Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
hezio

Automat od CITIZEN - Grand Touring - warto ?

Rekomendowane odpowiedzi

Ale pożegnalna najwidoczniej :(

Co go wygryzło?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie denerwujecie tymi GTS'ami, nawet nie wiecie jak :P


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ależ mnie denerwujecie tymi GTS'ami, nawet nie wiecie jak :P

A co za problem?

Przecież sporo teraz ich jest na bazarku  :D

Z archiwum  ;)

1.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie wiem ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hop  :)

Mao brakowao i też bym tak robił hop ;)


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A cóż za tragedia się wydarzyła, że nie robisz hop ?

:)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niekończąca się opowieść :D (m.in. spadła jakość wykonania, ale to nie tylko to), a tymczasem też nabyłem BLUE, ale z innej stajni.

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to przy okazji żali na jakość - pamiętacie pewnie że odesłałem GT na spowodowanie centrowania indeksów. Miało to trwać 3-6 tygodni. Po 10 tygodniach napisałem do sklepu z pytaniem co się dzieje z naprawą. Natychmiast otrzymałem odpowiedź iż serwis stwierdził, że nie da się tego naprawić i sklep może mi przysłać zamiennik. W związku z tym napisałem że oczywiście się zgadzam - na nowy i centrujący. Zapytałem również kiedy daliby znać (gdybym do nich nie napisał) że serwis nie jest w stanie tego naprawić i dlaczego to stwierdzanie trwało 10 tygodni.

Jako odpowiedź otrzymałem zwrot płatności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś mnie prosi, żebym pomógł załatwić centrujący zegarek Seiko np Sumo i jest to Japończyk, który nie ma mnie w pompie, któremu nie zależy na sprzedaży za wszelką cenę, albo nie chce mieć później jazdy z tego powodu to też pisze mi otwarcie żeby się w ten zegarek nie pakował bo to zegarek nie dla mnie. A chapter ring to tylko jedna z bajek. Jest jeszcze bajka o bezelu jeżeli to nurek i bajka o rozjechanych wskazówkach 3/6/9/12...

Edytowane przez Burns

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem dochodzę do wniosku, że niektórzy kupujący mają te zegarki nie dla frajdy, tylko żeby szukać dziury w całym...

I tu zaczyna się dyskusja, że nie po to tyle płacę, żeby mieć bubel. Wtedy pozostaje ponuraj, roleks czy inna łomega.

A gdzie radość ze szlifów, pięknego szkła, refleksów na tarczy w promieniach słońca ?

:)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to co wymieniasz też bywa zbąbane ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, ale też wstyd większy :)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cezar wiesz, jak kupuję zegarek używany, to mogę pogodzić się z pewnymi faktami, np. rysek, przytarć itp. rzeczy, bo wiem, że kupuję używany i w niższej cenie.

Ale jeżeli chcę kupić nowy, to ma być nowy i bez żadnych "dodatkowych rewelacji" w cenie.

To tak jak z samochodami, kupisz nowy z salonu, ale z jedną krzywą felgą? No przecież możesz się cieszyć lakierem metalizowanym, klimą, solarnym dachem, a że będziesz jechał jak wozem drabiniastym :D

Edytowane przez tommly

..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc, że GTS to badziew, po co się decydować na to ?

Temat jest ogólnodostępny...


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiedząc, że GTS to badziew ...

No ja nie podzielam tego zdania  ^_^

Dla mnie jest bombowy  :)

Dodam tylko że w moim jest wszystko równo wycentrowane  :D

Oglądałem wcześniej też innego GTS-a i też było wszystko cacy.

Nie ogarniam tego, czy te nowsze zaczęli składać byle jak?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czasem dochodzę do wniosku, że niektórzy kupujący mają te zegarki nie dla frajdy, tylko żeby szukać dziury w całym...

I tu zaczyna się dyskusja, że nie po to tyle płacę, żeby mieć bubel. Wtedy pozostaje ponuraj, roleks czy inna łomega.

A gdzie radość ze szlifów, pięknego szkła, refleksów na tarczy w promieniach słońca ?

:)

Właściwie na wszystko co napisałeś odpowiedziałem już wczesniej w tym temacie :)

"Radość ze szlifów, pięknego szkła, refleksów na tarczy w promieniach słońca" znika w momencie gdy patrzę na zegarek i widzę że każdy indeks "sobie".

A frajdę z zegarka oczywiście mam - jak centruje. I nie musi być idealnie - mam parę zegarków, część jest prosta, część mniej, ale są pewne granice. Mam też GTS, który idealny nie jest, ale jego centrowanie mieści się w granicach rozsądku.

Po prostu w moich standardach ten egzemplarz GT, który odesłałem osiągnął masę krytyczną, a sprzedawca zobowiązał się do "wyprostowania" tematu, z czego wywiązał się tak jak napisałem w poprzednim poście. I nie chodzi mi o to że nie znalazł prostego zegarka/ serwis nie był w stanie doprowadzić tego do oczekiwanego przeze mnie stanu (chociaż wydawało mi się że wymiana tarczy to raczej prosta sprawa) , a o 10-tygodniowy termin oczekiwania na informację że nic z tego (po moim monicie). Ciekawe ile czasu by jeszcze leżał gdybym się nie odezwał.

 

A wracając do samego niecentrowania - jeżeli Citizen z założenia taki fajny projekt chciał robić tanio i olać centrowanie, widziałbym go trochę inaczej - w GT i GTS indeksy wnikające w ring tak jak mam np. w SARX013, w GTS dodatkowo bezel jak w Citizenie NJ0011 (bez strzałek). Przy zastosowaniu tych modyfikacji ring musiałby centrować, a bezel nawet gdyby nie centrował - nie byłoby tego bardzo widać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było prawie dwa lata temu...i do dziś mam niesmak, że sprzedałem :wacko:

 

C360_2015_06_13_18_43_27_502.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ja nie podzielam tego zdania  ^_^

Dla mnie jest bombowy  :)

Dodam tylko że w moim jest wszystko równo wycentrowane  :D

Oglądałem wcześniej też innego GTS-a i też było wszystko cacy.

Nie ogarniam tego, czy te nowsze zaczęli składać byle jak?

 

u mnie to samo  - ale ja chyba już 1,5 roku go mam, albo 2,5 ... nie pamiętam

Edytowane przez Prezesso79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak było prawie dwa lata temu...i do dziś mam niesmak, że sprzedałem :wacko:

 

A teraz strach kupić bo wszystkie krzywe ;)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady....

:)


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja na swojego nie narzekam :)


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja od dziś też :)

C360_2015_06_20_10_32_47_894.jpg


ALAMO napisał - każdy ma prywatne, wrodzone prawo do bycia idiotą...może o to prawo walczyć, do swej idiociej śmierci...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.