Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość AdamBanan

Gdzie kupić bransoletę do GW-M5610 w lepszej cenie niż ta na allegro?

 

Cena zegarka na watchshop bardzo kusząca ale cena bransolety już nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Branzolete zamówisz w Zibi, koszt 220PLN plus wysyłka pobraniow 17PLN.  Czas oczekiwania około 4ech tygodni.

Wystarczy napisać maila na [email protected] z prośbą o zamówienie bransolety od modelu GW-M5610BC o numerze referencyjnym 10440758 i podać dane do wysyłki.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie robicie czasem jakichś porządków? Przygarnąłbym jakiegoś fajnego kwadrata. :/ Płacę jak za prezydenta :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządki porządki, sprzatanie.. eeeee... mysli.gif Cbyba mi się nie chce.  :P  ;)

Chociaż kto wie co przyszłość przyniesie, ostatnio coraz częściej myśle o zrobieniu jakiegoś porządku.. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To wiesz, że elektroniki nie można tak o wyrzucać do kosza ;)

A ja chętnie pomogę z "utylizacją". :P


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fidelio

Ile razy ląduje na nadgarstku, tyle razy wywołuje "banana" na twarzy :-) nigdy nie myślałem, że tak w sumie niepozorny zegarek, może dawać tyle radochy :-)

post-34987-0-21770600-1512211150_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki nie robicie czasem jakichś porządków? Przygarnąłbym jakiegoś fajnego kwadrata. :/ Płacę jak za prezydenta :P

Sprzedaje Dw-5300, dw-6800, gw-5600j.

Jak coś priv.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość jarozlaw

taki vintage kwadratowy się dzisiaj trafił, stan sklepowy. musiałem tylko sprężynkę nową zamontować i pasek oryginalny założyć. tak się śmiesznie złożyło, że akurat miałem :)

post-79616-0-79952200-1512308259_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie tam ...  :)

 

img_20171204_163350-1ex6r.jpeg

Edytowane przez beriam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Achh ta zieleń. 

 

taki vintage kwadratowy się dzisiaj trafił, stan sklepowy. musiałem tylko sprężynkę nową zamontować i pasek oryginalny założyć. tak się śmiesznie złożyło, że akurat miałem :)

 

Też mam W-720 tylko w nieco gorszym stanie. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A z TT wykupili wszystkie kwadraty DW-5600 :D

Dodam że były po 2 paczki :)

 

Właśnie się miło zaskoczyłem wchodząc na swoje konto w TimeTrend i widząc DW-5600 w cenie 212,50 zł, czyli w cenie promocji z czarnego piątku. Tym razem nie traciłem czasu na zastanawianie. Zamówiony do salonu, opłacony. Czekam na dostawę :)Zaskoczony jestem tym bardziej, że cena jaką teraz widzę na stronie to 297,50 zł. Zaznaczę, że w czarny piątek się spóźniłem z zamówieniem. Kontaktowałem się jeszcze z TT informując, że jestem zainteresowany zakupem w tej cenie. Oferta jednak została odrzucona, a druga wiadomość informowała o braku towaru na magazynie.Jak myślicie, błąd na stronie? Czy może dopasowali cenę do ceny że złożonej negocjacji?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz klepniętą cenę z negocjacji, jak było promo w czarny piątek to po zalogowaniu miałem wyższą cenę  :D ... znaczy ostatnią moją wynegocjowaną  ;)  

A jak np. dostałeś rabat na dany model przypuśćmy 20% to jak cena zegarka w TT rośnie to od tej ceny masz dalej 20%  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko, że oferta negocjacji ceny została odrzucona. Niemniej jednak bardzo się cieszę z takiego rozwoju sytuacji. 5600 przyjmę jako test, jeśli się polubimy to mam już na oku gw-5000 od Chino. Kwestia tego, czy dam radę zaakceptować rozmiar zegarka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wszystko przez Maćka... :)

 

DSC09646.jpg

 

DSC09628.jpg

 

DSC09635.jpg

 

DSC09637.jpg

 

DSC09645.jpg


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość AdamBanan

A mi chyba powoli mija zajawka na kwadraty..  :mellow:

 

:blink: chory? Czyli niedługo wysyp ofert na bazarku  ;)  :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi chyba powoli mija zajawka na kwadraty..  :mellow:

No to jakby co to możesz słać do mnie magazynowe zasoby ;)

Myślę że to dlatego że "wąską specjalizację" wybrałeś, ale jak rozwiniesz horyzonty to Ci i sentyment do małych kwadratów pozostanie... :)


:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

O to to

Dla mnie kwadraty też czasami się nudzą. Dlatego dla chigieny psychicznej i urozmaicenia mam w kolekcji także inne zegarki. Niemniej zawsze są numero uno.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A mi chyba powoli mija zajawka na kwadraty..  :mellow:

Pamiętaj o mnie.  ;)


Żyć to znaczy ryzykować. W przeciwnym razie, jesteś wyłącznie bierną bryłą przypadkowo zebranych molekuł, niesioną prądem Wszechświata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Świąteczne klimaty88af003102f97dc37a1f3b4e6bdd71c4.jpg

Szkoda mi było nosić żółtego zimą no to sobie zrobiłem 'poor man's GW-5000HR...

05755dd38dc36482c521996b811b2074.jpg205544fe25c1a7f335c4b7e6568e25f8.jpgefde840205b664c7cca4c5b58cdab51b.jpg

Edytowane przez rubicon

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.