Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

borczi

Użytkownik
 • Content Count

  138
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

3 Początkujący

Recent Profile Visitors

175 profile views
 1. Zegarki piękne:) Jantar zasługuje na oryginalny sekundnik;)))
 2. Tylko błagam nie odnawiaj tarczy:(((( Świętokradztwo:(
 3. Przyłożył do tego co napisałem - "aukcja wygląda ładnie". A zegarek nie udaje oryginału, bo jest napisane, że nim nie jest. Tak jak pisałem, dla mnie są duże większe powody do wstydu. Tu po prostu szalona cena i odrzucająca mnie akurat ciekawostka.
 4. Ale dlaczego wstyd? Opisane rzetelnie, praca wykonana, sprzedający się przyłożył, aukcja ładnie wygląda. Tylko cena taka jak widać Ale czy taka cena jest czymś wstydliwym w porównaniu do sytuacji, w których za szmelc w fatalnym stanie w licytacji końcową ceną okazuje się być 600 złotych? Tu przynajmniej nie jest wciskane, że to "oryginalny stan".
 5. Genialne!!! Gratulacje:) A mnie się udało tylko białe i czarne upolować(
 6. https://allegro.pl/oferta/polski-zegarek-blonie-krab-licencja-zsrr-piekny-7820360865 Niby wszystko oki, ale "piękny", "zachowany w bardzo ładnym oryginalnym stanie" i "zachowany w takim stanie to już prawdziwy unikat"... to nie chce poznać takich mniej pięknych;))
 7. O kurczę... mostek bym zrozumiał... i nawet obstawiał, że to z naszej krajowej wytwórczości wyszło, ale "logo" sprawiło, że nawet moja wyobraźnia odmówiła posłuszeństwa;))
 8. Jak pisałem - byłeś minimalnie szybszy, bo też bym dał tyle:(
 9. Cena tej Alfy w takim stanie to kosmos:(
 10. Z tego co widzę, to nie - żadnych śladów podłej ingerencji;) Ps. Dziękuję za miłe słowa Panowie!
 11. Też się pochwalę - dzisiejsze "prezenty" od listonosza;) Jestem fatalnym fotografem - zwłaszcza, że komórką... w rzeczywistości stany fajniejsze:)
 12. Ewentualnie radziecki mechanizm... chociaż i w to wątpię)
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.