Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Grygos

Użytkownik
 • Content Count

  459
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

617 Mistrz

Informacje o profilu

 • Lokalizacja
  Wrocław

Recent Profile Visitors

251 profile views
 1. Jak Ty Pedigree w kubku pijesz, to może Ty jakiś bulterier jesteś... to Ci nikt nie podskoczy.
 2. Ja też się nim ciszę. [emoji3][emoji3][emoji3][emoji3][emoji3] Widzę że też Cie oszukali i datownika nie dali[emoji23][emoji1787][emoji23][emoji1787][emoji23]
 3. Na ręku wczoraj : on się tak zmienia od ostrego błękitu do takiego przygaszonego... A dzisiaj coś niecoś innego ... Śliczna PATELNIA !!! Nie do końca kumam jak oczytywać te tabelki. Da się w sieci coś o tym znaleźć ? Czy te dni tygodnia na górze nie powinny równo pasować do pionowych cyferek (np. 4,11,18,25) ? Chciałem kupić taki zegarek ale wydawało mi się że ma feler. Jak to jest ?
 4. Dzięki. Dzięki. Wysłane z mojego SM-A750FN przy użyciu Tapatalka
 5. Pobawiłem się trochę z moim Maluszkiem... Mała sesja FOTO
 6. Nie leżał. Zapisałem się i czekałem 3 m-ce. Wrażenia : dyskretny urok burżuazji . Jest taki skromny, taki niby po prostu zegareczek. Pod lupa każdy szczegół....miniam. Zdjęcie na tle sylwetki.... łojejku, NIEEEE
 7. Przywiozłem go wczoraj z Krakowa. Z Galerii Krakowskiej. Markizo ! Kiedyś jak porównywałem 2 modele, napisałaś że wybrała byś TEN. A więc to jest Twój wybór ! Baaaardzo dobry. ... i ta lupka ----- mniam !
 8. Dzień dobry..... Tak chciałem się przywitać.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.