Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie nad tym myślę ale  chciałbym żeby ktoś dał info jak się to  sprawuje.

Dzięki  Radek 

21 minut temu, Enkil napisał(-a):

A co konkretnie się zepsuło?

No właśnie nie do końca wiem. Zdejmowanie idzie spoko, założenie - nie ma szans zebrać szkła z tacki. 

Nie przyglądałem się za mocno ale to może być wina i tacki i pająka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do pewnego czasu każde szkło dało sie zebrać a  ostatnio właśnie sie nie udaje - dlatego zakładam, że cos się spierniczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może ząbki trzeba naostrzyć ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
30 minut temu, Qba. napisał(-a):

A może ząbki trzeba naostrzyć ?

Spróbować nie zaszkodzi ale mam wrażenie, ze tacka się zdeformowała. Bliższe oględziny na to wskazują.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poleci ktoś jakiegoś zaufanego zegarmistrza w okolicach Jeleniej Góry?


𝑷𝒐𝒍𝒋𝒐𝒕/𝑺𝒆𝒌𝒐𝒏𝒅𝒂 - 𝑨𝒍𝒍 𝑺𝒕𝒆𝒆𝒍, 𝟐𝟏 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟐𝟐 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟐𝟗 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟑𝟎 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
8 godzin temu, Piotr Orzechowski napisał(-a):

Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉

 

Rozumiem, widzimy się w Zajezdni?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
14 godzin temu, Piotr Orzechowski napisał(-a):

Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉

IMG_0225.jpeg

Klasyczny styl Frantza Jaegera .

Olsen zaciera ręce i przygryza cygaro 😉 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W sumie, mam trochę czasu, może też przyjechać  ?

Musiałbym nocleg jakiś ograć i dojazd ciapongami, ale od Poznania to nie powinno być trudne :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak masz możliwość to na pewno warto. Byłem w Lublinie na  pierwszej i drugiej  edycji - bylo świetnie za pierwszym razem. Za drugim razem było widać, że PFW  się zmienia - było jeszcze ciekawiej niż za pierwszym razem. 

Teraz będzie jeszcze ciekawiej - wiem to :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
16 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

Jak masz możliwość to na pewno warto. Byłem w Lublinie na  pierwszej i drugiej  edycji - bylo świetnie za pierwszym razem. Za drugim razem było widać, że PFW  się zmienia - było jeszcze ciekawiej niż za pierwszym razem. 

Teraz będzie jeszcze ciekawiej - wiem to :) 

Będę pierwszy raz. Rodzinka chcę się ze mną wybrać 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
18 godzin temu, Enkil napisał(-a):

No to się widzieliśmy :)

IMG_20260620_134109153_HDR.thumb.jpg.845f6bc192ddacedc9a5c5cbf03f2925.jpg

Szczerze? To było najlpesze spotkanie we wszechświecie. Fajnie było zobaczyć @Enkil na żywo. Dzięki!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
19 godzin temu, Enkil napisał(-a):

No to się widzieliśmy :)

IMG_20260620_134109153_HDR.thumb.jpg.845f6bc192ddacedc9a5c5cbf03f2925.jpg

Chyba Was widziałem 🤗🤗🤗

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
W dniu 21.06.2026 o 17:47, drobnypijaczek napisał(-a):

Szczerze? To było najlpesze spotkanie we wszechświecie. Fajnie było zobaczyć @Enkil na żywo. Dzięki!

Ja również się cieszę, że mogliśmy się spotkać. To jest ożywcze.

:)

A pozostali panowie, którzy piszą że nas widzieli - chyba by było miło, gdybyście też się przywitali.

:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam słabą pamięć do twarzy.

Nawet Kiniola (a widzieliśmy się już kilka razy) musiałem dokładnie obejrzeć zanim skojarzyłem, że to ON 😀 i dopiero mając pewność się przywitałem. 

Musiałbym z uruchomionym telefonem chodzić i porównywać  twarze do postów. 

Po czasie patrząc na zdjęcia wiem, że widziałem ale na miejscu głupio każdego pytać o przynależność i nick na KMZiZ .

Najłatwiej byłoby gdyby każdy miał naszywkę z nickiem albo tematyczną koszulkę z nickiem na plecach :) 

Ze wszystkimi osobami miło się rozmawiało ale tylko co piątego potrafię jakoś dopasować. 

Zresztą, nawet nie można byłoby ze mną graby uścisnąć, bo zagipsowana  .. 

Może kolejnym razem będę śmielszy . 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, zadra napisał(-a):

Mam słabą pamięć do twarzy.

Nawet Kiniola (a widzieliśmy się już kilka razy) musiałem dokładnie obejrzeć zanim skojarzyłem, że to ON 😀 i dopiero mając pewność się przywitałem. 

Musiałbym z uruchomionym telefonem chodzić i porównywać  twarze do postów. 

Po czasie patrząc na zdjęcia wiem, że widziałem ale na miejscu głupio każdego pytać o przynależność i nick na KMZiZ .

Najłatwiej byłoby gdyby każdy miał naszywkę z nickiem albo tematyczną koszulkę z nickiem na plecach :) 

Ze wszystkimi osobami miło się rozmawiało ale tylko co piątego potrafię jakoś dopasować. 

Zresztą, nawet nie można byłoby ze mną graby uścisnąć, bo zagipsowana  .. 

Może kolejnym razem będę śmielszy . 

 

 

Potwierdzam, też z twarzy tak nie znam .

Trzeba by chodzić i się przedstawiać jestem TomcioMiki 😁😁😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pany - Enkil to przy zegarkach dla niewidomych stał jak znam życie 😁

Nie potrzeba twarzy znać 🙂

Ale ja wiem, że pierwsze spotkania bywają trudne - nic się nie przejmujcie - każde następne to już za znajomości grupowe 🙂

Nie mogłem być w tym roku ale w przyszłym chętnie się umówię jak ktoś będzie chciał przy gablotce Enkila 😁

My z Przemkiem poznaliśmy się osobiście na I PFW - ale gada się tak jak z dobrym znajomym bo przecież "znamy" się od lat 😁

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
12 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

Pany - Enkil to przy zegarkach dla niewidomych stał jak znam życie 😁

Nie potrzeba twarzy znać 🙂

Ale ja wiem, że pierwsze spotkania bywają trudne - nic się nie przejmujcie - każde następne to już za znajomości grupowe 🙂

Nie mogłem być w tym roku ale w przyszłym chętnie się umówię jak ktoś będzie chciał przy gablotce Enkila 😁

My z Przemkiem poznaliśmy się osobiście na I PFW - ale gada się tak jak z dobrym znajomym bo przecież "znamy" się od lat 😁

Słuchajcie go - "prawdę bowiem mówi"...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.