Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nie bardzo takie zestawienie kolorystyczne, ale to tobie ma się podobać :D

I podoba się. Ale szanuje opinie innych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałeś najładniejszą wersję Mudmastera ;)

Podzielam Twoje zdanie. Pasek został wiec napewno wrócę do oryginału na jesień.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy od kilku dni cieszy sie Mudmasterem a dzis mial taki przypadek że zegarek pokazuje ze złapał synchro dzis w nocy ale w chwili obecnej pozni sie o 55 sekund. Analog z cyfrowym czas sie zgadza. Spotkaliscie sie z takim przypadkiem???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A w Zibi udało się zrealizować moje zamówienie na pasek zamówiony 31.12.2016. Efekt poniżej.

 

 

Mnie się podoba, jak będzie normalnie dostępny w przyzwoitej cenie to też go wezmę na zmianę.

 

Zresztą zegarek leży już ponad rok i czeka na lepsze czasy hehe.


Choose Life.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomy od kilku dni cieszy sie Mudmasterem a dzis mial taki przypadek że zegarek pokazuje ze złapał synchro dzis w nocy ale w chwili obecnej pozni sie o 55 sekund. Analog z cyfrowym czas sie zgadza. Spotkaliscie sie z takim przypadkiem???

Niech wymusi ręcznie i zobaczcie co się stanie.


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niech wymusi ręcznie i zobaczcie co się stanie.

i przeprowadzi pozycjonowanie wskazowek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probował ale nie chciał zlapać sygnału cały czas error... zobaczymy po nocy. Jutro bedziemy sie w pracy widziec to obadam sprawę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Probował ale nie chciał zlapać sygnału cały czas error... zobaczymy po nocy. Jutro bedziemy sie w pracy widziec to obadam sprawę.

rozjazd w czasie bez synchronizacji może być, ważne, żeby czas wyświetlacza był zgodny ze wskazówkami, no i rzecz jasna synchro nie działa z włączonym np alarmem burzowym, antena znajduje się chyba na 7 indeksie więc on w kierunku zachodu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozjazd w czasie bez synchronizacji może być, ważne, żeby czas wyświetlacza był zgodny ze wskazówkami, no i rzecz jasna synchro nie działa z włączonym np alarmem burzowym, antena znajduje się chyba na 7 indeksie więc on w kierunku zachodu

 

alarm baro miał na bank wyłączony... zegarek złapał synchronizacje  o 3:02 a po 12 godzinach tego samego dnia miał prawie minutę na minus.... bez synchro jasne że jakaś różnica będzie ale takiej odchyłki to nawet kiepskie zegarki mechaniczne nie mają :) ciekawe co się stało.... dziś mieliśmy obadać jego zegarek w pracy  to zapomniał założyć.... jak można zegarka zapomnieć :blink:  :blink:  

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

alarm baro miał na bank wyłączony... zegarek złapał synchronizacje o 3:02 a po 12 godzinach tego samego dnia miał prawie minutę na minus.... bez synchro jasne że jakaś różnica będzie ale takiej odchyłki to nawet kiepskie zegarki mechaniczne nie mają :) ciekawe co się stało.... dziś mieliśmy obadać jego zegarek w pracy to zapomniał założyć.... jak można zegarka zapomnieć :blink::blink:

Może moduł? Wskazówka sekundowa łapie zawiechę i po jakimś czasie dopiero rusza?

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może moduł? Wskazówka sekundowa łapie zawiechę i po jakimś czasie dopiero rusza?

 

Pozdrawiam, Matej ☺

 

Powiem Ci że o tym samym pomyślałem....  ale czy wtedy będzie się zgadzał czas analogowy z cyfrowym???? Czy tylko odchyłka będzie na analogu a cyfrowy będzie pokazywał prawidłowo. Bo u niego czas na analogu i cyfrowym był taki sam.

 

 

Jak się przegląda różne wątki to coś niedobrego się dzieje z g-shockami analogowymi. W GWN V2 wskazówki nie chcą wracać w GWG sekundnik staje w GG jak pokazywałeś wskazówki całkiem umarły.... chyba zamienie GWG na jakiegoś dobrego "G" cyfrowego tam jest mniej problemów.. :)

Edytowane przez szuwar1978

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem Ci że o tym samym pomyślałem.... ale czy wtedy będzie się zgadzał czas analogowy z cyfrowym???? Czy tylko odchyłka będzie na analogu a cyfrowy będzie pokazywał prawidłowo. Bo u niego czas na analogu i cyfrowym był taki sam.

