Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kornaszewski

HAMILTON Khaki Mechanical 40mm (H69519133)

Rekomendowane odpowiedzi

Hołdując dobrym tradycjom działu "W Klubie" proszę Was koledzy o pomoc w zakupie zegarka. Wyboru dokonałem, więc połowę roboty mamy z głowy :)

Oto on, choć ja chcę go w wersji na bransolecie

h69519133xk3.jpg

Alternatywa # 1

Czy ktokolwiek zna, lub kupował via net w niżej podanych sklepach :?:

www.uhren-der-welt.de

www.metropol-uhren.com

www.swiss-watches.ru

www.prestige-uhrcenter.de

www.uhrzentrum.de

To wszystkie które znalazłem w necie a oferujące interesujący mnie model. Są jeszcze oferty e-bay (głównie z Włoch)

 

Alternatywa # 2

Czy znalazłby się ktoś tak uprzejmy, mieszkający poza granicami naszego pustynnego zegarkowo kraju, kto mógłby kupić takiego Hamiltona i wysłać mi pocztą albo kurierem (nie orientuję się w kosztach), lub przywieźć go przy okazji (w rozsądnych granicach czasowych) do kraju na ręce.

GB raczej odpada, bo ceny (jak się dowiedziałem) kształtują się w granicach 300 Funtów. Może w Niemczech, albo za wielką wodą :?:

 

Według cennika producenta (na 2006 rok) ten model ceni się 525 CHF*

* All prices are recommended retail prices, including 7.6% VAT. Prices subject to alteration.

 

I nie próbujcie mnie odwodzić od powziętej (jedynie słusznej) decyzji.

Będzie to pierwszy nowy zegarek w moim życiu... Więc :) :) :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj nawiązać łączność ze stani.swiss


JACEK

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki :)

Dam znać jak coś będę wiedział :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Corvus kiedyś gdzieś grudzień - styczeń w dziale jak dobrze pamiętam przedstawiamy zaprezentował się nam się kolega, który jest w USA. Pamiętam, że napisał że może pomóc w zakupie każdego zegarka w Stanach. Podał również, że żona wraca do kraju w maju to może przyweźć. Nie wiem czy dobrze kojarzę wszystkie fakty, ale takie zdarzenie miało miejsce. Może ktoś z klubowych kolegów będzie coś więcej pamiętał.

 

Gdzieś namiery zapisałem, ale mi się zapodziały. :oops:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spróbuj wysłać PM do Forumowicza o nicku: cytochrom.


What's Up, Doc?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A czy forumowicz chrono-craze nie jest aby maniakiem Hamiltonów mieszkającym w USA?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvus,

 

zapodaj numer telefonu, zadzwonię do Ciebie jutro i powinniśmy załatwić tę sprawę :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomości PM poszły... :)

Jak będę miał konkrety co, gdzie i jak to na pewno poinformuję o postępach "opinię publiczną" :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość SPORTURA 01

Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać z radości. Pawle gdzie ty byłeś jak Cię nie było. O ile pamiętam nie było Cię na forum przez 6 albo 7 dni. Pozdrawiam Andrzej

 

Myślę, że większa grupa forumowiczów jest zainteresowana tym faktem, dlatego pytanie zadałem publiczne. Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecenie tematu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie pytasz? Cieszę się, że sprawiłem Ci tak wielką radość, ale nie sądzę żeby kogoś, a tym bardziej wiekszą grupę osób, interesowało gdzie byłem... zwłaszcza, że nie byłem nigdzie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za OT, ale nie mogłem się powstrzymać z radości. Pawle gdzie ty byłeś jak Cię nie było. O ile pamiętam nie było Cię na forum przez 6 albo 7 dni. Pozdrawiam Andrzej

 

Myślę, że większa grupa forumowiczów jest zainteresowana tym faktem, dlatego pytanie zadałem publiczne. Jeszcze raz przepraszam za zaśmiecenie tematu.

Nie przepraszaj... Po prostu nie rób offtopa :wink:

Do tego typu prywatnych wynurzeń doskonale się nadaje opcja post-684-0-01773900-1330644987.gif no ale wtedy byś "doznał szkody" w liczniku postów :)

 

A w temacie.

