Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
szwed

Klub Miłośników Zegarków TAG HEUER

Rekomendowane odpowiedzi

Moj wątpliwości budzi choćby grawer na deklu - ten na zdjęciach wygląda na zwykły laser. Poza tym mechanizm też nie przypomina Calibre 16, choć w tym względzie ekspertem nie jestem i opieram się na porównaniu do zdjęć z sieci.

Pamiętaj że Tagi są jednymi z najczęściej i najlepiej podrabianymi zegarkami. Więc dużą ostrożność bym zalecał.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może i tak, ale alternatyw mnóstwo :)

 

 A choćby, sporo tańszy ORIS GT w wersji chrono. Omegi, Bretilingi, a odpuszczając chrono - wiele, wiele innych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm napiszę tak :

Porsche Carrera  kto ma wie co ma

Tag Heuer  carrera kto ma....

oczywiście nazwa modelu nie ma nic wspólnego z nazwą modelu Porsche , można napisać że jest dużo fajnych modeli samochodów sportowych to samo z tym modelem zegarka , moim zdaniem oddaje charakter osoby która go ma na ręce i zawsze będzie się kojarzył z samochodami sportowymi nie koniecznie Porsche.

Bretilinga kupię jak skończę kurs szybowcowy , Omegę jak zostanę prezesem :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie egzystencjonalne - czy nie będąc posiadaczem mercedesa SLR można posiadać TAG'a SLR?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pytanie egzystencjonalne - czy nie będąc posiadaczem mercedesa SLR można posiadać TAG'a SLR?

Oczywiście, że nie można. :)

 

Teraz trochę lepiej?

Z góry dziękuje za Wasza opinie.

Najlepiej podjechać i obejrzeć.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Coś bardziej dla miłośników Heuer bez TAG. Rozmowa z właścicielem portalu On The Dash na temat jego kosmicznej kolekcji Heuerów.https://www.youtube.com/watch?v=WsCcvVx44Do&spfreload=5

To jest to! :)

Piękna kolekcja!

Szkoda, ze trzeba mieć dużo milionów żeby taka zdobyć.


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz mnie pewnie zbesztacie , ale od jakiegoś czasu łazi za mną Monaco 69. Jakieś opinie ?

Ps. Zdjęcie oczywiście przedstawia Monze :)

post-33375-0-01453500-1478555739_thumb.jpeg

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oprócz milionów trzeba mieć duuuuuuuużo czasu na skompletowanie takiej.

Edytowane przez Dorian06

W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian

 

Jak masz sianko to i sekretarkę masz :) Mówisz jej/ mu ze ma miesiąc na skompletowanie i koszty sie nie liczą ;)

Edytowane przez Slaw

"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakby człowiek tylko pracował na zegarki to, można jakąś całkiem fajną kolekcję uzbierać. Powiedzmy co roku w zależności od budżetu 1-2 zegarki, to na emeryturze było by ich parędziesiąt sztuk.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dorian

 

Jak masz sianko to i sekretarkę masz :) Mówisz jej/ mu ze ma miesiąc na skompletowanie i koszty sie nie liczą ;)

Gorzej jak ktoś nie będzie chciał sprzedać. ;)


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pepepatryk

 

Tez o tym myslalelem , ale nie chciałem być niedzentelmenski taki ;)


"....uczymy sie cale zycie , a i tak umieramy jako glupcy ..."

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gorzej jak ktoś nie będzie chciał sprzedać. ;)

Ja swojego nie sprzedam! :P

 

Nawet jest tam omówiony ;):)

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to wygląda tak, jakby facet w pewnym momencie przestał kupować te zegarki, a ten moment to chwila gdy przed nazwiskiem HEUER pojawiło się słówko/skrót "TAG".

Ciekawe czy to swojego rodzaju protest, czy poprostu gość uznał że skończyła się jakaś epoka i TAG HEUER-a nie będzie kupował, czy poprostu uznał że marka "sprzedała się" i kończy z uzupełnianiem kolekcji o nowe egzemplarze ?

