Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
dawidowo

kierunek Chorwacja

Rekomendowane odpowiedzi

Wszystim kolegom serdecznie dziekuje za informacje !! Wlasnie wrocilem z wakacji....z Grecji :) Chorwacja bedzie na nastepny wypad a informacje zawarte w watku beda baza danych pomyslow :)

 

Jesli chodzi o Grecje, to zrobilem trase: Ateny (2 dni) - wyspa Hydra (1 dzien, chyba najlepszy relax) -  Ateny (noc)  - Meteora (2dni - WOW, co za miejsce) - Ateny (nocleg) inne miasteczko pod Atenami (skok ze spadochronu dla dziewczyny na urodziny) - Santorini (2 dni, totalna porazka - tylko zachod slonca daje rade) - Kreta -4 dni (centralna, Heraklion + zachodnia czesc wysypy, plaza w Elefonissi - super najlepsza

http://www.nightlife-cityguide.com/wp-content/uploads/2014/10/creta-spiagge-pi%C3%B9-belle-elafonissi.jpg

 

Jakby ktos mial jakies pytania dotyczace czegokolwiek, chetnie odpowiem :)

 

z serdecznymi pozdrowieniami.

Dawid

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja z kolei polecam wyspę Hvar.

super klimat, dla młodych osób bogate życie nocne. a rodziny i tak mają co robić w ciągu dnia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia z Omis :)

W piątek będę tamtędy przejżdżał , w drodze na Peljesac  B)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość xylog

Zazdroszczę, szczególnie bliskich hodowli muli :)

Świeżutkie, z czoskiem i pietruszką, do tego domace wino. Poezja...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek będę tamtędy przejżdżał , w drodze na Peljesac  B)

Gdzie na polwyspie bedziesz?

My bedziemy w okolicach Viganj

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W piątek będę tamtędy przejżdżał , w drodze na Peljesac B)

Przez Omis?

To nie lecisz autostradą?

Tutaj straszne korki! Dzisiaj rano na rafting na Cetinie jechaliśmy 35 min. A to było raptem 2 km...

Edytowane przez Qdlaty

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja właśnie wróciłem z Baska Voda. Do Lublinca-Kokotek daliśmy rade dojechać w 11 h. Zero korków, start był w piątek okolo 16.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdzie na polwyspie bedziesz?

My bedziemy w okolicach Viganj

Orebic. A pytanie jak z wiatrem w Viganj , bo "miejscowy" Polak twierdzi że od 10-tego sierpnia zawsze od wiatru łeb urywa:)

 

Przez Omis?

To nie lecisz autostradą?

Tutaj straszne korki! Dzisiaj rano na rafting na Cetinie jechaliśmy 35 min. A to było raptem 2 km...

Miało być trochę czasu i wtedy zjeżdzamy żeby poogdądać widoki jadąc magistralą adriatycką. Ale faktycznie w tym roku spory ruch jak na piątek i pojechaliśmy autostradą do końca. Sporo ludzi z wiadomych powodów. Rozmawiałem z miejscowym Chorwatem i podobno rekord turystów zaliczyli już na koniec lipca , czyli w połowie wakcji . Twierdzi że coś ok 6mln turystów już odwiedziło Chorwację. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to ruszam - kierunek wyspa Vir do zobaczyska chłopy za 2 tyg chyba że będzie wi-fi :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oby nie, w zeszlym roku też nie byłem zadowolony że w kwaterze nie będzie internetu. Później zmieniłem zdanie, bo człowiek odpoczął od wszystkich pierdółek, spraw mniej lub więcej ważnych ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 25 euro, bo tyle sobie gnojki policzyły za "bezpłatny internet" :P


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koledzy ratujcie, jakies namiary na spokojne lokum w Chorwacji nad morzem może być wyspa dla 4 os rodziny. A może jechać w ciemno? Pzdr i z góry dziękuję za podpowiedźi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Koniec sierpnia to już raczej można spokojnie próbować w ciemno. Dla nich to już sezon drugiej kategorii.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie od 19 mógłbym jechać i dlatego myśle o jeździe w ciemno. A lepiej dojechać w godzinach do południa czy można po południu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skąd starujesz? Chcesz z klimą czy bez?

Edytowane przez kiniol

Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No własnie od 19 mógłbym jechać i dlatego myśle o jeździe w ciemno. A lepiej dojechać w godzinach do południa czy można po południu?

Co do czasu przyjazdu to ja sprawdzałem to tak: wyliczyłem sobie mniej czas przejazdu i o różnych godzinach sprawdzałem na google maps dwa punkty gdzie można było stać, czyli granica chorwacka i wjazd na autostradę za granicą. Sprawdziło sie, w obie strony jechalem bez większych korków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomych na wyspie Ciovo, Okrug Donij, bardzo fajne miejsce koło Trogiru, ale bez klimy...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja mam znajomych na wyspie Ciovo, Okrug Donij, bardzo fajne miejsce koło Trogiru, ale bez klimy...

A możesz dać jakieś namiary,stronę www,może mają wolne?

Pzdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyspa Ciovo Okrug Donji Put Punte 10. Zobacz na Street View czy Ci pasuje, a ja jutro telefon do pani Ci podam, tylko znajdę. Dom jest na urwisku, nad morzem i na skraju lasu piniowego, zapach rewelacyjny, i właśnie figi dojrzewają...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszło na PW


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

fajnie jest na wyspie Rab, San Marino - dla dzieci raj, bo plaża piaszczysta, a nie z kamieniami. można w dobrej cenie wynająć domki na 6 osób

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na wyspie Vir i w okolicach raczej nie ma wolnych miejsc co chwilę ktoś chodzi i pyta.Pogoda tutaj i okolice Zadaru przyjemne 27-30 stopni lekki wiaterek.W niedziele byla burza po kilku tygodniach upałów.Pogoda się przełamała i jest bardzo przyjemnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.