Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

Zieleń

 

10939158_HMG_9141.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja sobie właśnie zamówiłem pomarańczową gumę do Tridenta vintage... :D  Z cyklu: za oknem -2, a on łudzi się, że przyjdzie lato...

Ciekawe, czy pasowałaby do zielonego bezela :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z pewnością do mojego by pasowało. Zielony bezel i pomarańczowa wskazówka GMT :).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

:)post-52348-1519402085,9644_thumb.jpg

I czerwony...

 

post-52348-1519402450,7564_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość gość”u

Vintage Diver, ŁAJZO!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Vintage Diver, ŁAJZO!

Kup "movembra" I nie marudź. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wasze Selity? Odchylenia na + czy -? Czy też posiadajac kilka zegarkow, nie sprawdzacie :D?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satelity czują się dobrze a Krzysia akurat napędza ETA 2893 :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak tam Wasze Selity? Odchylenia na + czy -? Czy też posiadajac kilka zegarkow, nie sprawdzacie :D?

Nie wiem co siedzi w moim "czarnuchu" ale po 3 miesiącach średnio -0.9s na dobę. W ciągu ostatniego miesiąca zwolnił, bo wcześniej było -0.6s.

Toz to najdroższa Satelita na rynku ;)

Co tam... Gdyby nie etykietka "movember" i diver od Krzyśka na horyzoncie szarpałbym jak Reksio... Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Satelity czują się dobrze a Krzysia akurat napędza ETA 2893 :D

GMT :D

 

 

Nie wiem co siedzi w moim "czarnuchu" ale po 3 miesiącach średnio -0.9s na dobę. W ciągu ostatniego miesiąca zwolnił, bo wcześniej było -0.6s.

 

 

Swietna regulacja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mój tyłka nie urywa jak na in-house COSC..

 

Faktycznie nie wygląda to zachęcająco. Czy przypadkiem pomiary nie byłby by bardziej miarodajne (abstrahując od COSC) gdybyś je robił raz na 24 godziny o tej samej porze?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Normalnie bym robił 2 razy: zakładając i zdejmując zegarek żeby mieć bazę do porównywania pozycji odkładania. Ale tego nie chcę nosić żeby nie mieć problemów ze zwrotem, i robię jak sobie przypomnę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody na nowe vouchery-  60SPRING18 (zakupy 350 €  i więcej ) oraz 120SPRING18 ( zakupy 600 i więcej). Obowiązują do 31.03.18. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

C8 rozpoczął podróż do UK. Szkoda, bo ma wiele dobrych stron, ale "Chronometer" na tarczy zobowiązuje. Do tego małe bzdury: podczas nakręcania kręci się tylko jedna z tarcz nad sprężynami, luma powinna być lepsza (choć i tak jest lepsza niż w wielu szwajcarskich nurkach) a indeksy "kanapka" albo nakładane.

 

I tym sposobem miałem już wszystkie CW jakie mnie interesowały. Może SH21 z nowym zestawem kompilacji wpadnie na listę, ale po tej przygodzie trochę mi przeszła ochota na wchodzenie w drogi szwajcarski in-house z dwoma serwisami wkrótce poza EU. Pewnie wrócę do Tridenta GMT jak się trafi okazyjnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kody na nowe vouchery-  60SPRING18 (zakupy 350 €  i więcej ) oraz 120SPRING18 ( zakupy 600€ i więcej). Obowiązują do 31.03.18. :)

 

Próbowałem wpisać te kody w koszyku i nie chcą wejść ani jako voucher, ani jako promo code.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy są  takie ładne Tridenty 38 mm vintage? Bo nie mogę znaleźć na stronie, a kiedyś chyba je widziałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wpisać te kody w koszyku i nie chcą wejść ani jako voucher, ani jako promo code.

Bo pewnie wbijałeś na brytyjskiej stronie (.co.uk), a to są kody na christopherward.eu - w Euro. Zgadza się?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Próbowałem wpisać te kody w koszyku i nie chcą wejść ani jako voucher, ani jako promo code.

 

 

Bo pewnie wbijałeś na brytyjskiej stronie (.co.uk), a to są kody na christopherward.eu - w Euro. Zgadza się?

 

Zgoda. Kody na .co.uk wyglądają tak:

 

100SPRING18: £100 off purchases of £500 or more
50SPRING18: £50 off purchases of £300 or more

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy są takie ładne Tridenty 38 mm vintage? Bo nie mogę znaleźć na stronie, a kiedyś chyba je widziałem.

Wycofane. Chyba się na vintage divera gotują. Pozostaje zatoka lub bazarek. Na osłodę można jeszcze poczekać na 38 bronze, który ma być jeszcze w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Vintage diver jaki będzie miał rozmiar i kiedy wchodzi do sklepu?? W brązie bym też chętnie przygarnął bo super jest.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Vintage diver jaki będzie miał rozmiar i kiedy wchodzi do sklepu?? W brązie bym też chętnie przygarnął bo super jest.

41, manual. Wiosna 2018.

 

Uzupełniając temat bronze: klienci chcą 38 więc będzie 38 w brązie w tym roku. Ponadto w tym roku również bronze pojawi się GMT.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.