzydkiej strony :D

 

http://www.holden.com.au/www-holden/action...r?modelid=20001

po prawej sa miniaturki zdjęc do oglądnięcia i sciągnięcia

pozdrawiam

 

Nawet wiem skąd zaczerpnęli pomysł na ten samochód ;);):)

 

post-5825-0-70694500-1330789974.jpg

 

3938565562.jpg

 

cars_re_02.jpg


Andrzej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

obawiam się że film Cars powstał już po prezentacji Holdena, ale sam Efijy jest wzorowany na którymś amerykańskim klasyku, z tym że nie pamiętam na którym ;) Sorry za offtop ;)


Omega Automatic cal. 1012 | Rakieta 24h cal. 2623 | Seiko SNK621 cal. 7s26 | Vostok Europe Mriya Automatic cal. 2432 | Zeno 6001 cal. Unitas FHF469 | Adriatica 8102 cal. Unitas 6497 | Seiko SNM011 cal. 7s35 | Casio G-9100 Gulfman cal. Kwarcok | Seiko SRP005 cal. 4r16 | Aviator 3105/6973645 cal. 3105 | Seiko SKX007 cal. 7s26 | Citizen BL-5314 cal. E812 |

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Offtop offtopem ale to auto po protu zapiera dech.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzyzol Twoje zdjęcie ten Citizen na pulpicie? :shock: Mega.... :shock:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Rydzy
d9bb5461c73b6cfa.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

Tadeusz,

 

IMO te flaszki puste są!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tadeusz Rydzy
Tadeusz,

 

IMO te flaszki puste są!

 

Coś trzeba pić :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie coś takiego:

 

post-16849-0-95604000-1330791953.jpg


Ticking away the moments that make up a dull day.

To już ostatni zegarek, więcej nie kupuję. O! Zegarek!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...a u mnie o d dłuższego już czasu taki ;)

 

post-6157-0-66061000-1330791996.jpg


Pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aktualnie własne zdjęcie widnieje na pulpicie:

 

3eeda35302581de6.jpg

 

:wink:


I.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jako że nie otrzymałem odpowiedzi w sprawie tapety postanowiłem wziąć sprawy w swoje ręce i samemu zrobić sobie tatepkę :) Delbana jeszcze przed wyruszeniem na poszukiwanie renowacji :)

 

post-19315-0-45136700-1330793311.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość robs86

Stary "znajomy" Omegi Speedmaster z wycieczki na Ksieżyc ;D

post-0-0-55324100-1330793317.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość marcinsteuer

Łaaaa, Haselek z Zeissem z serii T* .... cudo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-5736-0-09255700-1330803354.jpg

Czas jest wielkim nauczycielem ale niestety zabija wszystkich swoich uczniów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BUDZIA

Tatry 2007 wykonanie własne :lol:

2gw7qti.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Ati

@BUDZIA czy to widok z kopy kondrackiej :wink: :?:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość BUDZIA
@BUDZIA czy to widok z kopy kondrackiej :wink: :?:

 

 

BRAWO Brawo

 

własnie tak K.K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.