Ciekawe ile rotomatów musiałby kupić żeby utrzymać wszystkie na chodzie, chociaż nie wszystkie w kolekcji to automaty ? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą to wygląda tak, jakby facet w pewnym momencie przestał kupować te zegarki, a ten moment to chwila gdy przed nazwiskiem HEUER pojawiło się słówko/skrót "TAG".

Ciekawe czy to swojego rodzaju protest, czy poprostu gość uznał że skończyła się jakaś epoka i TAG HEUER-a nie będzie kupował, czy poprostu uznał że marka "sprzedała się" i kończy z uzupełnianiem kolekcji o nowe egzemplarze ?

Ciekawe ile rotomatów musiałby kupić żeby utrzymać wszystkie na chodzie, chociaż nie wszystkie w kolekcji to automaty ? :)

No więc właśnie. Dzięki temu Panu zaoszczędziłem kilka stówek (które pozwolę sobie odłożyć na kupkę na poczet zakupu następnego Heuer'a) ponieważ najwyraźniej On, mając taką kolekcję nie ma żadnego rotomatu, który właśnie ja zamierzałem zakupić. Niniejszym wszystkie wątki które tutaj znalazłem dotyczące wyższości posiadania rotomatu nad nie posiadeniem można potłuc o kant d*py. Zbytek formy nad treścią.

jest :)

 

 

Rozumiem radość posiadania ale moim skromnym zdaniem jest to kolejna nudna Carrera, których przewinęło się już tutaj pierdyliard i pewnie przewinie się ich drugie tyle. Jeśli będzie się chciało komuś wrócić do wątku nr 1 w tym forum i zliczyć wszystkie Carrery, które dotychczas tutaj wystąpiły w roli głównej to ile ich będzie? Podobno żyjemy w demokracji i każdy może kupować to co mu się rzewnie podoba dlatego ja pozwolę sobie iść inną drogą. Proszę nie traktować tego wpisu osobiście, ot takie luźne spostrzeżenie na które sobie pozwoliłem.

Edytowane przez DawPi
Nie cytujemy zdjęć.

Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hm napiszę tak :

Porsche Carrera  kto ma wie co ma

Tag Heuer  carrera kto ma....

oczywiście nazwa modelu nie ma nic wspólnego z nazwą modelu Porsche , można napisać że jest dużo fajnych modeli samochodów sportowych to samo z tym modelem zegarka , moim zdaniem oddaje charakter osoby która go ma na ręce i zawsze będzie się kojarzył z samochodami sportowymi nie koniecznie Porsche.

 

Moim natomiast zdaniem, akurat ten model Heuer'a nie oddaje niczego nadzwyczajnego w charakterze posiadacza oprócz instynktu stadnego, coś jak u stada baranów lub jak u nowobogackich ruskich. Ma się świecić, ma być duży i wszyscy mają widzieć, że ja go mam.

  Ja uważam, że jest to droga po linii najmniejszego oporu w wyborze Heuer'a. Z resztą jak już pozwoliłem sobie kiedyś napisać - z pośród kilku tysięcy Heuerów wystawionych na sprzedaż na chrono24, właśnie najwięcej jest modeli Carrera, więc o czym to świadczy? Że najszybciej się nudzą? Na dodatek nowe wzornictwo cyfr na cyferblacie jest moim zdaniem bardzo nieczytelne choć przyznam że atrakcyjnie wygląda ale patrząc na zegarek człowiek zaczyna przeliczać która to do cholery jest godzina np. ta 35:15?


Prawda. Ludzie ją cenią, łakną jej, są nawet gotowi oddać za nią własne życie. Pod warunkiem, że nie dotyczy ich samych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełniłem swoje marzenie dzięki Karol na żywo petarda :) na mój nadgarstek 17,5 cm pasuje idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spełniłem swoje marzenie dzięki Karol na żywo petarda :) na mój nadgarstek 17,5 cm pasuje idealnie

I to najważniejsze. Bo to Ty ja będziesz nosił. Graty.n


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.