Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość blabla

Swatch, model: My dearest love

yps421g.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oto mój odiedziczony zegareczek marki Rodania

przydał by sie remont lecz narazie musze go nosic w takim stanie bo z funduszem na remont mam kłopoty

 

post-18547-0-94692700-1330805734.jpg

post-18547-0-35958200-1330805735.jpg

 

szukam wszelkich informacji o tej firmie i o tym modelu? z których lat ten zegareczek pochodzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gratuluje Yargoth ! powiedz skąd wziąłeś te cacko

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No cóz nie bede zbyt oryginalny - zanabyłem na Allegro :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nb srebrnej. Szczerze mówiąc, zainteresowany (zwłaszcza) kształtem, liczyłem, ze będzie to własny wyrób firmy Adolfa Modro. A tu w środku (i wokół tarczy) - Henry Moser.

Koperta numerowana na deklu 79380, poniżej 8. Kilka wpisów po konserwacjach, bez dat.

Macie jakieś sugestie co do wieku ?

c740e280392dce21med.jpg

f26281875909ca40med.jpg


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla samych wskazówek warto było....


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po 2 latach walki sie udalo i jest razem z omesia, dla wtajemniczonych na zdjeciu sa 3 nowe nabytki :mrgreen:

coz JLC pojawi sie w galeri ale na razie potrzebuje troszke uczuc -calkowicie oryginalny i sprawny - wizyta u kosmetyczki jednak konieczna:)

a omesia zastapi seiko:)

wiecej zdjec:

http://picasaweb.google.com/cytochrom/NAJNOWSZE

 

post-514-0-95147500-1330811102.jpg

post-514-0-34039500-1330811103.jpg

imgp0021uu8.jpg


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość musashi_miyamoto

Dugena Auto 200m 20atm, kupiłem przed chwilką za 280pln;) na allegro: Mod mode:wklejamy zdjęcia a nie linki do aukcji wybaczcie za link :wink: ale ogarnęła Mnie radość :mrgreen: :lol: :mrgreen: może, ktoś mi powie coś więcej o tym zegarku?

 

Pozdrawiam Jacek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość musashi_miyamoto

Dzięki bardzo za pomoc TomASH, od teraz już wiem, że zero linków :grin: czy wie ktoś, może coś bliżej o zegarku i jego sercu :grin: kupilem go gdyż podobają mi się zegarki w podobnym stylu i pomyślałem, że może być to ciekawy niedrogi okaz w kolekcji....jeśli tak można to nazwać :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Futurmatic napewno zostanie co do reszty to nie wiem:), ostatni to cal. 476/2 wiec kusi :mrgreen:

post-514-0-97864400-1330813709.jpg

imgp0005em3.aeab8d4d28.jpg

post-514-0-73298900-1330813712.jpg

post-514-0-12479400-1330813713.jpg

wspomniany 476/2 - naprawde ciezko sie bedzie rozstac,....


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki, niestety z niektorymi po malej renowacji trzeba bedzie sie rozstac - ale coz celem jest jlc polaris a zbieranie funduszy potrwa....


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rafale - zostalo cos jeszcze do kupienia - czy wyczerpaleś limit i masz juz wszystkie - rewelacyjne - i podziwiam stalość uczuc do JLC starszych modeli na ciekawych werkach, milo bedzie zobaczyć werki :grin:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.