Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
ziko739

GWG 1000 MUDMASTER

Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Fajny slad na lapie tylko markerem Casio machnac i nikt sie nie polapie...

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Dzisiaj byla weryfikacja sily w lapie... powrot na silke (cwicze od 2 miesiecy chyba) po 8 miesiacach. Zerwane kolanko bylo - calkowicie i Pan doktor zabronil cokolwiek robic... Na lapke poszlo po 28kg - na strone w ostatniej serii, 8 powtorzen (no dobra 6 - dwa ostatnie wioslowalem ale mysle, ze to i tak niezle). Oczywiscie Mundek trenowal razem ze mna... Mysle, ze gdybym zdjal go z lapy to jeszcze z pol kilo bym dorzucil .

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

I widze, ze zielony w zoltych gaciach. Fajny. Ja czekam na czerwone...

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Kolego, jak tak czytam co piszesz, to chyba za dużo fat burnerów wciągasz

 

... Albo, chcesz na bazar wskoczyć?

 

Bosze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

I za mało emotoikonek daje ;)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki Waldek, jak zwykle zresztą ;). Jest światło jest petarda.

A ja znowu błądzę i się zastanawiam która wersja: zielony czy czarny ? :D

Żółty pasek już zamówiony.


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajne fotki Waldek, jak zwykle zresztą ;). Jest światło jest petarda.

A ja znowu błądzę i się zastanawiam która wersja: zielony czy czarny ? :D

Żółty pasek już zamówiony.

Dzięki :)

 

Co to za folder na ostatnim zdjęciu?

Leatherman Creater.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O kurde, chciałbym się nim pobawić, bo Leatherman to multitool, a nie folder... Nie wierzę żeby działały jak BM, ZT, czy inne podobne. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mam pytanko co do naklejki... tej na deklu. Jak zauwazylem na fotkach z forum - nawet z krajowej dystrybucji jest kilka... co najmniej dwie. Na jednych jest standardowe, biale jajko z napisem Zibi a na innych kwadratowy hologram z napisem Casio - Oryginalny Produkt a jak piszecie wszystkie kupione w Polsce - wiec Zibi inaczej sie chyba nie da... Z czego wiec wynika ta roznica?

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zibi to Zibi a inni sprzedawcy to inni sprzedawcy.

Nie tylko Zibi może sprzedawać zegarki w PL.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spoko. Ale ja mam z oficjalnej dystrybucji - zegary zawsze kupuje u oficjalnego partnera Zibi w Polsce i zawsze mialem naklejke Zibi - w kazdym poprzednim zegarku (a bylo ich kilkanascie...) zawsze taka sama naklejka. Po.zakupie MM stwierdzilen ze mam hologram Casio? Czyzby zaprzyjazniony sprzedawca, po kolezensku zrobil mnie w ..uja? Mam na deklu cos takiego.c746602a0e1f361c17c3939d4732670e.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś były "jajka", teraz są hologramy. Masz kartę gwarancyjną Zibi? Masz. Masz dowód zakupu od sprzedawcy? Masz. Naklejka z tego wszystkiego jest tylko informacją dla Ciebie, że zegarek jest oryginalny i pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - równie dobrze możesz ją zedrzeć w dniu zakupu (co polecam zrobić, żeby nie odbarwiała dekla) i nic nie tracisz.

A dziś tak:ae0b36f24c34b0654cd108dddd07d243.jpgea18901ba850926e46231d8fd074582f.jpg11a6067933df2ad9725057ef17c0d1a5.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Jeśli do tej pory nie zerwał tej naklejki to już ma na deklu inny odcień :P

A w ogóle jak można nosić zegarek z naklejkami? :o

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

 

(...)

