Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
pirx65

Błoniowe okazje na aukcjach

Recommended Posts

No był ładny gliszowany blonex/bałtyk i chyba tarcza antymagnetycznego

Tarcza nie sądzę - inne indeksy. Fakt, że wyglądała mocno perłowo, ale oryginał jednak z cyferkami, a tam było bez;)

Zdjęcia generalnie marne - ilość imponująca i na pewno ciekawe... ale raczej dla kogoś, kto teraz będzie wyzyskiwał.

:D MOCNY UNIKAT

"W tej pozornie beznadziejnej walce, rozwiązanie tych problemów jest proste. Jedyną broń jaką mają przeciwko nam jest ukrywanie przed nami wiedzy. Musicie dużo czytać, by poznać prawdę i dostrzec korzenie zła" — Friedrich Nietzsche:

Wypiaskowany mostek + nowa grawerka?

Wypiaskowany dekiel?

Numer z werku niestety nie pasuje do złotego tysiąca. Ale niedługo pewnie i to da się zrobić...

Nowa jakość...

- Czas? Czas jest najprostszą rzeczą.

Wypiaskowany mostek + nowa grawerka?

Wypiaskowany dekiel?

Numer z werku niestety nie pasuje do złotego tysiąca. Ale niedługo pewnie i to da się zrobić...

Nowa jakość...

Takie mostki można było kupić jakiś czas temu na Allegro.

Dekiel jest oryginalny i od tego rodzaju koperty.

To po prostu składak z "unikalną ;) " tarczą.

Kupię: ---.

Oczywiście nie będę się upierał, ale nie podoba mi się faktura dekla i mostka. Są takie za bardzo zmatowiałe i nie pasują mi do reszty zegarka pod tym względem.

Ale może to po prostu takie zdjęcie.

Nie żebym się czepiał, ale na takie "okazje" jest inny temat. Coraz więcej tu ofert pasujących do "majstersztyków", a to jest temat dla prawdziwych okazji.

Się może narażę i może uznacie, że porządek ważniejszy niż rozsądek, ale... hmmm... "okazje" - użycie takiego słowa w tytule tego tematu i Twój wpis powodują, że nie widzę sensu wpisywania już tu niczego. No bo wszystko to, co znajdę i co mój subiektywny odbiór świata uzna za okazję, zostanie przeze mnie kupione... no bo skoro coś jest okazją i ja to widzę, to z niej raczej skorzystam. Po co mam pisać o tych znaleziskach, które w związku z moim zainteresowaniem zegarkami "Błonie", już kupiłem, bo uznałem, że to okazja:( Bez sensu... Skorzystać z okazji chyba nie będą chcieli tylko ci, którzy się tematem "Błonie" nie interesują... ale skoro się nie interesują, to ani nie będą wiedzieć, że coś jest okazją, ani nie wejdą w ten wątek, żeby się tym znaleziskiem podzielić. 

No i tym samym wątek został zabity przez brzmienie tematu...

Guest Kwiatek

Ani kupy się to nie trzyma co piszesz ani....

To, że jesteś pazera i nie chcesz dzielić się okazjami z allegro z kolegami z forum to już Twój problem! Rozumiem, że jak trafia się na allegro zegarek który już masz w kolekcji to też go tu nie pokażesz bo musisz go kupić?!

Bez sensu!

Pax, pax między zbieraczami.

Panowie, proponuję stłumić ten spór w zarodku. Wątek działa (może nieco rachitycznie, ale działa) więc są tacy co dodają okazje.

Są też tacy co korzystają - czasem kupią, czasem po prostu popatrzą i się doszkolą co jest okazją a co pułapką na naiwniaka. I tutaj wrzucanie co bardziej zdradliwych fałszywek jest moim zdaniem jak najbardziej sensowne.

Guest Kwiatek

Moim zdaniem nie jest sensowne.

Po to zakładamy różne wątki i tematy, żeby szukać tam tego co nas interesuje. A wrzucanie wszystkiego go jednego gara (tematu) wprowadza tylko haos i bałagan bo wchodząc np. tutaj czekam na przejrzenie ciekawych okazji a widzę same buble które powinny być w zupełnie innym temacie.

Kończę ten OT.

Miłej niedzieli.

Ani kupy się to nie trzyma co piszesz ani....

To, że jesteś pazera i nie chcesz dzielić się okazjami z allegro z kolegami z forum to już Twój problem! Rozumiem, że jak trafia się na allegro zegarek który już masz w kolekcji to też go tu nie pokażesz bo musisz go kupić?!

Bez sensu!

Nie rozumiesz, albo nie chcesz rozumieć.

Jeśli już coś mam i to, co widzę nie jest w lepszym stanie, to nie ocenię tego jako "okazję". Nie wchodzę w aukcję, które od razu widzę, że mnie nie interesują. Nie mam na to czasu. Nie chodzi o żadną pazerność tylko o logikę.

Oki - koniec mojego udziału w takim razie w tym wątku. Nie psuję porządku. 

Miłego.

Guest Kwiatek

Więc nie pisz już nic tutaj tylko w odpowiednim do tego wątku i będzie wszystko w porządku!

A zaglądając tutaj mam nadzieję, że trafisz na interesujący Ciebie zegarek a nie jakieś pomalowane gówno! (Za przeproszeniem)

Więc nie pisz już nic tutaj tylko w odpowiednim do tego wątku i będzie wszystko w porządku!

A zaglądając tutaj mam nadzieję, że trafisz na interesujący Ciebie zegarek a nie jakieś pomalowane gówno! (Za przeproszeniem)

.

W samo sedno. Pełna zgoda. Do pomalowanych kabanów macie temat majstersztyków. Tam wrzucajcie takie znaleziska.

Wątek jest bardzo dobry i bardzo dobrze, że jest.

Sam tutaj często zaglądam.

Wcale nie muszę niczego kupić, ale sporo się mogę nauczyć :)

A kto tego nie rozumie i nie chce - niech tego nie czyta ;)

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Dobra, bo ja zacząłem nieopacznie tę dyskusję, więc:

Jeszcze okazja. Kiepskie zdjęcia, ale koperta piękna, koronka oryginalna, tarcza z normalną patyną.

Ładne Błonie, tarcza z drobnym "glonem" :P, ale tragedii nie ma. Wskazówki powinno się podmienić z moim egzemplarzem, tu powinny być żółte, a u mnie srebrne i byłoby cudnie ;).

http://allegro.pl/meski-duzy-zegarek-polskiej-produkcji-blonie-i6005633886.html

Puki co okazje, a co najważniejsze oryginalne zestawienia.

ja wiem ...ja wiem...

Ma napis Błonie i ma ładny dekiel 

A na poważnie to cenę wyprodukowało dwóch napaleńców albo jeden napaleniec z pomocą właściciela - nikogo nie oskarżam mogło być tak albo tak 

Czy jest w nim coś czego nie widzę,bo cena mnie lekko zszokowała <_< .

http://allegro.pl/blonie-16-kamieni-made-in-poland-okazja-bcm-i5999344198.html

:o  :o  :o  o kurde, jakie będą ceny pod koniec roku? Niestety najwyraźniej moda się zrobiła na produkty Błonia :wacko:, ciężko będzie teraz coś kupić w rozsądnych pieniądzach.