 

 

Jak się przegląda różne wątki to coś niedobrego się dzieje z g-shockami analogowymi. W GWN V2 wskazówki nie chcą wracać w GWG sekundnik staje w GG jak pokazywałeś wskazówki całkiem umarły.... chyba zamienie GWG na jakiegoś dobrego "G" cyfrowego tam jest mniej problemów.. :)

Ktoś pisał, że zegarek nie chce się wybudzić z uśpienia, więc może jednak ten moduł? Zegarek usypia się, wskazówki się zatrzymują i dlatego opóźnienie. Myślę, że może wyłączyć PS i sprawdzić czy nadal jest opóźnienie.

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

.... chyba zamienie GWG na jakiegoś dobrego "G" cyfrowego tam jest mniej problemów.. :)

Ja już tak dawno zrobiłem, wszystkie moje G to cyfrówki   ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ktoś pisał, że zegarek nie chce się wybudzić z uśpienia, więc może jednak ten moduł? Zegarek usypia się, wskazówki się zatrzymują i dlatego opóźnienie. Myślę, że może wyłączyć PS i sprawdzić czy nadal jest opóźnienie.

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Dzięki za podpowiedz musze mu powiedzieć niech to sprawdzi....

Pozdrawiam

 

 

Ja już tak dawno zrobiłem, wszystkie moje G to cyfrówki   ^_^

 

I to jest słuszna koncepcja ... :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tak dawno zrobiłem, wszystkie moje G to cyfrówki   ^_^

 

 

A gdzieś kiedyś ktoś pisał że "G" wskazówkowe to "wyższy poziom wtajemniczenia" czy jakoś tak - pamiętasz???? :P A jak pisałem że prawdziwy "G" to "wskazówków" nie ma tylko wyświetlacz toś się Waść czepiał że się czepiam... :D :D :D

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja już tak dawno zrobiłem, wszystkie moje G to cyfrówki ^_^

Tak tylko 3500 za darmo nikt nie chce :)


Pozdrawiam 
Marcin/kornel91 
 

Adriatica, Ball, Casio, Certina, Christopher Ward, Citizen, Deep Blue, Glycine, Hamilton, Longines, Nethuns, Orient Star, Oris, Phoibos, Zelos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Awarie GWG to jest chyba sprawa marginalna.  

Co innego GWN-Q. Tu zdarzają się częściej. 

 

MSZ najlepiej mieć jakiegoś wskazówkowca i cyfraka. Może być po jednym...

 

GWG-A-38j_ahxqhes.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś kiedyś ktoś pisał że "G" wskazówkowe to "wyższy poziom wtajemniczenia" czy jakoś tak - pamiętasz???? :P A jak pisałem że prawdziwy "G" to "wskazówków" nie ma tylko wyświetlacz toś się Waść czepiał że się czepiam... :D :D :D

przesadzacie!

 

mam go do dzisiaj i nadal działa - co prawda już bez protektorów bo skruszały

równe 20 lat na karku

 

no i wskazówkowe mają swój urok, noszę je bardzo chętnie, DIGI nie wytrzymuje dłużej na nadgarstku niż trwa trening czy jazda na rowerze

 

https://www.youtube.com/watch?v=u1kKm6DWb8M

 

img61889934.jpg?_ex=60x60

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też miałem, fajny zegar, szkoda że bez sekundnika.

 

Gauss-01j_spasaea.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A gdzieś kiedyś ktoś pisał że "G" wskazówkowe to "wyższy poziom wtajemniczenia" czy jakoś tak - pamiętasz???? :P A jak pisałem że prawdziwy "G" to "wskazówków" nie ma tylko wyświetlacz toś się Waść czepiał że się czepiam... :D :D :D

Wyższy poziom wtajemniczenia dalej to jest a G ma być do zwykłego tyrania a nie bazowania czy dobrze czas pokazuje  :P

A pamiętasz jak się śmiałeś z mojego MTG? ... a później co było?  ^_^

 

Tak tylko 3500 za darmo nikt nie chce :)

Coś Waś masz stare wieści, bo dawno sprzedany  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

przesadzacie!

 

Oj tam oj tam :D

 

 

 

MSZ najlepiej mieć jakiegoś wskazówkowca i cyfraka. Może być po jednym...

 

Dobrze gada - wódki mu dać ;)

 

DSC07324.jpg

A pamiętasz jak się śmiałeś z mojego MTG? ... a później co było?  ^_^

 

Później... jest GWG ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość davidofx

 

 

Wyższy poziom wtajemniczenia dalej to jest a G ma być do zwykłego tyrania a nie bazowania czy dobrze czas pokazuje :P

Hmm. Jak się Tyra to zegarek musi dokładnie pokazywać czas.

Jak się leży to szczęśliwi czasu nie liczą hehe

 

*Wysłane z telefonu*

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.