Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

"Obawiam się, że jednak Christopherowi Wardowi chodziło o nawiązanie do Posejdona/Neptuna" - Lincoln Six Echo ;)

Ja mieszkam daleko od morza, a blisko Ukrainy, dlatego takie skojarzenia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kasa odzyskana, łącznie z kosztem wysyłki do UK. Kurier był u nich w środę, w piątek miałem pieniądze na koncie. Pełen profesjonalizm :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dotarł trident gmt nearly new. Bransoleta oklejona zegarek tyż.Nie widzę żadnych rys lub śladów użytkowania. Mogę śmiało powiedzieć nowy a nie prawie nowy ( 30% za to taniej). Tyle. Jeżeli chodzi o design to nic nie pobije trójzębu, mieczy i tej godzinowej łezki. Czytelność dla mnie rewelacja długie wyciągnięte indeksy a nie kropki. Gliszowana tarcza to jest to. Rozmiar idealny jakby był 44 to nie zauważyłbym różnicy . Poniżej tych 43 to bezel by zezarl te tarcze. Wersja czarno-bordowa a nie czerwona jak piszą,ale to wyżej to wszystko niuanse, ale jakie istotne dające oryginalność. Mam nadzieję, że ETA 2893-2 da radę, trochę ta dodatkowa wskazówka dla mnie zbędna , ale wcale nie zaburza wyglądu tarczy. Jak coś stanie to 5 lat na mechanizm to też dobre. Pozdrawiam

Edytowane przez paweł79

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dotarł trident gmt nearly new. Bransoleta oklejona zegarek tyż.Nie widzę żadnych rys lub śladów użytkowania. Mogę śmiało powiedzieć nowy a nie prawie nowy ( 30% za to taniej). Tyle. Jeżeli chodzi o design to nic nie pobije trójzębu, mieczy i tej godzinowej łezki. Czytelność dla mnie rewelacja długie wyciągnięte indeksy a nie kropki. Gliszowana tarcza to jest to. Rozmiar idealny jakby był 44 to nie zauważyłbym różnicy . Poniżej tych 43 to bezel by zezarl te tarcze. Wersja czarno-bordowa a nie czerwona jak piszą,ale to wyżej to wszystko niuanse, ale jakie istotne dające oryginalność. Mam nadzieję, że ETA 2893-2 da radę, trochę ta dodatkowa wskazówka dla mnie zbędna , ale wcale nie zaburza wyglądu tarczy. Jak coś stanie to 5 lat na mechanizm to też dobre. Pozdrawiam

Bez zdjęcia się nie liczy ;)

ETA2893 to dobry mechanizm, będziesz zadowolony!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo pewnie wbijałeś na brytyjskiej stronie (.co.uk), a to są kody na christopherward.eu - w Euro. Zgadza się?

Masz rację, wchodzi w promo code przy zmianie waluty na EUR. Dzięki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam. Dotarł trident gmt nearly new. Bransoleta oklejona zegarek tyż.Nie widzę żadnych rys lub śladów użytkowania. Mogę śmiało powiedzieć nowy a nie prawie nowy ( 30% za to taniej). Tyle. Jeżeli chodzi o design to nic nie pobije trójzębu, mieczy i tej godzinowej łezki. Czytelność dla mnie rewelacja długie wyciągnięte indeksy a nie kropki. Gliszowana tarcza to jest to. Rozmiar idealny jakby był 44 to nie zauważyłbym różnicy . Poniżej tych 43 to bezel by zezarl te tarcze. Wersja czarno-bordowa a nie czerwona jak piszą,ale to wyżej to wszystko niuanse, ale jakie istotne dające oryginalność. Mam nadzieję, że ETA 2893-2 da radę, trochę ta dodatkowa wskazówka dla mnie zbędna , ale wcale nie zaburza wyglądu tarczy. Jak coś stanie to 5 lat na mechanizm to też dobre. Pozdrawiam

Gdzie i za ile kupiony?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

Słuchajcie wiem że w tym temacie pytać czy Ward jest dobry to tak jakby pytać alkoholika czy lubi wódkę ale.... Chodzi za mną c60 trident 316l i mam take pytanie, czy nie uważacie że w tym budżecie a więc około 3100 można kupić coś lepszego niż microbrand. Czy to nie za duża cena za sw200 ?

Ile trwa przesyłka z Anglii ?

