Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

Kwadratowa ekipa ;)

20170605_183442.jpg


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A do tego bransoleta za 10 pln a nie za 230 ;)

 

Ale pasuje jak za 230 ;)

Edytowane przez Sol

Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Damian, cieszę się że mogłem mieć swój drobny wkład do Twojej kolekcji pływających kwadratów. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja też się cieszę, bo globe jest fajniutki, a do tego lubię tę serię kwadratów :)


<p>amw-705d db-35h db-v300 g-2300 g-8900sc[mod] ga-110hc[mod] dw-6930a[mod] gb-x6900[mod] gw-6900b[mod] grx-5600ge gwx-5600c gwx-5600c[mod] gwx-8900b[mod] gw-9230[mod] g-9300[mod] gw-9430 gw-3000b[mod] gw-4000 gwn-1000b[mod] gwn-q1000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

przeglądam ten dział od dłuższego czasu i teraz w końcu mogę coś napisać ;)

Mam swoją pierwszą kostkę, zakupioną u anglosasów.

Cieszę się jak głupi bo zegarek idealnie leży na moim nadgarstku, jest wielozadaniowy i co najważniejsze nie "przeszkadza"

Po przeczytaniu tematu mam 2 pytania, rad byłbym gdyby koledzy mogli mi odpowiedzieć,

-czy pasek od gw5000 naprawdę zrobi różnicę w "wygodzie" w stosunku do tego standardowego?

-czy dedykowana bransa jest wygodna ale przede wszystkim czy nikogo kto używa/ł nie uczulała?

Noszę się z zamiarem zakupu ww ale sam nie wiem czy się z tym spieszyć skoro standardowy pach mi odpowiada.

Pozdrawiam

06b1304db4b702d8f400ac32aff30693.jpgd364624becd00c8604978bb677cda255.jpg

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od GW-5000 to niebo do ziemi w porównaniu do tego fabrycznego od GW-M5610. Ten od GW-5000 jest bardziej miękki i elastyczniejszy przez co lepiej układa się i dopasowuje do nadgarstka. Co do branzolety to jeszcze nie spotkałem sie z tym aby kogoś uczulała predzej pasek. Branzolete nosi się z regułu luźno zapiętą tak aby zegarek sobie lekko latał na nadgarstku.

Ja mam 4 kwadraty na branzoletach ale ja akurat bardziej wole branzolety od pasków.

 

A sam zegarek bardzo fajny jeden z moich ulubionych kwadratów. :)

Gratuluje zakupu ;)

Edytowane przez GitBit

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiem że masz pokaźny arsenał kostek na bransoletach i liczyłem że zabierzesz głos, dzięki.

Ja też używam bransolet tyle że SS i dlatego moje wątpliwości.

Z kompozytowymi nie miałem do czynienia dlatego obawy, ale jak nadarzy się okazja to pewnie kupię.

Na początek może spróbuję paska od gw5000 jak mówisz że to ziemia/niebo.

Może któryś z kolegów ma, chce sprzedać za uczciwą cenę?

 

 

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Pol zartem,pol serio to pasek od GW5000 powinien byc wkladany do kadej kostki :)

 - ale trzeba uczciwie zaznaczyc ze dobrym stanie wytrzymuje 2 lata,bo strasznie szybko sie niszczy....przez prace,chemikalia zjadlem trzy takie paski:)

Tylko mam na mysli prace - koszenie trawnika,remonty raz na 4 lata.lezenie na polce lub wymienienie kola w samochodzie sie nie licza:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasek od 5000 i bransa miodne. Bierz w ciemno nie pożałujesz. Wszystkie kwadraty noszę tylko na pasku od GW-5000. Najlepszy pasek z jakim się spotkałem w g-shockach.


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No to trzeba pobrać

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

 To chyba nie jest ten pasek..przynajmniej nie kojarze by original mial znamie G na klamerce

Na dodatek w skrodku jest karbowany (czy jak to tam nazwac) 

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Yyy, no to nie wiem gdzie szukać, może macie jakiś namiar na sklep w PL bo ściągać kawałek gumy zzagramanicy to dziwny temat.

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

zibi ?

 

ewentualnie adaptery i nylon :)

 

 

wydaje mi sie ze z ta aukcja jest tak ze fotka jest zla..bo numer czesci sie niby zgadza,po weryfikacji na ebay'u

Spytaj sie sprzedawcy dla pewnosci

 

 

Edit.Wychodzi na to ze namieszalem ci w glowie,przepraszam.

