Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ledr

Christopher Ward - butikowy dżentelmen z aspiracjami

Rekomendowane odpowiedzi

W sam raz na mecz. ;) Ładna sztuka.

...albo na jutrzejsze święto.

 

Przy okazji, odczarowuję mit o wersji 38. W mojej ocenie nic nie jest nieproporcjonalne, zegarek wygląda na bardziej zwarty, wygodnie się nosi. Według mnie tak do 18,5 cm łapy dobrze może wyglądać.

 

Przy okazji przypomniałem sobie jak genialne jest zestawienie fal na tarczy, z dokładnością, polerką i ostrością szlifów indeksów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Przy okazji przypomniałem sobie jak genialne jest zestawienie fal na tarczy, z dokładnością, polerką i ostrością szlifów indeksów.

Jakbym był marudny i lubił się powtarzać, to bym napisał: "A nie mówiłem!" :P


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakbym był marudny i lubił się powtarzać, to bym napisał: "A nie mówiłem!" :P

 

Nigdy nie zmieniłem zdania. :P Stąd też po vintage kolejne polowanie urządzam na nudnego czarnucha. Kusi mnie jeszcze GMT w rozmiarze 38. Ech... coś mnie ost. na testy nosi.

 

I jeszcze... zdania nie zmieniłem ale bardziej mi się czarna tarcza podobała w tym aspekcie. Biała jest... po prostu biała. ;)

Edytowane przez tts

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 38mm w GMT jest grubszy i wówczas już nieproporcjonalny. Bez GMT uważam że proporcje są ok. Chociaż i tak bym wolał 40mm.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie zmieniłem zdania. :P Stąd też po vintage kolejne polowanie urządzam na nudnego czarnucha. Kusi mnie jeszcze GMT w rozmiarze 38. Ech... coś mnie ost. na testy nosi.

 

I jeszcze... zdania nie zmieniłem ale bardziej mi się czarna tarcza podobała w tym aspekcie. Biała jest... po prostu biała. ;)

Oj, jednak fale na białej zdecydowanie lepiej wyglądają moim zdaniem (indeksy chyba też). Z proporcjami się nie wypowiadam, dopóki Twojego nie przymierzę :)

A na testy - mówiłem Ci, trzeba wsiąść w samolot do Zurychu albo Londynu!

Ale ostatnio nosząc vintage i bialo-czerwonego też skłaniałbym się do rozmiaru 40mm.


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety 38mm w GMT jest grubszy i wówczas już nieproporcjonalny. Bez GMT uważam że proporcje są ok. Chociaż i tak bym wolał 40mm.

Ja jednak pozwolę sobie iść za dobrym przykładem mojego imiennika, i postaram się na własnej skórze przekonać. ;)

 

Oj, jednak fale na białej zdecydowanie lepiej wyglądają moim zdaniem (indeksy chyba też). Z proporcjami się nie wypowiadam, dopóki Twojego nie przymierzę :)

A na testy - mówiłem Ci, trzeba wsiąść w samolot do Zurychu albo Londynu!

Ale ostatnio nosząc vintage i bialo-czerwonego też skłaniałbym się do rozmiaru 40mm.

Tak, może i wyglądają, bo na czarnej tarczy pod różnymi kątami czasem robi się taki nienaturalny deseń. Porównując jednak czerń i biel, wolę czerń.

Następnym razem się chętnie z Tobą wybiorę, no chyba że na morzu będę. Wtedy, niestety morze ma priorytet.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie dotarł? Bransoleta OK?


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W jakim stanie dotarł? Bransoleta OK?

Trochę mikrorysek i kilka/kilkanaście większych włosowatych, głównie na bransolecie. Mocne 9/10. Nic poważnego i nic strasznego. Widać, że nosił go użytkownik, nie jak my miłośnik. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vitriol

@tts, mam nadzieję że to nie sprzedasz przed następnym spotkaniem;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tts, mam nadzieję że to nie sprzedasz przed następnym spotkaniem;)

Już wczoraj miałem propozycję korupcyjną więc "letko" nie jest ale się staram. W tej syt. takiego spotkania nie ma co opóźniać. ;)

 

Tyczasem Dzień Niepodległości!

 

post-52348-0-25521300-1510398020_thumb.jpg

 

post-52348-0-39350900-1510398021_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niebrandowane pudełko? W ogóle bez logo/nazwy? to jest dziwna sprawa, przewinęło się przez moje ręce już z 5 Krzyśków i wszystkie miały czarne, porządne, opisane pudła, z tłoczonymi napisami na wewnętrznych opakowaniach. A zegar niesprawny - po reklamacji dostałeś jakąś odpowiedź? Czy to mechanizm coś nie tak?

