Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mrovka

myslalem w bedzie szybciej :D

 

teraz macie czrno na bialym ze te wasze narzekania na ZIBI sa nieuzasadnione heheh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

ojj,poruszyles drazliwy temat - 15 ojro za sztuke

 

 Z Zibi mam taki problem ze oni nie wysylaja za granice.

Oferowali pomoc,ale zanzaczyli ze wysla tylko na adres w PL..wiec zostaly mi tylko internety

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czemu ale 55 wydają mi się bardziej oldschool'owe od 56ek. Tak czy owak maja coś w sobie.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mi jakoś bardziej leży. Do 5600 3 razy się przymierzałem. Tego kupiłem jak tylko zobaczyłem :) Jakby jeszcze miał negatyw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Całkiem lubię 55. Miałem zółtego TS, dałem synowi i sobie przebrał na szaro.

 

G5500jpg_sahhehh.jpg

 

i jeszcze porównanie wielkości

 

Casio-Fam_swwnnwq.jpg

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest dużo większy, tylko na mojej focie tego nie widać. 

 

Normalnie wygląda to tak

10085360q_axpsepq.jpg

foto: d2mac WUS

 

pozdrawiam, Piowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawda jest taka, że mam za mały nadgarstek na kinga :D 55tka jest idealna wielkościowo 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda z tymm wyświetlaczem pomimo tej brakujacej blaszki. Pytałem w Zibi o ta część ale niestety nie da się jej zamówić, jedynie cały kompletny moduł.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fajnie wygląda z tymm wyświetlaczem pomimo tej brakujacej blaszki. Pytałem w Zibi o ta część ale niestety nie da się jej zamówić, jedynie cały kompletny moduł.

Niby tak ale warto u kilku źródeł popytać  ^_^

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli trzeba by brać moduł od GW-5630? Jakie koszty? A tej blaski nie da się dorobić?  :lol:  ma ktoś jej jakieś foty?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby tak ale warto u kilku źródeł popytać ^_^

?

Rozwiniesz myśl?

Jakieś konkretne źródło możesz polecić?

 

Tapaltak

czyli trzeba by brać moduł od GW-5630? Jakie koszty? A tej blaski nie da się dorobić? ma ktoś jej jakieś foty?

Moduł 280zł

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

?

Rozwiniesz myśl?

Jakieś konkretne źródło możesz polecić?

...

Głównie chodziło mi o to aby pytać kilku pracowników w zibi-m.

Już klika razy spotkałem się z informacją że dana część jest niezamawialna a już w kontakcie z innym pracownikiem była zamawialna  ^_^

Zależy na kogo trafisz, wytłumaczysz, czy masz numer katalogowy do wyjaśnienia o jaki element dokładnie Ci chodzi.

To co powiesz to pracownik wpisuję w swoją szukajkę i jak nie ma to mówi że nie ma  ^_^

Ja jeszcze szukam i posiłkuję się numerami z PacParts  :)

Edytowane przez tomaliusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szczerze to nawet za bardzo nie wiem jak im to opisać. GitBit masz moze numer części?

 

Tapaltak

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
 

Szczerze to nawet za bardzo nie wiem jak im to opisać. GitBit masz moze numer części?

Tapaltak

 
Niestety. 
 

Głównie chodziło mi o to aby pytać kilku pracowników w zibi-m.

Już klika razy spotkałem się z informacją że dana część jest niezamawialna a już w kontakcie z innym pracownikiem była zamawialna   ^_^

Zależy na kogo trafisz, wytłumaczysz, czy masz numer katalogowy do wyjaśnienia o jaki element dokładnie Ci chodzi.

To co powiesz to pracownik wpisuję w swoją szukajkę i jak nie ma to mówi że nie ma   ^_^

Ja jeszcze szukam i posiłkuję się numerami z PacParts   :)

 
Rozmawiałem telefonicznie z Panią Katarzyną Heljasinską, przemaglowałem ją ostro o ta część zresztą nie tylko o tą, szukała sprawdzała i niestety. Pozostaje jedynie zamówić moduł, mi wyceniła go na 260PLN co do rozbieżności cen to zależy to od aktualnego kursu..

 

Numery z PacParts nie pokrywają się z numerami z Zibi za to jak się wpisze numer z Zibi w Googlach to czasem wyskakuje link do strony z PacParts z dana częścią. 

 

Ja znalazłem ciekawa stronkę gdzie są wyszczególnione podstawowe części z danego modelu CASIO i podane są tam numery katalogowe takie jakimi posługuje się Zibi niestety niema zdjęć więc trzeba porównywać sobie nazwy z opisem z PacParts. 

 

http://boley.de/en/case-parts/casio

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Ja znalazłem ciekawa stronkę gdzie są wyszczególnione podstawowe części z danego modelu CASIO i podane są tam numery katalogowe takie jakimi posługuje się Zibi niestety niema zdjęć więc trzeba porównywać sobie nazwy z opisem z PacParts. 

 

http://boley.de/en/case-parts/casio

 

O! Świetne znalezisko! Warto pamiętać. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.