Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gonzo39

ZEGAREK AUTOMATYCZNY DO 3500

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie,

 

jestem nowy na formum i rozpoczynam moją przygodę z zegarkami. Przymierzam się do kupna swego pierwszego zegarka z naciągiem automatycznym.

 

Bardzo porszę o pomoc w wyborze.

 

Moje wymagania :

 

- cena do 3500

- branzoleta, nie pasek

- zegarek uniwersalny - noszony codziennie jak i do stroju bardziej formalnego.

- naciąg autoamtyczny, w miarę dokładny

 

W poszukiwaniach, znalazłem poniższy budżetowy model Tissota, co o nim sądzicie. Czy polecacie coś innego ?

 

http://www.maxtime.pl/zegarek-tissot-t055-427-11-057-00-prc-200-automatic-chrono.html

 

Pozdrawiam serdecznie i dziękuję za pomoc !!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witamy.

Jaka średnica koperty? Zegarek nowy, czy także używany?

W tej cenie już jakiś wybór będzie wsród klasy wyżej, niż Tissot (Hamilton, Epos, Maurice, Longines itp.) chyba, ze potrzebujesz jakichś komplikacji, typu chrono, to o nowy będzie trudniej.


I'm not myself, but not dead and not for sale...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Popieram opinię kolegi. Mając taki budżet odpuściłbym Tissota i szukał czegoś z tych podanych marek ( o ile nie musi być chrono bo wtedy trudniej). Zobacz jeszcze  Glycine, Aerowatch, Mido, Oris, FC, Alpina.  W sumie jest w czym wybierać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie to regulaminu nie znają? Ten dział służy do przedstawiania się.

 

Dostajecie po ostrzeżeniu. Nowego kolegę natomiast żegnamy na tydzień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

i to by było na tyle :(


Pozdrawiam

Piotr

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez Z_bych
      1. ZEGAREK MĘSKI PZL P.11 V.1 - G.GERLACH - NAJRZADSZY POLSKI ZEGAREK
      Cena 2900 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 7/10 - szczegóły w opisie i na zdjęciach. 
       
      PZL P.11. v.1 to od lat najtrudniejszy do kupienia polski zegarek. I ciągle poszukiwany i ciągle zyskujący na wartości. 
      To pierwszy polski zegarek, powstały po likwidacji Fabryki Zegarków w Błoniu. Zegarek powstał w 70 sztukach dla członków "najlepszego forum zegarkowego na świecie" czwarty-wymiar.pl (wówczas jeszcze www.china-watches.pl) - kawał historii. od tego czasu w polskich zegarkach zmieniło się prawie wszystko
       
      Zegarek jest w bardzo dobrym stanie, ale był od czasu do czasu używany i nosi tego niewielkie ślady. Zdjęcia pokazują dokładnie jego stan, są moje, nie były retuszowane.
      Parametrów nie ma co podawać, ten, kto kupi, wie zapewne czym jest ten zegarek nie kupi przypadkiem )taką mam nadzieję
      W komplecie oryginalna skrzyneczka, zniszczony oryginalny pasek z klamerką (trzeba uważać przy jej zakładadaniu, bo został zerwany gwint i teleskop nie dokręca się. 
      Do zearka jest założony nowy pasek Pattini z naturalnej skóry
       
      2. ZEGAREK MĘSKI VICTORINOX AIRBOSS MECHANICAL - AUTOMATYCZNY PILOT
      Cena 2400 zł + koszt wybranej wysyłki
      Stan 9/10 - szczegóły w opisie i na zdjęciach. 
       
      Victorinox AirBoss to nieduży zegarek, jak na zegarek w stylów zegarków dla pilotów, świetnie leżący nawet na niedużym nadgarstku. Marka coraz częściej rozpoznawalna także w świecie zegarków, słynąca z produktów niezawodnych, ergonomicznych, świetnie zaprojektowanych i świetnie wyglądających.  
      Taki właśnie jest właśnie AirBoss 241887. Zegarek pięknie wygląda w pudełku a jeszcze lepiej na męskim nadgarstku i nie tylko w kabinie samolotu, ale także w biurze, domu, na weekendowych i dłuższych wyjazdach. Będzie niezawodnie działał i cieszył wszędzie, gdzie będzie zabrany, wskaże akyualną godzinę w dzień i w nocy (dzięki świetnemu lumowaniu).
      SPECYFIKACJA: 
      Marka: Victorinox Kolekcja/Seria: Airboss Model: 241887 Styl: pilot Mechanizm: automatyczny, szwajcarski SW-200-1 z 38-godzinną rezerwą chodu (minimum).  Kształt koperty: okrągła Materiał koperty: stal nierdzewna Dekiel: zakręcany, przeszklony Szkło górne: szafirowe, z podwójną warstwą wewnętrznego antyrefleksu Szerokość koperty: 42 mm Wysokość koperty (L2L): 53 mm Grubość koperty: 12 mm Kolor koperty: srebrny Kolor tarczy: granatowy Rodzaj paska: pasek ze skóry naturalnej, brązowy, z logowaną klamrą motylkową Szerokość paska: 22 mm Długość paska część ze sprzączką: 85 mm Długość paska część z dziurkami: 117 mm Funkcje: Datownik, Neobrite, czas 24 h, pierścień obrotowy, dwukierunkowy z suwakiel logarytmicznym Stan zegarka: 9/10 – zegarek powystawowy Stan paska: 10/10 – nieużywany, nowy Stan opakowania: 10/10 Gwarancja: 2 lata  


















    • Przez Tineso
      Witam, szukam podobnych zegarków jak na zdjęciach w relatywnie niskiej cenie. Nie potrzebuje ani dużej wodoszczelności ani cudnego mechanizmu, chodzi głównie o podobny kształt koperty za najmniejszą cenę. Raczej szukałbym takiego zegarka na pasku, ale bransoleta też może być. Cena maksymalnie 550zł za nowy. 
       
      PS. to czy zegarek jest w kategorii kobiecej czy męskiej nie ma dla mnie znaczenia, ważne tylko aby pasek/bransoleta nie był zbyt krótki



    • Przez Szymon w
      Witam wszystkich. Czy ktoś może coś powiedzieć na temat tego zegarka. 




    • Przez Feymozim
      Ostatnio miałem przyjemność naprawiania Junghansa z lat 60 z systemem nastawczym chybotki. 
      Zegarek był w ciężkim w stanie ale pomimo tego że w ogóle nie chodził udała się reanimacja.






    • Przez Kacperek_77u
      Przeglądając forum zawsze brakowało mi tego tematu gdzie można by było pokazać aktualną wschodnią sytuacje z zegarkami lub pogadać o późnych rusach
       
      Jako pierwszy post odrazu zadam pytanko-co myślicie o tym?
      https://www.facebook.com/100064452019478/posts/pfbid0bdxJCFyPFup3ZVNeUDKFeFW1fi3KRnuatkL7mwytZbRBph2wfrwLBjMEzKUFNksdl/?sfnsn=mo
       
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.