Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Tommaso

Klub Miłośników Zegarków Tudor

Rekomendowane odpowiedzi

ups  :wacko:  koleżka twierdzi, że te zdjęcia pożyczył z internetów. Zamieścił jeszcze dwa zdjęcia zegarka ze sprzedawaną bransoletą. Twierdzi że to oryginał

 

$_57.JPG

 

$_57.JPG


Pozdrawiam, Wojtek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Kruku mają praktycznie wszystkie modele,w zeszłym tyg mieli dostawę.Mają też model z brązu.

W ZT (swoją drogą chyba najgorsze centrum handlowe w Warszawie) jest już tylko BB w brązie, BB dark- moim zdaniem fajny jako uzupełnienie, na edc chyba nie do końca i BB red na pasku. Aby coś zamówić trzeba wpłacić zaliczkę 30%, więc to chyba sporo mówi o popularności Tudora w Polsce.... Czas oczekiwania dwa miesiące. Szkoda

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem ta bransa to podróba. Widać golem okiem szpary miedzy uszami i maskownica. Druga sprawa że maskownica ma zaokrąglone delikatnie raty a powinna mieć ostre jak brzytwa. Do tego nie pasuje mi kolor stali w porównaniu z koperta i pewnie szczotkowanie też kuleje ale to jest jest tylko moja opinia w oparciu o zdjęcia. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spojrzałem na zapinkę w moim i jej brzegi są idealnie obrobione nawet od strony otworów w motylku..Qrcze to naprawdę może być podróba..kulki ceramiczne u mnie jakby mniejsze.Nie sądziłem,że tak dobrze podrabiają,z taką dbałością..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie po wnikliwej analizie zdjęcia cały ten Tudor to podróba. Zwróćcie uwagę na górny indeks na godzi 12, jest źle nałożony, za wysoko w stosunku do róży. W oryginale wystaje proporcjonalnie, delikatnie poza 59 i 1 minute. Następnie bezel, cyfry są inaczej nadrukowane niź w oryginale, za duża przerwa miedzy stalowym bezelem. Na moje fejk i ktoś bezczelnie chce sprzedać od niego fejkowa branse. Na marginesie aukcji na ebay juz nie znalazłem a jeszcze wczoraj była wiec albo ktoś kupił i się nadział albo ebay samo ja usunęło.

Tu fota oryginału. Porównajcie sobie szczegóły
9afeac9e998b499649b11a75e36d4d33.jpg

 

A wisienka na torcie jest cyfra 10 na bezelu a właściwie kreski minutowe po obu jej stronach. Tu drukarz się nie popisał  ;)

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość tbn

Na tamtym zdjęciu luma na godzinie 1 i 2 jest większa od pozostałych, a wskazówka godzinowa mniejsza niż w oryginale. A co dopiero detale bransolety. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezczelny typ i tyle w temacie. Nie mogłem otworzy tego pierwszego linku od Tommaso bo mi Adblock blokował ale otworzyłem na telefonie teraz i tamta "replika" wyglada 100 razy lepiej od tego czegoś niebieskiego . To sobie cwaniaczek z Izraela wykombinował żeby fejkowego Tudora na części sprzedawać....

Edytowane przez mati7811

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem trochę ..BB całkiem dobrze podrabiają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oryginalne zdjęcia, a w przesyłce podróbka.  Geszefciarz ... :angry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudełko oryginalne a podróba wewnątrz..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pudelko tez nie jest na oryginalne. Ja bynajmniej nigdy się z takim boxem nie spotkałem chyba że takie dają w Izraelskiej dystrybucji  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Qrcze,faktycznie..moje jest zwykle składa się na pół i już ..Karton mam czerwony.

Wnętrze czarne Ala skóra..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dodatkowo zegarek w oryginale leży w pudelku w poprzek a tu w pionie. Szkoda że poduszeczki nie widać z boku bo na bank nie jest wyprofilowana tak jak oryginalna. Jedna wielka lipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie..u mnie leży w poprzek pudełka.Myślałem,że wxześniejsze wersje mogły mieć inne pudło.Czasami firmy je zmieniają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wnętrze pudełka jest brązowe i było bądź tez dalej jest czarne. Tak samo zewnętrzne pudełko kartonowe


O i T 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

U mnie wnętrze jest czarne podobnie jak pudełko, natomiast karton jest czerwony .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,

 

Orientujecie się ile Tudor życzy sobie za swój pasek parciany?

 

Może macie jakieś aftermarketowe rozwiązanie (nie NATO)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo okazyjnie jak za skórzany. Około 1000+ ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak samo okazyjnie jak za skórzany. Około 1000+ ;)

 

Wysłane z mojego SM-G935F przy użyciu Tapatalka

O kur! A myślałem o zakupie nowego. Już mi przeszło.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Taki sam od początku. Tudor to "tańsza" marka należąca do Roleksa. Produkcja odbywa się w tych samych budynkach.

To, ze to ta sama, to wiem, ale to, ze Tudora robia w tym samym budynku co Rolexa, to skad wiesz? Znaczy te same maszyny, inzynierowie etc.?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To, ze to ta sama, to wiem, ale to, ze Tudora robia w tym samym budynku co Rolexa, to skad wiesz? Znaczy te same maszyny, inzynierowie etc.?

Zero pewnych danych. Tak gdzieś na jakimś forum poczytałem.


rXQHFG4.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem.

Wydaje mi sie jednak, ze moze i sam Rolex "zajmuje sie" (kontrola jakosci, nowinki, projekty etc.) obecnie Tudorem, jednak nie chce mi sie wierzyc, ze "wpuszcza" do swojej fabryki/budynku nizej pozycjonowana marke. :wacko:

 

Kiedys byl opis wizyty w budynku Rolexa i tam z tego co pamietam, sa takie obostrzenia odnosnie poruszania sie nawet przez samych pracownikow miedzy pietrami//pomieszczeniami (chodzi glownie o patenty i zachowaniu poufnosci), ze nie wyobrazam sobie, aby wycieklo do publiki, iz Tudor jest produkowany na tych samych maszynach, testowany na tych samych urzadzeniach i konstruowany przez tych samych inzynierow - wizerunek marki R mocno by na tym ucierpial - ale moze sie myle  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na forum rolexa piszą,że zegarki rolexa i Tudora są wykonywane w tej samej fabryce przez te same osoby i objęte są ta samą siecią serwisową.Wystarczy porównać wykonanie rolexa i Tudora,obróbkę koperty ,dekiel by stwierdzić,że między tymi zegarkami nie ma różnicy jakościowej.Natomiast jest różnica materiałowa(inna stał),technologiczna(inne werki) oraz brandowa..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.