Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

Eta 2824dd (dubois depraz) 51 kamieni, jak na razie smiga az milo:)(od tygodnia bez zadnych anomali)

strasznie mi sie spodobal jak go zobaczylem u znajomego w realu i niestety albo i stety (bo nie zaluje), nabylem - moj ma numerek 00166:)

pozdrawiam

[/i]


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Eta 2824dd (dubois depraz) 51 kamieni, jak na razie smiga az milo:)(od tygodnia bez zadnych anomali)

strasznie mi sie spodobal jak go zobaczylem u znajomego w realu i niestety albo i stety (bo nie zaluje), nabylem - moj ma numerek 00166:)

pozdrawiam

[/i]

Nie rób ze mnie głupszego niż jestem :D wiem że dd - przecież napisałem - chodzi mi o to który to jest moduł :?: :?: :?: 2020 czy 2025 :!: :!: :!:ale pewnie 2020 :roll:

Edit : już sobie znalazłem - 2025

Mechanical Chrongraph movement with Swiss lever escapement: Indication of hours, minutes, seconds and date (at 1200), stoppwatch (60sec, 30min, 12hour), decorated bridges, unbreakable Nivarox mainspring, Nivaflex hairspring, Glucydur balance, personalized oscillation weight, heavy metal ball bearing rotor, Incabloc shock-absorber, fine adjustment device, power-reserve -40 hours (Based on ETA 2824-2)

cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybacz :wink: (poprostu nie kazdy ma tutaj taka wiedze jak ty wiec tylko wyjasnilem dd:), ale sorki jesli urazilem), 2020.

jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Wybacz :wink: (poprostu nie kazdy ma tutaj taka wiedze jak ty wiec tylko wyjasnilem dd:), ale sorki jesli urazilem), 2020.

jeszcze raz przepraszam i pozdrawiam

Daj spokój :D i nie 2020 a 2025 - 2020 nie ma daty na godz. 12 dlatego wkleiłem opis :!: :) zegarka gratuluję - ale jestem ciekawy jak będzie sie spisywał - nigdy takiego nie miałem na żywo w ręku .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz racje :D, i dzieki za info (ja sie ostatnio rozleniwilem) co do sprawowania to sprawdze za jakis miesiac (teraz nosze codziennie:)), i bede wiedzial na ile jest dokaldny:)

a co do reki to mam nadzieje ze przyjade do Polski w nastepnym roku wiec bedzie moze okazja:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EEeee z tymi modułami to wcale nie taka prosta sprawa :D okazuje się że może też być 2040 - więc jak się dowiesz daj znać , rożni się wersja wykończenia :roll:

ndication of hours, minutes, seconds and date (at 1200), stoppwatch (60sec, 30min), decorated bridges, unbreakable Nivarox mainspring, Nivaflex hairspring, Glucydur balance, personalized oscillation weight, heavy metal ball bearing rotor, Incabloc shock-absorber, fine adjustment device, power-reserve -40 hours (Based on ETA 2824-2)

ale raczej nie :) bo 2040 ma 49 kamieni a nie 51 - tyle ma 2025.

Przepraszam za zamieszanie - już sobie wszystko wyjaśniłem i przy okazji czegoś nowego dowiedziałem .


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jutro puszcze maila do zodiaca:), tez zaczalem byc ciekaw, a jedyne co znalazlem to ze dd jest cal.2000 :oops:


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jutro puszcze maila do zodiaca:), tez zaczalem byc ciekaw, a jedyne co znalazlem to ze dd jest cal.2000 :oops:

Czekam na wieści z ciekawością :D


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam go już jakiś czas, a wciąż mnie zachwyca :shock:

 

Tym cudeńkiem sam sobie strzeliłem gola :? . Poprzeczka marzeń zegarkowych poszła zdecydowanie w górę :cry: :( .

