Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

battrek

Tag Heuer

Rekomendowane odpowiedzi

Drodzy Koledzy!

No i mam dylemat. Mogę kupić zegarek firmy Tag Heuer profesional 200 ze srebrna tarcza. W komplecie pudełko i papiery. Stan super. Chcą za niego 1600. Warto? Czy to dobra firma? Lepsza niż Omega?

Prosze o opinie. Nie kupowałem jeszcze tak drogiego zegarka. Będę wdzięczny za odpowiedz.

Prosze o słówko dot. co za mechanizm w nim siedzi i czy fajny wizualnie?

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daj zdjęcia, albo oznaczenie modelu. 

Tag Heuer profesional 200 występował z dziesiątkach wersji, niestety w większości wyjątkowo brzydkich. Temu modelowi akurat bardzo daleko do jakiejkolwiek Omegi.

W środku tanie kwarcowe ETY, czasami z EOL. Zdarzały się też mechaniczne ETY w nowszych modelach, w wersji chrono z Depraz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Drodzy Koledzy!

No i mam dylemat. Mogę kupić zegarek firmy Tag Heuer profesional 200 ze srebrna tarcza. W komplecie pudełko i papiery. Stan super. Chcą za niego 1600. Warto? Czy to dobra firma? Lepsza niż Omega?

Prosze o opinie. Nie kupowałem jeszcze tak drogiego zegarka. Będę wdzięczny za odpowiedz.

Prosze o słówko dot. co za mechanizm w nim siedzi i czy fajny wizualnie?

Pozdrawiam

Firma dobra, czy lepsza od Omegi?. Raczej trudno jednoznacznie stwierdzić, która lepsza choć wg. mnie Omega. Lepszy/gorszy to bardziej sprawdzałoby się przy porównaniu dwóch konkretnych modeli , a i to zalezy od preferencji. Pewne jest to, że z tym modelem Taga szału nie ma :(

To tak jak z Audi. Model A2 to też "niby" Audi :). Nie napisałeś czy nowy, czy uzywany i w jakim stanie.


 

epos_logo.jpg.8c112fd1fff37da5649af0cec7869bc5.jpg  Jak go nie lubić!

.................................................................
"Mieć rację to niewiele, nawet stary zepsuty zegar dwa razy na dobę ma rację. - Jean Cocteau
.................................................................
 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do oznaczenia jeszcze nie wiem. To napewno automat. Kwarcowego bym napewno nie kupił. Dokładnie taki jaki miał Obama. Czy aż tak brzydki?

 

Aha stan jak nowy, z pudełkiem, papierami, paskiem gumowym i bransoleta, srebrna tarcza, 2000 roku... Narazie tyle wiem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli stan jak nowy,pełen set i z gumą (oryginalną ?) to te 1600 warto.


Mariusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak na kwarca robi bardzo dużo, możliwe że bateria do wymiany, po za tym jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie kwarc :)

A sam zegarek ładny, choć nie do końca w moim typie.

Tym niemniej gratuluję nabytku :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ktos nie zalowal pasty i filcu ale zegarek fajny i wygodny. Mialem dwa takie.


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście wypolerowany niczym podłoga w muzeum ;)

ale zakup bardzo udany za tą sumę 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zajrzyj do środka. Kupiłeś go za mniej niż wersja kwarcowa bez papierów na e- bay lub chrono. Więc albo dobry deal albo ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja kiedys sprzedalem na forumowym bazarku kwarcowego chrono bez papierow troche taniej niz ten automat wiec cena za automat byla ok


OMEGA SEAMASTER 300M

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sa wszystkie papiery :-) oryginalne pudelko. Nieeee to nie kwarc. Moze nie jest to mechanizm jak marzenie ale zegarek totalnie w moim typie. Sam go tak wypolerowalem :-) mial lekkie ryski ale juz nie ma :-) od dawna nie nosilem jednego zefarka tyle czasu :-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.