Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
tomaliusz

Casio do kwadratu

Rekomendowane odpowiedzi

@przerywacz - gdybym zaczynał w tym momencie kwadratować od zera, to zainteresowałbym się gw-5610bw (jak black&white) - ma bardziej stonowany wyświetlacz (bez czerwonej obwódki) - z wymianą gaci w zeberkę na czarne, no i paska na ten miękki od gw-5000 lub branzoletę.

 

gdzieś tu któryś kolega chyba robił już takie manewry, fajnie by było, jakby pokazał rezultat,

(trochę białego chyba zostaje od spodu?)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Trzeba by się tylko upewnić, jaki bezel na przekładkę - od GW-M5610, czy od GW-5000

(nie chodzą zamiennie, co może nieco zaskakiwać)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bezel podejdzie tylko od GW-m5610  ewentualnie od G-5600E. GW-5000 ma stalowa kopertę dokładnie takiego samego kształtu jak DW-5600E a co za tym idzie bezele nie będą pasować na przemian z GW-M5610.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@przerywacz - gdybym zaczynał w tym momencie kwadratować od zera, to zainteresowałbym się gw-5610bw (jak black&white) - ma bardziej stonowany wyświetlacz (bez czerwonej obwódki) - z wymianą gaci w zeberkę na czarne, no i paska na ten miękki od gw-5000 lub branzoletę.

 

gdzieś tu któryś kolega chyba robił już takie manewry, fajnie by było, jakby pokazał rezultat,

(trochę białego chyba zostaje od spodu?)

Kilka postów wcześniej wrzuciłem zdjęcia. Mi również nie pasowała kolorystyka typowej wersji 5610. Teraz tylko brakuje mi czarnych przycisków i czarnej klamry

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@tomaliusz @Barry Bede - dzięki za odpowiedź/podpowiedź, mnie właśnie bardzo podoba się wersja z czerwoną obwódką, taka emanacja klasyki ;)  widziałem też gdzieś bardzo fajną wersję z niebieską obwódką i napisami "G-Shock" i "protection"; efekt pracy @pazuzu też bardzo ciekawy, ja jednak sam z wymianą bym sobie raczej nie poradził :(

Edytowane przez przerywacz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aaa, to trochę zmienia postać rzeczy, ignorant ze mnie,

doszkoliłem się i teraz dopiero załapałem że ta czerwona obwódka to nawiązanie do pierwowzoru.

To co wyobrażałem sobie jako pierwszy model (wz. 1983), to w rzeczywstości drugi, "speed" (wz. 1987).

To teraz trochę inaczej spojrzę na tą czerwień ...

Ucieszyło mnie równioeż, że złotawy EG też mruga do modelu wz. 1983.

 

@pazuzu - wrzuciłbyś może jeszcze jakąś fotę od spodu?

Edytowane przez Barry Bede

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

panowie, jak się robi w 5000 albo 5610 żeby na wyświetlaczu wszystkie znaczki na raz się "zaświeciły"?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A, C i D jednocześnie następnie poniownie jeden raz D.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy do zegarka gshock GW m5610 będzie pasował pasek nato wraz z adapterem z modelu dw5600?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Marcin, powiększył bym ją z checią o jeszcze kilka modeli w tym Twojego BC ale wszystko w swoim czasie ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mrovka

Zaiste..kolekcja godna pokazania :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GitBit nie chciałbyś się pozbyć trochę części? Chciałbym zakrętkę zrobić na bransie i module z 5630. Moduł mam, bransę mam :) nie zostało Ci coś w szufladzie zakręconego do czego mógłbym wpakować mój moduł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moduł od GW-M5630 wejdzie tylko do stalowej koperty GW-5000, do tego celu będą Ci jeszcze potrzebne dwa plastikowe adaptery. Koszt koperty to około 300PLN plus dekiel 140PLN, ewentualnie dekiel od którejś wersji DW-5030 za około 30-40PLN.

Ja na obecna chwile nie mam nic na zbyciu niestety.


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Idzie dokupić te adaptery?

Myślałem, że gw5000 ma ten sam modul co gwm5610 czy gwm5630 i zadne dodatki nie będą potrzebne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GW-5000 owszem ma ten sam moduł co GW-M5610 i GW-M5630 ale siedzi w innej kopercie, rozmiarowo takiej samej jak DW-5600 dlatego są pptrzebne te adaptery do modułu żeby nie latal w środku.  Prawdopodobnie da się je dokupić  mam nawet ich referencje ale jeszcze nie pytałem o nie w Zibi. 


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR 100 i stalowa koperta a nie jakieś plastikowe popierdułki z serii A ze zwykłym WR. ;)


SYGNATURA.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

WR 100 i stalowa koperta a nie jakieś plastikowe popierdułki z serii A ze zwykłym WR. ;)

A do tego bransoleta za 10 pln a nie za 230 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dawno nie było robione, no to cyk :D

post-33253-0-78816500-1496518239_thumb.jpg


..."Wszys­tko jest możli­we. Niemożli­we po pros­tu wy­maga więcej cza­su"... Dan Brown

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.