Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Plan 9

Użytkownik
 • Content Count

  297
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

51 Bywa pomocny

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No właśnie może jestem przeczulony, ale wystarczy, że zapłacę drobnymi kilka razy i zapach mnie powala. Wiem, że to sprawa osobnicza i to efekt rozkładu potu, a drobniaki to miedzionikiel a nie brąz... Idą wakacje, może coś pokombinuję... Niech się nosi! (swoją drogą zielony Willard nigdy o mnie nie przemawiał, a w tej kopercie wygląda zacnie)
 2. Ja się do brąziaków nie mogę przekonać z dwóch powodów: - miedź i pochodne mnie brudzi - ręka po dotknięciu monet ma wyraźny "zapaszek" Więc głupio by mi było chodzić z zielonym nadgarstkiem rozsiewając wokoło woń. Jestem ciekaw wrażeń @Paulus57, bo może przesadzam...
 3. Ciekawe czym się różni od https://archiwum.allegro.pl/oferta/katalog-zegarkow-cccp-ponad-900-modeli-i8273617984.html (może zaktualizowany?)
 4. Aaa... Stowa Flieger... No, wygląda jak milion sestercji. Ja na razie czekam na kwas, żeby komandora wykąpać...
 5. Bardzo fajny pilot, ale co to jest? Bo mocno wygląda jak IWC...
 6. Wielkość pudła i cyrylica wskazuje na walonki. Charakterystyczne znaczki wskazują chyba na Ukrainę.... Czyżby ukraińskie walonki pełne złotych poljotów?
 7. Perfekcja kosztuje. Im wystarczy "good enough my friend". Aczkolwiek przez podróbkarstwo boje się kupować Casio w okazyjnych cenach.
 8. Popatrzyłem na kilka Sław. Składaki. Ja bym się tam do zakupów nie szykował (chyba, że z premedytacją).
 9. No i właśnie dlatego szukam kilku kopert na wypadek gdyby któraś z prób okazała się zbyt niszcząca. - kwas solny (powinien być najlepszy, bo trawi chrom i nikiel) - kwas siarkowy - kwas siarkowy + gliceryna + ogniwo - dremel - (opcjonalnie) piaskowanie z pomocą karchera z przystawką (jeśli kupię). Żeby nie było offtopu: nadal szukam mosiężnych, chromowanych kopert do testów (nie tych "złotych"). Dodatkowo ewentualnie również jakiegoś mniej strupieszałego chromowanego komandira (chodzący) z kopertą o tematyce wodno-morskiej na docelowy projekt. Może być połączenie powyższych czyli kilka z których da się złożyć jednego, działającego (wtedy jeden "złoty" z którego spróbowałbym ukraść tuleję z gwintem koronki i koronkę). PS: Dlaczego nie szukam "złotych" komandirów? To żółte, to jest azotek tytanu. Bardzo fajny materiał. Twardy, odporny m.in. na roztwarzanie w kwasach. Aby go ruszyć potrzebne są roztwory alkaliczne. Aby go ruszyć szybciej - wrzące roztwory alkaliczne. W tłumaczeniu na nasze: "Nie róbcie tego w domu." Można próbować piaskować, ale obawiam się że efekt może być niezadowalający (duże wżery w miejscach odsłoniętych).
 10. Oficjalnie zazdraszczam. (Zegarka, nie vatoliny)
 11. To ja się podłączę pod pytania. Widzieliście na ali koperty z brązu? Warunki: - lite a nie stal pokrywana cieniutką warstwą - kształt klasyczny a nie diver. Myślę nad zrobieniem sobie jakiegoś zegarka do patyny.
 12. Ktoś by dobrał taką mieniącą się samą górę zapięcia? Bo na jego elementach wewnętrznych wyraźnie "НЕРЖ Ц6-00"...
 13. Taki populares wpadł. Pierwszy plastikowy wostczek w komandzie, dlatego wrzucam. Fotka prosto z pudełka, jeszcze nieogarnięty. Konieczna lekkie potraktowanie pleksy Całe Codem, umycie itp Przyszedł na dość dziwnej bransolecie, lekka jak z blachy po konserwach, mieni się, na zapięciu logo, które coś mi przypomina, ale nie wiem co...
 14. Ktoś się może przymierzał do https://www.aliexpress.com/item/1005001915028515.html ? Cholera, trochę za tanie na te wszystkie opcje... Tytan, szafir, Seiko w środku... Dopłacają do tego?
 15. Edit: Tu była informacja o problemach z modowaniem chińskich zegarków, ale vox populi
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.