A w ogóle jak można nosić zegarek z naklejkami? :o

Jak to jak? Tak samo, jak pilota od telewizora trzymało się w folii, a folie z siedzień Poloneza sciągało się, jak już zupełnie się przetarły i zakładało się kultowe drewniane koraliki. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli do tej pory nie zerwał tej naklejki to już ma na deklu inny odcień

A w ogóle jak można nosić zegarek z naklejkami? :o

No jak oderwiesz naklejkę to po gwarancji przecież, to po co zrywać i ryzykować

 

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

A na co mu naklejka jak nie ma z Zibi :P

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac mozna. Tak naprawde, to dopiero dzisiaj ja zlukalem... jak bylo jajko Zibi (biale) to od razu szlo do piekla... Ale dzieki Panowie za sensowna odpowiedz. Gwoli scislosci - wole wiedziec wiecej, niz mniej - bo jak czytam Wasze wypowiedzi od samej gory, tego forum - to nie cisnie sie do glowy pytanie "czy moj MM nawali?", tylko "kiedy to sie stanie?", bo mam wrazenie, ze awaria Hipopotama to raczej pewnik... Wiec wole wiedziec, czy mam oficjal na 100% czy nie, bo kupilem z 6-cio letnia gwarancja i nie chcialbym sie zdziwic. A co do dekielka - to mimo, ze naklejka nie byla zdejmowana, to zadnych odbarwien pod nia nie ma - swieci sie dekielek jak psu przyrodzenie e4b56577ae565738e7de296fbc35cf9b.jpg

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Brawo szydercy... To moze Wasze zdjecia dekielkow i zobaczymy "kto trzyma pilota w woreczku"... a kto bez winy niech pierwszy fotke wrzuci Pozdro.

 

Wysłane z mojego EVA-L19 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak widac mozna. Tak naprawde, to dopiero dzisiaj ja zlukalem... jak bylo jajko Zibi (biale) to od razu szlo do piekla... Ale dzieki Panowie za sensowna odpowiedz. Gwoli scislosci - wole wiedziec wiecej, niz mniej - bo jak czytam Wasze wypowiedzi od samej gory, tego forum - to nie cisnie sie do glowy pytanie "czy moj MM nawali?", tylko "kiedy to sie stanie?", bo mam wrazenie, ze awaria Hipopotama to raczej pewnik... Wiec wole wiedziec, czy mam oficjal na 100% czy nie, bo kupilem z 6-cio letnia gwarancja i nie chcialbym sie zdziwic.

 

To lepiej żebyś nie musiał oddawać tego swojego zegarka z 6-letnią gwarancją ZIBI na naprawę gwarancyjną do Sochczewa :D Wtajemniczeni wiedzą co i jak, a jak nie wiesz to zerknij na grupy G-Shockowe na FB, zresztą tutaj na forum też podobne tematy były poruszane.

Wypaćkane wskazówki, pęknięte plastiki, ślady paluchów na tarczy i szkle, krzywo złożone elementy i co tam jeszcze było? ... a że o nieusuniętych usterkach nie wspomnę :D


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tymczasem w domku na działce...bbf601e861af3d8872d06b007baaba64.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Żeśko w tym domku :)

Edytowane przez ziko739

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Rześko, rześko. Zanim ustawiłem zegarek do zdjęcia, pokazał 7,9°C. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Na Twoim miejscu jakąś farelkę bym odpalił, co by biedak nie odbarwił się od tego chłodu lub co gorsza aku nie padło... :D:P:D

Edytowane przez dziadyga

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Napisano (edytowane)

Kiedyś były "jajka", teraz są hologramy. Masz kartę gwarancyjną Zibi? Masz. Masz dowód zakupu od sprzedawcy? Masz. Naklejka z tego wszystkiego jest tylko informacją dla Ciebie, że zegarek jest oryginalny i pochodzi z oficjalnej polskiej dystrybucji - równie dobrze możesz ją zedrzeć w dniu zakupu (co polecam zrobić, żeby nie odbarwiała dekla) i nic nie tracisz.

A dziś tak:

 

 

Gdzie takie rosną? ;)

Edytowane przez przerywacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.