Nie dostałem żadnej odpowiedzi w sprawie przyczyny tylko kasę, pisałem do gościa imiennie chciałem wiedzieć co jest grane: kazali nakręcić, wrzucić do rotomatu itp, jak nie to odesłać, testowałem 5 dni i odesłałem. Naprawianego nie chce :(

szkoda bo to limitacja z wybranym numerem była..

 

Podobają mi się tez inne modele z serii diver i lotniki, ale nie podoba mi się pisane logo (cala nazwa) szczególnie w wersji dress to wyglada jak czcionka na święta i napis podobny do Christmas Warn ;)

 

Jak będziecie dalej dobrze pisać, to może sie kiedyś skusze...

 

Pozdrawiam

 

Nosicieli tego "wirusa", który jest bardzo zaraźliwy

 

 

 

Pozdrawiam

JanPawelS

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dostałem żadnej odpowiedzi w sprawie przyczyny tylko kasę, pisałem do gościa imiennie chciałem wiedzieć co jest grane: kazali nakręcić, wrzucić do rotomatu itp, jak nie to odesłać, testowałem 5 dni i odesłałem. Naprawianego nie chce :(

szkoda bo to limitacja z wybranym numerem była..

 

Podobają mi się tez inne modele z serii diver i lotniki, ale nie podoba mi się pisane logo (cala nazwa) szczególnie w wersji dress to wyglada jak czcionka na święta i napis podobny do Christmas Warn ;)

 

Jak będziecie dalej dobrze pisać, to może sie kiedyś skusze...

 

Pozdrawiam

 

Nosicieli tego "wirusa", który jest bardzo zaraźliwy

 

 

 

Pozdrawiam

JanPawelS

Zdarza się i tak. Ja Tak kiedyś, jak jeszcze nie wiedziałem, że do Wery trzeba pisać napisałem w sprawie problemu z paskiem (zły wysłali). Trafiłem na kompletny beton, a do tego dostałem czyjąś etykietę zwrotu do naklejenia na paczkę. Tak że rozumiem. Jak widzisz jednak się nie wyleczyłem. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Przepraszam, że tak przyspamuję jeszcze raz tym kwarcykiem, ale wciąż nie mogę się nacieszyć tym, jak wiele dostałem za tak niewiele. :)

Czyli zostaje? ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czemu miałby nie zostać? :rolleyes:

Wydawało mi się że na bazarze leży ale to może inny egzemplarz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, tak. Zgadza się - to drugi (a nawet i trzeci ;) ) egzemplarz. Ten, przynajmniej na razie, zostaje u mnie. Śmieszny trochę - chrono o średnicy 39mm. Ale przez to mnie nie wnerwia - że jakiś kloc z niego przez przyciski chrono. Kiedyś np. podobał mi się bardzo chrono Hamiltona Spirit of Liberty - ale jak założyłem, wydawał mi się strasznie mocarny - mimo, że rękę mam nie taką znów małą...


WARTO POMAGAĆhttps://www.siepomaga.pl

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, tak. Zgadza się - to drugi (a nawet i trzeci ;) ) egzemplarz. Ten, przynajmniej na razie, zostaje u mnie. Śmieszny trochę - chrono o średnicy 39mm. Ale przez to mnie nie wnerwia - że jakiś kloc z niego przez przyciski chrono. Kiedyś np. podobał mi się bardzo chrono Hamiltona Spirit of Liberty - ale jak założyłem, wydawał mi się strasznie mocarny - mimo, że rękę mam nie taką znów małą...

Rozumiem. Sam testuję małego Tridenta. Bardzo wygodny. SoL... ech... też dobrze się prezentuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wieczorem Marek (Aviator) idzie na bazarek. Cambridge Analytica wskazują, że za rzadko noszony... Jakby ktoś z tzw. "miłośników" (jak to Tomek ujął) był szczególnie zainteresowany, to piszcie na PW. Wszystko przez te Wasze nowe zakupy...

 

mark_I06.jpg


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

Wieczorem Marek (Aviator) idzie na bazarek. Cambridge Analytica wskazują, że za rzadko noszony... Jakby ktoś z tzw. "miłośników" (jak to Tomek ujął) był szczególnie zainteresowany, to piszcie na PW. Wszystko przez te Wasze nowe zakupy...

Jasne. Zwal na nas! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ale że co? :D

Trzeba mieć za co kupować nowe Krzyśki... A tu bez przerwy ktoś się chwali zakupami, albo o planach pisze...


Leszek - Watches? I used to be a fan, now I am a full-blown airconditioner!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba mieć za co kupować nowe Krzyśki... A tu bez przerwy ktoś się chwali zakupami, albo o planach pisze...

 

No tak. Nie ma co się zatem pojawiać w Twojej okolicy do czasu kiedy Główny Księgowy sobie nie zapomni, że to znów przez nas.... ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.