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zadzwonię do sprzedawcy 

 

edit.

dzwoniłem i sprzedawca zapewnia że to jest oryginalny pasek do GW-5000 ale zmieniona wersja, nowsza ponieważ zaprzestano produkcji wersji 1, stąd to G na klamerce - trochę nie do końca rozumiem - no i teraz mam dylemat czy w ogóle pakować się w kupno od nich, chociaż zapewniają że to ten sam materiał, tak samo elastyczny jak oryginał w wersji 1.

 

a jeszcze znalazłem 

http://www.inter-watch.pl/pasek-casio-dw-5000sl-p930.html#

 

co sądzicie?

Edytowane przez pbozek75

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, zadzwonię do sprzedawcy 

 

edit.

dzwoniłem i sprzedawca zapewnia że to jest oryginalny pasek do GW-5000 ale zmieniona wersja, nowsza ponieważ zaprzestano produkcji wersji 1, stąd to G na klamerce - trochę nie do końca rozumiem - no i teraz mam dylemat czy w ogóle pakować się w kupno od nich, chociaż zapewniają że to ten sam materiał, tak samo elastyczny jak oryginał w wersji 1.

 

a jeszcze znalazłem 

http://www.inter-watch.pl/pasek-casio-dw-5000sl-p930.html#

 

co sądzicie?

 

Ze świata zegarków - aukcja z allegro możesz brać smiało, szczerze polecam. Na pewno wyślą to co powinni choć na aukcji maja złe zdjęcie bo przedstawia pasek do GW-5600J, czyli zupełnie innego zegarka. Wiem bo mam ten zegarek i poznaje pasek.

W inter watch to nie jest pasek od GW-5000 tylko od Spike Lee i nie sądze aby był tak samo wygodny, tak mi się zdaje bo nigdy go nie miałem. Oryginalny pasek od GW-5000 ma oznaczenie 764 a ten ma 444, więc na bank to co innego.

Także najlepiej weź od świata zegarków z allegro ew zapytaj w krainie czasu kiedy mogą mieć, bo aktualnie niedostępny http://www.kraina-czasu.pl/pasek-casio-gw-5000-10323536,3,20774,20869

Edytowane przez Diego04

"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no to zamawiam i już nie kombinuję, chociaż do końca nie zrozumiałem przez telefon sprzedawcy,

ale jak mówisz że będzie dobrze to ok

dzięki Diego04 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Oryginalny pasek od DW5000SL,ktory przychodzi razem z zegarkiem,jest tez dosc wygodny...moze nie jest az tak miekki jak ten od GW5000,ale napewno nie jest tak sztywny jak ten z wersji DW5600E lub od GWm5600

 

Dziwna odpowiedz ze strony sprzedawcy - nowsza wersjia??   Pewnie juz za pozno i napewno juz zamowiles,ale ja bym odpuscil lub upewnil sie ze wysla faktycznie pasek od GW5000

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fakt faktem dziwne tłumaczenie, nie ma czegoś takiego jak nowsza wersja paska GW-5000. Do tego modelu jest tylko jeden pasek o numerze referencyjnym 10323536. Pasek z aukcji z allegro http://allegro.pl/pasek-casio-gw-5000-1-czarny-oryginalny-i6829624503.html z opisu to ten od GW-5000 ale na zdjęciu widnieje pasek od GW-5600J tak jak Diego już wcześniej napisał.

 

Jeśli wyślą Ci Pasek z opisu to spoko ale jeśli ten ze zdjecia to do GW-M5610 nie będzie pasował.

 

SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Teraz po pracy tak na spokojnie analizuję sobie rozmowę ze sprzedawcą i jemu chyba chodziło o zdjęcie że jest zapożyczone od innego modelu, tylko kur.... nie wiem ocb z tymi wersjami - no nic odtworzyć rozmowy nie da rady a pasek i tak już zamówiłem, Diego też ma parę kostek i mówił że na stówę wyślą do GW-5000.

Jak doleci wstawię zdjęcie przed rozpakunkiem:)

 

Wysłane z mojego LG-D855 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia się spełniają

DW-5000c, 1983 r.

8479edda0366f798e138db37dbbc6332.jpg200879b7682e974adbfe599fdce2b84e.jpg


"Kiedyś traktowałem ludzi dobrze. Teraz z wzajemnością."

Cierpliwość popłaca...jeśli Cię na nią stać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Swiatelko dziala jeszcze ?? :P

Gratuluje nabytku.

Edytowane przez mrovka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marzenia się spełniają

DW-5000c, 1983 r.

 

Jak to mówią na fejsbuczku..  "weś ić stont"  :P


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz go w co ubrać? Bezel z 5600 podejdzie?


Myślę, że bez Słońca nie byłoby zegarów...  www.mojekrajobrazy.pl

Galeria zegarkowa: zegarekonline.pl/galeria/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.