Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
wocio19

Nowe nabytki szwajcarskie i niemieckie

Rekomendowane odpowiedzi

zdjecie nadgarstkowe w srode jak do mnie dotrze:)


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Majowy Diabeł

oki, niecierpliwie czekam i na parę zdań o wrażeniach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
jednak trzeba bylo:), mimo ze nowy to jednak cena byla okazyjna:)

 

Podkulam uszy i zwracam honor 8) :wink:


"Miłownik dokładnego zegarka, to jest dobrego chronometru..."

pozdrowienia, Tomasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Pawełek

No to ja też się pochwalę "nowym" nabytkiem ;)

 

 

post-0-0-26596200-1330789750.jpg

 

 

post-0-0-21040800-1330789752.jpg[/u]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bardzo fajny cykor, gartuluje :wink: feleksc

A co ma pod deklem?


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

dzięki a odpowiadając na pytanie:

q3us5.jpg

cos takiego :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ladnie wyglada - czysciutko:) :wink:


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc

pięknie chodzi :shock:

i slicznie głośno cyka

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie ukrywam że mam słabość do Szwajcarskich zegarków , a oto mój dzisiejszy zakup , w pięknym stanie , za bardzo przystępną cenę , muszę tylko kupić jakiś paseczek ze skórki , bo gościu zaszalał z tą metalową osiemnastką , jutro może kupię jeszcze jednego takiego atlantica , w podobnym stanie .

 

atlanticln1.jpg


pozdrawiam

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Don marco,

może kupię jeszcze jednego takiego atlantica.

 

Po co Ci drugi taki Atlantic ? Tak, pytam...co powiesz żonie ? :lol:

 

Ja teraz też kupiłem takiego, ale jeszce nie dotarła przesyłka. Może startowaliśmy wtej samej aukcji?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=291446946

 

Jaka ETA chodzi w tych 17 kamieniowych modelach?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Don marco,
może kupię jeszcze jednego takiego atlantica.

 

Po co Ci drugi taki Atlantic ? Tak, pytam...co powiesz żonie ? :lol:

 

Ja teraz też kupiłem takiego, ale jeszce nie dotarła przesyłka. Może startowaliśmy wtej samej aukcji?

 

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=291446946

 

Jaka ETA chodzi w tych 17 kamieniowych modelach?

 

Moja ma mnie czasami serdecznie dosyć , no ale trudno , widziały gały co brały :evil: nie kupiłem tego drugiego ,bo gościu sobie zostawił :? jeszcze miał pięknego Pallasa , ale zostawił na zapas , jak by mu czasami Atlantic padł :roll: , ten co kupiłeś też w ładnym stanie , ciekawe w jakim stanie mechanizm jest... moj w idealnym , a do tego połowa Twojej ceny 8) a teraz sobie odpowiedz na pytanie dlaczego chciałem wyrwać tego drugiego Atlanta... :wink:


pozdrawiam

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

feleksc...kto na tym zegareczku ostatnio zjeżdżał z górki...nieosnieżonej? :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość feleksc
feleksc...kto na tym zegareczku ostatnio zjeżdżał z górki...nieosnieżonej? :lol:

 

to lata jego walki,

a walczył o życie .... i wygrał

8)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
nie ukrywam że mam słabość do Szwajcarskich zegarków , a oto mój dzisiejszy zakup , w pięknym stanie , za bardzo przystępną cenę , muszę tylko kupić jakiś paseczek ze skórki , bo gościu zaszalał z tą metalową osiemnastką , jutro może kupię jeszcze jednego takiego atlantica , w podobnym stanie .

 

atlanticln1.jpg

 

gratuluje Worldmastera :lol:..marzy mi sie taki zegarek (tyle ze na pasku) w kolekcji...ale gdzie sty kupil w takim stanie z ataka cene ????

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
gratuluje Worldmastera :lol:..marzy mi sie taki zegarek (tyle ze na pasku) w kolekcji...ale gdzie sty kupil w takim stanie z ataka cene ????

