Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
machlo

Parnis

Rekomendowane odpowiedzi

hmm... no iluzoryczna ;)

tak myślałem ;)

słaba strona tańszych zegarków, w ogóle...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Nieprawda. Tanie Seiko świecą doskonale. Nawet te w cenie Parnisów. ;)

Edytowane przez Adi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z nowych Seiko miałem w ręku tylko porządnego dajwera (bo ja ogólnie nowe zegarki raczej omijam). Ale już mój J Springs świeci marnie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czekam na opinię, bo jednak rozmiar, wygląd i automat w tej cenie mocno kusi. Tylko pewnie pasek do zmiany.

Miałem go i muszę przyznać że za ta cenę zegarek jest ok. Tak jak było napisane wcześniej luma jest kiepska, ale czego tu oczekiwać w tej cenie,a orginalny pasek musi być od razu do wymiany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem go i muszę przyznać że za ta cenę zegarek jest ok. Tak jak było napisane wcześniej luma jest kiepska, ale czego tu oczekiwać w tej cenie,a orginalny pasek musi być od razu do wymiany.

 

Pogrzebałem i znalazłem zdjęcie lumy "w czasie pracy":

118zrds.jpg

 

Ale zegarek na "łapie" robi świetne wrażenie - choć pasek faktycznie raczej do wymiany.

2ui8b5k.jpg

 

i w towarzystwie innych chińczyków:

v3pr8l.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

ten B-uhr ciekawie się prezentuje co to za zegar?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Pogrzebałem i znalazłem zdjęcie lumy "w czasie pracy":

 

 

Zgadza się tak świeci , ale trwa to krótko dlatego napisałem  że luma jest kiepska. Muszę jednak stwierdzić jednoznacznie że to jeden z nielicznych Parnisów które mi podchodzą.

Edytowane przez ziggistardust

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten B-uhr ciekawie się prezentuje co to za zegar?

 

To Geckota K1 z PVD "brązowym"

 

2qnp4ch.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@Daito - kurcze fajny, gdzie go wyrwałeś coś nie widzę u majfriendów a na zatoce to śjakieś zaprzeczenie taniej chińskiej ceny ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

@Daito - kurcze fajny, gdzie go wyrwałeś coś nie widzę u majfriendów a na zatoce to śjakieś zaprzeczenie taniej chińskiej ceny ;)

Od kolegi z forum odkupiłem - ale to było jakiś czas temu. Minusem tego zegarka było "wystające" mineralne szkło. Teraz widzę tylko wersje w stali: http://www.ebay.pl/itm/Geckota-K1-Mechanical-Automatic-Miyota-8215-Pilots-Watch-Flieger-Design-44mm-/351301005457?pt=LH_DefaultDomain_3&var=&hash=item51cb2bf091

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Parniak Parniakowi nie równy, ale mam i ja ;) Wprawdzie rozważam rozstanie z nim (wystawiony), ale szczerze mówiąc nosi się świetnie, jest dokładny i za te pieniądze otrzymuje się świetną sporą busolę :)

post-60883-0-39411900-1433674900_thumb.jpeg

 

Szukam właśnie czegoś ciekawego z tej stajni, bo mnie przekonują :) Nie muszę mieć swiss made'a za grubą kasę (choć posiadam jednego), ale wzornictwo i dość dobre wykonanie i w moim przypadku dokładność chodu wcale nie dyskredytują Parnisa, a wręcz przeciwnie - zachęcają do kupna, bo za to wszystko płaci się bardzo rozsądne pieniądze.

Edytowane przez Nightdream

Pobieda "czerwona 12" - 1-47

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Liczyłem, że dowiem swię czegos nowego i ciekawego o zegarkach Parnis, obejrze jakies ciekawe modele, a tu 7 z 9 stron tematu bicie piany. Kopiowanie, sciagniae, podróby, swiss made vs Parnis bla bla bla bla. 80% tresci tu zawartych nadaje się do kosza :lol: :lol: :lol: :lol:


Only Fools Do Not Fear The Sea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość breslauer

taki dawał by radę ?