 

Już był co prawda w dziale "Galeria", no ale chęć wyćwiczenia się w robieniu lepszych fotek sprawiła, że pojawił sie tutaj:

 

BREITLING TOP TIME

 

e41d2fa8cc9f515e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie takie samego miałem. Sprzedałem (z bólem) jakiś czas temu. Świetny, klasyczny, wielgachny lotnik. W nocy świeci tak, że czytac przy nim mozna. Gratuluje :lol:


Jedyna różnica między mną, a wariatem jest taka, że ja wariatem nie jestem. Salvadore Dali

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość keneida

a do mnie trafiło się takie coś :(

certinapudelkotj6.th.pngcertina12vp4.th.pngcertinadatask7.th.pngcertinakoronkayp2.th.pngcertinaspodrs0.th.png

oglądałem inne ale tylko ten wpadł mi w oko :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-61324400-1330787023.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świetny Angular,

 

Mój właśnie na ręce :(

 

Obserwowałem tą aukcję, niestety ta, jak wiele innych była Ships to: United States :twisted:

 

Gratuluję kolejnego zegarka.


"w sensie: nie skorzana bransoleta i nie oGragly"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzieki chrono, 36mm a uszy 18mm, olbrzym to nie jest ale do czarnej marynarki i t-shirta jak znalazl:),

 

wiecej szczegolow na www ponizej:

http://www.watchluxus.com/brands/angular_m...r_002_momentum2 :wink:

 

pozdr.

 

ps. jak ci swieta minely chrono? bo w alabamie wogole nie widac, woda wyparowala i nawet Mikolaja na nartach wodnych w tym roku nie mieli :wink:


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Świetny Angular,

 

Mój właśnie na ręce :(

 

Obserwowałem tą aukcję, niestety ta, jak wiele innych była Ships to: United States :twisted:

 

Gratuluję kolejnego zegarka.

 

nastepnym razem wyslij mi na priva maila i jak nie bedziemy bidowac tego samego to przeciez nie ma klopotu zebym ci podeslal do Polski:)

pozdr


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
...36mm a uszy 18mm...

 

Niewielki; jak dla mnie, ciut za maly. Gdyby byl wiekszy (przynajmniej 40mm srednicy, i to mierzac bez koronki) to sam bym sie na takiego skusil, bo z takimi wlasnie cyframi prezentuje sie znakomicie.

 

ps. jak ci swieta minely chrono? bo w alabamie wogole nie widac, woda wyparowala i nawet Mikolaja na nartach wodnych w tym roku nie mieli :wink:

 

Dzieki, swieta jak to swieta, mijaja co roku podobnie :( , mam nadzieje ze Ty tez miales je pozytywne.

Tutaj bylo troche sniegu, ale caly prawie szybko stopnial i ciezko byloby definitywnie stwierdzic ze swieta byly 'biale'. Ale moze to i lepiej? (mniej wypadkow na drogach :) )

 

__________

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nastepnym razem wyslij mi na priva maila i jak nie bedziemy bidowac tego samego to przeciez nie ma klopotu zebym ci podeslal do Polski:)

pozdr

Oczywiście warto pogratulować :( gdyż czasomierz przynajmniej nie codzienny - osobiście miłośnikiem tej firmy nie jestem ale miałem kilka dni takowego(tzn. Hemigowego) i muszę przyznać że bardzo dobrze wykonany i chmm taki inny :) a dodatkowo cieszę się z baaaardzo miłej propozycji pomocy - dzisiaj to naprawdę ogromna rzadkość - tym bardziej wśród Kolegów zza oceanu :!: Chociaz wiem że to nie dla mnie propozycja - ale w tym wypadku to bez znaczenia :D wielkie dzięki :D :!: :!: :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-10806-0-76074700-1330789005.jpg<

post-10806-0-30129700-1330789004.jpg


Czas nie ma początku ani końca, ma tylko środek, w którym wypadło nam żyć.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to w tym tygodniu:)

epos6qz7.jpg

angular ma 39mm srednicy wiec az tak malutki nie jest:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
to w tym tygodniu:)

 

Na tego chyba nie trzeba było "polować", wygląda na nowy, dostępny w bieżącej ofercie :wink:

Winszuję, jest świetny :D


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jednak trzeba bylo:), mimo ze nowy to jednak cena byla okazyjna:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

cytochrom,

 

daj zdjęcia nadgarstkowe, proszę - myślę o tym modelu lub czarnym originale. Chciałbym zobaczyć jak Twój nabytek prezentuje się na dłoni biologa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.