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Słuchajcie wiem że w tym temacie pytać czy Ward jest dobry to tak jakby pytać alkoholika czy lubi wódkę ale.... Chodzi za mną c60 trident 316l i mam take pytanie, czy nie uważacie że w tym budżecie a więc około 3100 można kupić coś lepszego niż microbrand. Czy to nie za duża cena za sw200 ?

Ile trwa przesyłka z Anglii ?

Kup używany za 2300, albo może Steinhart?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Słuchajcie wiem że w tym temacie pytać czy Ward jest dobry to tak jakby pytać alkoholika czy lubi wódkę ale.... Chodzi za mną c60 trident 316l i mam take pytanie, czy nie uważacie że w tym budżecie a więc około 3100 można kupić coś lepszego niż microbrand. Czy to nie za duża cena za sw200 ?

Ile trwa przesyłka z Anglii ?

 

Jako zatwardziały "alkoholik", stwierdzam, że nie. SW200 masz też w droższych zegarkach, a w tym budżecie raczej manufaktury (poza Seiko) nie kupisz. "Alkoholizuję się" co prawda od dwóch lat wersjami ceramicznymi, ale 316L też powinna dać radę. Zegarki są świetnie wykonane, z myślą do codziennym noszeniu nie tylko do koszuli. W środku wkładają mechanizmy co najmniej Elabore (jeżeli to ETA) więc z jednej strony masz bardzo dokładny werk, z drugiej wół roboczy, który łatwo wyserwisować.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Feliks

a gdzie znalazłeś używany za 2300 ? Zastanawiałem się nad steinhartem 500 titanium ale jednak ward jest ładniejszy :-). To musi byc dobrze przemyślany zakup bo to 3 zegarek na przestrzeni 3 miesięcy, zona zastanawia się nad wywaleniem mnie z domu. Oczywiście z zegarkami

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a gdzie znalazłeś używany za 2300 ? Zastanawiałem się nad steinhartem 500 titanium ale jednak ward jest ładniejszy :-). To musi byc dobrze przemyślany zakup bo to 3 zegarek na przestrzeni 3 miesięcy, zona zastanawia się nad wywaleniem mnie z domu. Oczywiście z zegarkami

 

Zobacz na zatokę. Nie sądzę aby po tych pieniądzach można było póki co kupić 316L.

 

Co do przesyłki: jak nie ma ruchu z okazji promocji i nie poknocili z adresem, do tygodnia powinna dojść.

 

Acha, no i CWL to nie mikrobrand. Alternatywnie możesz wybrać Squale 1521 lub HNT Näcken ale... to już nie będą Tridenty.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cool!

 

@Konrad szykuj się na divera! Jeżeli schemat się nie zmienił maks za dwa tygodnie będzie na stronie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cool!

 

@Konrad szykuj się na divera! Jeżeli schemat się nie zmienił maks za dwa tygodnie będzie na stronie.

Dla tych, co nie są na czarnej liście CW i mają dostęp do strony ;)


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dla tych, co nie są na czarnej liście CW i mają dostęp do strony ;)

:P Update: "dżentelmeny" z Kanady zmienili zdanie i od dwóch tygodni mam. Dobrze, że jest Post, bo inaczej pewnie w afekcie z tej okazji bym się napił. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Foty jakies?!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:P Update: "dżentelmeny" z Kanady zmienili zdanie i od dwóch tygodni mam. Dobrze, że jest Post, bo inaczej pewnie w afekcie z tej okazji bym się napił. ;)

Gratulacje! Nie wierzyłem, że szewc może bez butów chodzić :D


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Foty jakies?!

Za dwa tygodnie będą. ;) Choć... z "dżentelmenami" nigdy nic nie wiadomo... ;)

 

Gratulacje! Nie wierzyłem, że szewc może bez butów chodzić :D

 W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy nie. Niebieski kusi, diver vitage też... z drugiej strony ja nie Norman Schwarzkopf.

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

 W sumie to nie wiem czy się cieszyć czy nie. Niebieski kusi, diver vitage też... z drugiej strony ja nie Norman Schwarzkopf.

Dobre! Ja mam zestaw-propozycję dla samego Prezydenta, Donalda Trumpa - pod kolor fryzury:

IMG_20180323_130230.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-52348-0-49092000-1521899837_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie już przestawili...

 

IMG_20180325_110529_569.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.