Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Progfan_87

Użytkownik
 • Content Count

  54
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

1 Początkujący

Recent Profile Visitors

49 profile views
 1. Dziękuję za wyjaśnienie. Raczej tego regulował nie będę tylko ciekawiło mnie czy to normalne zachowanie mechanizmu.
 2. Poszukuję Kopernika w czarnej tarczy obowiązkowo produkcji CCCP.
 3. Witam. Zauważyłem ostatnio że kalendarz w moich dwóch Rakietach (obie na werku 2628) przestawia się na następny dzień kilkanaście minut przed północą. Czy to normalne? Z kolei w kolejnej Rakiecie, ta na werku 2614, kalendarz przestawia się przed 23:30. Czym to jest spowodowane? Nigdy wcześniej nie zwróciłem na to uwagi ponieważ myślałem że data zmienia się równo o północy.
 4. Mniemam że mogą być dwie opcje czyli: azotek tytanu, który wcale nie był takiej kiepskiej jakości albo złocenie w niskiej próbie, której Ruskie podobno nie oznaczali na kopertach więc jedynie zweryfikować może to jubiler moim zdaniem.
 5. Witam serdecznie. Kilka dni temu udało mi się kupić taką Rakietę. Teraz pytanie: czy koperta może być złocona jeśli nie ma nigdzie symbolu AU?
 6. Witam koledzy. Podpowie ktoś jak dokładnie używać tego niby kompasu w Rakiecie róża wiatrów? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 7. Jeśli Komandir to naprawdę lepiej znaleźć coś w ładnym stanie na Ebay ale produkcji CCCP, a jest tego mnóstwo. Te nowe są niestety nienajlepszej jakości. Jesli już kupować nowy to celowałbym bardziej w Amfibię lub Europe.
 8. Witam. Panowie, krótkie pytanie: czy wskazówki i tarcza są oryginalne?
 9. Witam, pytanie na temat słynnego zegarka Gagarina, bo nigdzie nie mogę znaleźć odpowiedzi. Wiadomo jakie były jego losy po pamiętnym locie w kosmos? Ponoć sam Gagarin oddał go do "Pierwszej Moskiewskiej" niedługo później. Czy zachował się do naszych czasów? Można go gdzieś oglądać? Wiadomo może także jaki miał wybity na werku kwartał i rok produkcji? Z góry dziękuję za odpowiedź.
 10. Witam czy mógłby mi ktoś przybliżyć temat tych dwóch Sław? Czy są to jakieś okolicznościówki? W jakiej ilości i latach one powstawały? Z góry dziękuję za odpowiedź!
 11. Rozumiem, dzięki za odpowiedź. Myślałem że może ma to bardziej coś wspólnego ze wschodem i zachodem słońca. Wiem że stniały jeszcze tarcze z nazwami miast, które określały daną godzinę w przykładowym mieście po ustawieniu.
 12. Jakie zadanie pełniły w 24h Rakiecie te kolorowe obszary na zewnętrznej tarczy?
 13. Poszukuję Rakiety "róża wiatrów" produkcja CCCP nie nowo-rosyjska.
 14. https://www.ebay.com/itm/133426390412 Co sądzicie o takim Krabie? Kombinowany czy brać?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.