 

mnie się też marzył...no i marzenia czasami się spełniają , cieszę się że go mam ,paseczek już jest założony , ciemny brąz wpadający trochę w wiśnie , taki krokodylek czy wąż, 4 dychy wyplułem :evil: ale dla takiego sikora warto :wink: Tobie też życzę żebyś sobie kupił , bo naprawdę zegarek się prezentuje , a kupiłem go na targu , niedaleko mojego miejsca zamieszkania :D


pozdrawiam

Na żadnym zegarze nie znajdziesz wskazówek do życia....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-514-0-29354200-1330792363.jpg

Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

cytochrom fajny :wink:

teraz zauważyłem 'te' wskazówki w kształcie błyskawic.

niezłe.


Transport lotniczy (in study process).

Zodiac ZO2040 on brancelet. Election Grand Prix Berne 1914 from 1945 on Hirsch Calf. Election Grand Prix - in repair. Marzenie i cel: IWC Mark XVI

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na moja lapke na styk :wink: :wink:

Dunhillion CityDiver

Ref. No DCV912AL

 

Movement Corum Co 922.GD automatic self-winding mechanical movement, officially certified C.O.S.C. chronometer (ETA, 25 Jewels )

wymiary: 30mm x 47.7mm

grubosc: 15mm

pozdr

Rafal


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
cytochrom fajny :wink:

teraz zauważyłem 'te' wskazówki w kształcie błyskawic.

niezłe.

wskazowki sa normalne - efekt daje kanciaste i wygiete szafirowe szkielko - zmienia ksztalt wskazowek i indeksow jak i kolory w zaleznosci od kata padania swiatla - ciezko to uchwycic na zdjeciach:)

dzieki i pozdrawiam

R


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cytochrom - twój nabytek nawet tak strasznie się nie prezentuje - czyli całkiem nieżle ;) dawaj foty werku Jlc i Zenitha :!:


cyt.-Wszystkie Ryśki to porządne chłopy !

Piotr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Eremis

Mam pytanie. Wylicytowałem na Allegro taki zagarek,

 

http://www.allegro.pl/item297548962_omega_...ter_quartz.html

 

 

ale mam wątpliwości co do jego oryginalności. Nigdzie nie znalazłem takiej Omegi z cyframi arabskimi. Mogę ją wymienić (za 800 zł łącznie) na Omegę Seamaster Automatic z datownikiem. nie wiem czy uda mi się wkleić zdjęcie. Co o tum sądzicie? Zwłaszcza o orginalności tej z Allegro. I czy warta jest tych 405 zł? Prosze o pilną odpowiedz bo muszę dać znać sprzedającemu czy biorę, czy dopłacam i biorę Automatika.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Mam pytanie. Wylicytowałem na Allegro taki zagarek,

 

http://www.allegro.pl/item297548962_omega_...ter_quartz.html

 

 

ale mam wątpliwości co do jego oryginalności. Nigdzie nie znalazłem takiej Omegi z cyframi arabskimi. Mogę ją wymienić (za 800 zł łącznie) na Omegę Seamaster Automatic z datownikiem. nie wiem czy uda mi się wkleić zdjęcie. Co o tum sądzicie? Zwłaszcza o orginalności tej z Allegro. I czy warta jest tych 405 zł? Prosze o pilną odpowiedz bo muszę dać znać sprzedającemu czy biorę, czy dopłacam i biorę Automatika.

 

Czasem zanim sie cos kupi warto zapytac a NIE PO FAKCIE:) ale omega sygnuje kwarce a jakos sygnatury omegi na mechanizmie nie widze :wink:


Od wielu już lat liczne wypowiedzi uczonych i fantastów obracają się wokoło pytania: ,,Czy poza Ziemią istnieje życie rozumne?''. Słysząc je mam ochotę spytać, skąd bezwzględna pewność, że na samej Ziemi istnieje to rozumne życie

 

Adam Wisniewski - Snerg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.