Nawiązałem kontakt ze stani.swiss i mam propozycję w dobrej cenie (a sprzedawca sprawdzony). Czekam teraz na info od tessia, żeby skonfrontować cenowo inne możliwości (niech żyje dyplomacja :))


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Corvus, po południu zadzwonię do rodzinki i każę zbadać ceny, na razie tam jest noc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie... :) Mamy dużo czasu :)

Pisząc o dyplomacji, myślałem o ilości konkretnych informacji zawartych w mojej ostatniej wypowiedzi :)

Jeśli pomyślałeś, że Cię popędzam... to jak najbardziej zasłużone "sorry" :)

 

Jakoś mi się humor poprawił :) przez ten zegarek :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok. Zakup w stanach odpada.

Pozostaje stani.swiss lub zakup przez internet.

Stąd "krótka piłka":

Czy ktoś ma jakieś doświadczenia ze sklepami z pierwszego posta, lub jakieś info pomocne w wyborze? To jedyne sklepy, które wskazały "gogle" (szukanie przez nr referencyjny).

Czy to dobra rekomendacja?

http://www.europeantop100.de/index.php?a=stats&u=272

Bo żaden z prezentowanych sprzedawców "nie figuruje"

 

stawka to ok 15% wartości (konkretnie ok 200zł)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba jednak wolę oryginał... :D

Do zegarka w stylu militarnym raczej mi nie pasuje minimalizm w tej formie, którą zaprezentowałeś... No chyba, żeby wskazówkę sekundową obciachać do połowy :D


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do zegarka w stylu militarnym raczej mi nie pasuje minimalizm w tej formie, którą zaprezentowałeś...

 

:shock: :shock: :shock:

 

chyba, że ...

 

post-2204-0-74691300-1330646015.jpg

 

to fakt - minimalizmem nie grzeszy ...

 

;-)

 

Ps. A na poważnie dla mnie militarny=minimalistyczny ...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Do zegarka w stylu militarnym raczej mi nie pasuje minimalizm w tej formie, którą zaprezentowałeś...

Na "polu walki" 16:07 i 16:08 to jest różnica :D

W przypadku Twoich wersji nie byłbym w stanie szybko i precyzyjnie określić czy jest 16:03 czy 16:04 a to mogłoby skutkować fatalnym spóźnieniem na autobus :D :D

 

A jeśli militarny=minimalistyczny, to po co w ogóle indeksy drukować :)

Tego typu minimalizm, to jednak nie dla mnie :D

Gdybyś zostawił zewnętrzne indeksy minutowe zamiast wewnętrznych (druga propozycja), to bym już jak najbardziej był za :D


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
post-2204-0-39706100-1330646054.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajny jest :D


Ciesz się że nie szczekasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Parafrazując pewien kabaret...

"Nie chciałem tego bardzo, ale sytuacja mnie do tego zmusiła... "

post-684-0-72547600-1330646066.jpg

Jeśli już to taki...


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownego kolegę kokopa który powrócił z wygnania ;-)

 

Corwus ... jeśli już to masz rację. GIT. Taki mogłbym nosić ;-)

 

Bardzo ładny ma w sobie coś z zegara dworcowego ... ojciec awiator matka bufetowa z WARSu ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

My tu sobie gadu-gadu a zegarek "w drodze" :D

Opiszę całą transakcję, gdy paczka do mnie dotrze.

W każdym razie sklepy internetowe okazały się za drogie, by w nich kupować :D


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zegarek jest już u mnie... Lecę zmniejszać bransoletę :)

Sprawozdanie i fotki będą wieczorem :)


Ja, niżej podpisany oświadczam, że będę zabierał głos na forum KMZiZ tylko w dyskusjach związanych z zegarmistrzostwem, lub dotyczących sposobu funkcjonowania tegoż forum.

13-08-2010

 

Mirek Kornaszewski

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cieszę się, że już dotarł :) jest naprawdę świetny!


Pozdrawiam.

Michał

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.