Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie mam pytanie odnośnie jakości Rangeman'a?

Dokładniej rzecz ujmujac, usterki?

Wiem, że to jest cyfrowy zegar i ciężko to porównać ale jak czytam tutaj o GWG to chciałbym dowiedzieć się odnośnie problemów technicznych w GW, i czy zdarzają się tak często jak w GWG? 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W Romku tylko czasem uszy odpadają od koperty :D

Jeszcze to rozpamietujesz? :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze to rozpamietujesz? :D

Nie, napisałem w formie żartu  :)  

Prawda taka, że nawet taki GWG przy tej ilości sprzedawanych zegarków to mały promil odsetek tych "ułomnych"  ;)

Chociaż stosunkowo jeszcze świeży model to ciężko wyrokować, tak jak GWN V2 ale z tyloma czujnikami i funkcjami silniczków każdej wskazy to niestety będą się takie kwiatki zdarzać  -_-

Na pewno cyfrowy ma mniej rzeczy do popsucia  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedź.

Pytam bo na bazarku jest do kupienia w normalnej kasie natomiast w TT byłem dzisiaj i powiedzieli mi, że 1250 zł. Jakie są Wasze odczucia? Czy jest sens przepłacać kosztem dokupienia gwar. na 6 lat? Dlatego mój post powyżej. Podejrzewam, że koszty napraw nie należą do tanich.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

... jest sens przepłacać kosztem dokupienia gwar. na 6 lat? ...

imo nie warto ale ile ludzi tyle opinii  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za szybka odpowiedź.

Pytam bo na bazarku jest do kupienia w normalnej kasie natomiast w TT byłem dzisiaj i powiedzieli mi, że 1250 zł. Jakie są Wasze odczucia? Czy jest sens przepłacać kosztem dokupienia gwar. na 6 lat? Dlatego mój post powyżej. Podejrzewam, że koszty napraw nie należą do tanich.

 

Zobacz ile jest na forum g-shocków, podejrzewam że jest ich sporo więcej niż szwajcarskich i "szwajcarskich" zegarków z mechanizmem automatycznym, porównaj sobie ile jest problemów z "G" a ile z zegarkami mniej bądź bardziej związanych z krajem fioletowej krowy i będziesz miał odpowiedź ;)

 

A jeśli nadal będziesz miał wątpliwości to zorientuj się ile kosztuje w Zibi moduł do GW-9400 - jeśłi zegarek z bazarku + koszt zakupu modułu = mniej niż 1250 PLN to kwestia gwarancji jest sprawą drugorzędna.

 

To że jeden czy dwa GWG mają jakieś drobne problemy nie oznacza że jest to nie udany zegarek, a cała seria "G" to badziew

Edytowane przez Daito

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje za konkretną odpowiedź. Jutro zajdę do Zibi i zapytam. Btw, cenię sobie zegarki ze wschodu bo posiadam kilka Seikaczy. Jakoś "szwajcary" do mnie "jeszcze" nie przemawiają. Może muszę do Nich dorosnąć

 

 

Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 Btw, cenię sobie zegarki ze wschodu bo posiadam kilka Seikaczy. Jakoś "szwajcary" do mnie "jeszcze" nie przemawiają. Może muszę do Nich dorosnąć

 

Lepiej nie dorastać - moim zdaniem szwajcarskie zegarki skończyły się w latach 70-80 i zaczynają się od 30 tys PLN, w niższej cenie to składaki z którym do alp jest bardziej bądź mniej daleko -  a jest sporo innych fajnych rzeczy które można za tą kasę zrobić, miast pakować ją w garść "złomu" z "przestarzałą technologią" nawet ładnie zrobiony...

 

A swoją drogą zastanawiałem się jakiś czas temu ile by kosztował zegarek klasy GWG z funkcjami i bajerami które ten g-shock posiada, gdyby był wymyślony i wyprodukowany w Szwajcarii i "dumne" swiss made na tarczy nadrukowane by miał... :D


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tissot t-touch odpowiada na to pytanie :)

cena jest podobna


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tissot t-touch odpowiada na to pytanie :)

cena jest podobna

Też widziałem tego t-touch'a z uszkodzonymi sensorami - w sensie dotyk nie działał. Także awarię może złapać każdy model :)

 

Pozdrawiam, Matej ☺

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tissot t-touch odpowiada na to pytanie :)

cena jest podobna

V1 to był najbardziej awaryjny zegarek, nawet był program darmowej czy lekko płatnej wymiany na V2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A to aż tak nie śledziłem tematu :D


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba Tissot t-touch odpowiada na to pytanie :)

cena jest podobna

 

Porównaj go na żywo z GWG... ;)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem wiem ale funkcje są podobne i to Szwajcar, chciałem rzucić tylko jakimś przykładem


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

Piotrek a gdzie ringi ja się pytam :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chwilowo zniknęły. 

 

GWGjpg_aaehhqp.jpg

 

8-))

Edytowane przez piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu widzę, :) sam na ten ring narzekałem, ale w końcu kupiłem i powiem szczerze w ogóle się nie rzuca w oczy, tylko przy odpowiednim kącie patrzenia i oświetlenia. Więc spoko można brać, aczkolwiek co ciekawe w TT trafiłem wersję złotą w której ringu nie było wcale.


by zawsze mieć: rower droższy niż samochód i zegarek droższy niż rower :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A tu widzę, :) sam na ten ring narzekałem, ale w końcu kupiłem i powiem szczerze w ogóle się nie rzuca w oczy, tylko przy odpowiednim kącie patrzenia i oświetlenia. Więc spoko można brać, aczkolwiek co ciekawe w TT trafiłem wersję złotą w której ringu nie było wcale.

Najwidoczniej podróbki mają nawet w tt

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dziś znów pierścień się pojawił. Może to jakieś promieniowanie z Saturna albo wpływ wód geotermalnych. Muszę doczytać...

GWG-A-81j_aaensrx.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

o co chodzi z tym pierścieniem ? co znika pod wpływem światła ? ten ze stolicami ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.