post-41858-0-99746900-1437424645_thumb.jpg

Edytowane przez breslauer

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Datę mogli sobie darować, bo haniebnie mała. I ten fragment koperty, który utrudnia dostęp do (niby ma chronić, jak rozumiem) koronki. Bez tego byłyby naprawdę zacne.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

Liczyłem, że dowiem swię czegos nowego i ciekawego o zegarkach Parnis

Nie liczyles  :P  ;) Liczyles wlasnie na to  :lol:

 

 

Kopiowanie, sciagniae, podróby,

Davosa, Steihart i inne... tez podroby i to jeszcze wieksze niz parnis, bo niby ekskluzywne

 

 

a tu 7 z 9 stron tematu bicie piany.  bla bla bla bla. 80% tresci tu zawartych nadaje się do kosza 

w kazdym temacie jest bicie piany. patrzac w ten sposob, trzeba by bylo wywalic 3/4 wpisow na forum...

 

 

Nie jestem milosnikiem parnisow i innych chinskich zegarkow, ale jesli komus sie podobaja, to dlaczeg maja o nich nie pisac?

niesa podobkami, wzoroja sie na na tych ,,slawnych,,, tak jak wszyscy...

niewiem dlaczego niektorych tak to boli  <_<

 

Jak ktos bedzie sie smial z parnisa, a sam bedzie nosil ,,podrobe,, suba, lub innego ,,slawnego,, to go wysmieje  :lol:  :lol:  ;)

Edytowane przez Angelo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

nie sa podobkami, wzoroja sie na na tych ,,slawnych,,, tak jak wszyscy...

niewiem dlaczego niektorych tak to boli  <_<

 

 

 

Jak to dlaczego boli??? Ano dlatego że kupując Davosę, Steinhart'a czy inne "szwajcary" których wygląd jest zerżnięty z prestiżowych marek niektórzy "czują się kimś ważnym"... a tu nagle obok nich "myka kolo" który kupił swojego "suba" za kilka stówek i do tego ten zegarek niekoniecznie odbiega jakością, wizerunkiem, dokładnością chodu oraz "podłożem intelektualnym" (czyli mówiąc wprost również jest bezczelnie zerżnięty) od tego co to właśnie mają na łapie... No i czas "wyjątkowości" pryska  :D a to boli    :lol:

 

Ja tam zawsze mówię że jak już mam mieć "kopię rolexa" to po cholerę mam za nią płacić kilka tysięcy...


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Angelo

No i czas "wyjątkowości" pryska  :D a to boli    :lol:

 

 

  :lol:  :lol:  :lol:

 

 

 

 

 

Ja tam zawsze mówię że jak już mam mieć "kopię rolexa" to po cholerę mam za nią płacić kilka tysięcy...

W sumie racja.

:D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam i mam prośbę o pomoc w dokonaniu wyboru.

Więc który.......? :)

Szukam czegoś do koszuli raczej.

ea8bf84a85613bcc32d59d239042eac4.jpg

 

Sent from my MI Note Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli pisząc o koszuli masz na myśli strój bardziej elegancki od codziennego to bezapelacyjnie "portugalczyk" czyli trzeci od góry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do koszuli chcesz to może taki bardziej:

 

r29i10.jpg

 

Mam od niedawna i zegar naprawdę mnie zadziwił bo wykonanie bardziej niż przyzwoite i na łapie wygląda całkiem całkiem... jedyne co to pasek do wymiany w trybie pilnym - bo za krótki ;)  Z tym że to nakręcać trzeba... :)

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak do koszuli chcesz to może taki bardziej:

 

r29i10.jpg

 

Mam od niedawna i zegar naprawdę mnie zadziwił bo wykonanie bardziej niż przyzwoite i na łapie wygląda całkiem całkiem... jedyne co to pasek do wymiany w trybie pilnym - bo za krótki ;)

Ładny zegarek, ale chciałbym coś ze wskaźnikiem rezerwy chodu.

Powiedzcie mi proszę czy sklep na którym szukam to jeden z tych zaufanych?

 

Sent from my MI Note Pro

Edytowane przez awasil28

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie da się zapłacić w tym sklepie bo mają jakieś problemy z PayPal.

Ma ktoś namiar na jakiegoś innego zaufanego majfrienda?

 

Sent from my MI Note Pro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.