Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

QuadrifoglioVerde

projekt ARCTOWSKI / burza mózgów /

Rekomendowane odpowiedzi

zabawne są te skrajne wypowiedzi :D , połowa zachwycona, druga połowa otwiera sobie wnętrzności :D

A czym się sugerujesz -FB ? Czytałem te opinie. Sorry, ale to forum znacząco przewyższa FB. Po pierwsze tu kiedyś wielu dbało i dba nadal, żeby forum wyglądało tak a nie inaczej a nawet jak na FB też dbają to inaczej się nie da bo struktura FB to śmietnik. Coś wpada i wypada.

Do rzeczy, jak wielkim trzeba być ignorantem, żeby nie odróżnić półfabrykatu i zachwycać się nim jak gotowym produktem. A gdyby tak było to od razu widać, że ktoś chciał zminimalizować koszty.

Jak myślisz czemu przywołałem kapsel ? Bo te naprawdę czasem potrafią być ładnie pomalowane a te które nie są wyglądają tak właśnie jak twój półfabrykat...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czym się sugerujesz -FB ? Czytałem te opinie. Sorry, ale to forum znacząco przewyższa FB. Po pierwsze tu kiedyś wielu dbało i dba nadal, żeby forum wyglądało tak a nie inaczej a nawet jak na FB też dbają to inaczej się nie da bo struktura FB to śmietnik. Coś wpada i wypada.

Do rzeczy, jak wielkim trzeba być ignorantem, żeby nie odróżnić półfabrykatu i zachwycać się nim jak gotowym produktem. A gdyby tak było to od razu widać, że ktoś chciał zminimalizować koszty.

Jak myślisz czemu przywołałem kapsel ? Bo te naprawdę czasem potrafią być ładnie pomalowane a te które nie są wyglądają tak właśnie jak twój półfabrykat...

 

szlif kolisty na surowej tarczy nie jest niczym nowym. Ten poniżej to także kapsel ?

wm_Audi_Sport_GMT_35461760.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ostatnio rzadko tu zaglądałem i...

zaskoczył mnie

tzn tarczy się gdzieś tam spodziewałem i jest fajna, wskazówki, koperta też ok

aaaale koronka imho za duża, jakoś tak jakby od innego modelu

 

edit:

i pisałem to ja - właściciel VIS'a z wielką koronką którą tam strasznie lubię i mi pasuje :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo to pewnie niedziałający prototy z koronką od ViSa - taką mam nadzieję ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd się gwint wziął ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koronka jak najbardziej, to zegarek jest do niej za mały  ;)  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na żywo nikt koronki nie wypomniał, więc to jak zwykle efekt zdjęciowy. Coś wydaje się za duże, coś za małe.

Mam już poprawioną białą tarczę, dziś przyjechała i docelowy pasek. Mam też wersję z niebieską tarczą ale jak zwykle niebieski jest nie taki jak trzeba. Trochę pracy jeszcze nad tą wersją będzie. Porobię fotki zaraz i wrzucę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebieska kropka na białej tarczy jakaś niedomalowana i pasek za wąski albo uszy za szerokie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe nawet. Biała ma ładniejsze wskazówki niż wcześniej.
Niebieski faktycznie do poprawy ale jest potencjał. Masz może zdjęcie na nadgarstku? 

Jeszcze fotka jak świeci luma. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

koronka jest ok - pasuje wielkością do koperty; fakt jest większa niż klasyczne proporcje, ale przecież to nie garniturowiec

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zupełnie szczerze to o dziwo ten fiolet (?) w ciemnym mi się podoba :D Szkoda, że Chińczyk znowu przedłuża zabawę :( Jaki jest na dzisiaj realistyczny termin? Natomiast jak już pisał na FB Burns w białym nadal coś jest nie teges z niebieską kropką i pasek jakiś wąski w uszach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co do pasków to delikatnie za wąskie, ale prototypy robią na odwal się, więc trzeba przymknąć na to oko.

 

Co do kropki to po prostu pod kropką jest linia i jest tam delikatna wypukłość dlatego przy zdjęciach macro wydaje się, że coś tam jest niedomalowane ale tak naprawdę to tylko światło tak pada. Kazałem to chińczykowi wyrównać ale NIEDASIE. Natomiast na żywo to jest praktycznie niewidoczne. Nikt na targach nie zwrócił na to uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropka rzuca się w oczy srasznie i dla mnie jest to nie do zaakceptowania. To już nie jest kwestia linii pod spodem a brak niebieskiej farby czyli białe kropki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kropka rzuca się w oczy srasznie i dla mnie jest to nie do zaakceptowania. To już nie jest kwestia linii pod spodem a brak niebieskiej farby czyli białe kropki.

 

faktycznie " srasznie " :P bo na pewno nie strasznie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby to nie była dobra mina do złej gry ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fotka z profilu Vratislavii na fb

Biały jest całkiem całkiem, o ile wskazówki (poza sekundnikiem) są czarne a nie "srebrne", jeśłi są srebrne to... miałem kilka zegarków z biała tarczą i jasnymi wskazówkami, były tańsze i droższe, ładne i brzydkie, ale wszystkie miały jedna cechę wspólną - były kiepsko czytelne w słabym świetle. Kolorowy jak dla mnie za bardzo "upszczony informacjami" - może być niezbyt czytelny...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ARCTOWSKI na Aurochronos

 

 

 

 

To też są zdjęcia makro ? Bo białe na niebieskiej kropce też na nich widać...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To też są zdjęcia makro ? Bo białe na niebieskiej kropce też na nich widać...

 

Chopie, może masz białe na monitorze ? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

QV, weź coś napisz ciekawego . Październik przeleciał :) Kiedy końcówka, co z niebieskim?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cały czas czekam na sampla, musiałem zmienić znowu dostawcę tarcz bo nie chciał zrobić kolejnego sampla.

To że jest cicho nie znaczy, że nic się nie dzieje, po prostu nie mam nic sensownego do zaprezentowania. Trzeba cierpliwie czekać.

Białe są w produkcji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.