Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

Progfan_87

Użytkownik
 • Content Count

  89
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

2 Początkujący

About Progfan_87

 • Birthday 10/04/1987

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Wielka Brytania

Recent Profile Visitors

80 profile views
 1. Szczerze to nie wygląda mi to na drewnianą kopertę poza tym widać tam jakiś bezel. Ktoś mi podpowiedział że może to być Ruhla diver lub jakaś antymagnetyczna ale pewności nie mam.
 2. Witam. Czy byłby ktoś w stanie rozpoznać ten zegarek? Obraz pochodzi z końca lat 80. Koperta przypomina trochę "beczkę" Amfibię ale nie pasuje mi tarcza 🤔
 3. Mam pastę do polerowania chromu ale właśnie raczej na części samochodowe itp. Wolałem tutaj zapytać czy taka pasta sprawdzi się w zegarkach, bo szczerze to nie natrafiłem na pastę stricte do zegarków. Niestety nie mam żadnego złoma w chromie żeby to sprawdzić a trochę się boję jej użyć na zegarkach które mi jeszcze posłużą, bo nie wiem jak się koperta zachowa.
 4. Dzięki za radę. A czy pasta do zębów będzie też dobra na stalowe koperty? Wiem że chrom jest delikatny dlatego pytam, bo może są jakieś specjalne pasty, które go nie uszkodzą.
 5. Witam. Mam kilka rusków w chromowanych kopertach, które wymagają polerowania. Czy mogę to zrobić jakąkolwiek pastą do polerowania chromu? Może ktoś poleci coś innego?
 6. Panowie czy w pencernikach występowały takie sekundniki? Bo do tej pory się nie spotkałem i podejrzewam że to zamiennik.
 7. Panowie czy wskazówki w tej Pobiedzie są ori? Bo szczerze wydaje mi się że chyba powinne być w złotym kolorze 🤔
 8. Tak, będę obserwował te aukcje bo narazie widzę że ceny są dość okazyjne no i wysyłka darmowa. Dzięki raz jeszcze 👍
 9. Dzięki wielkie. Wydawało mi się że szukałem dokładnie być może nie zaznaczyłem lokalizacji na cały świat 🤔
 10. Witam, wie ktoś może gdzie można dostać takie paski? Te zakupiłem wraz z zegarkami od wschodnich sprzedawców na Ebay ale nigdzie nie widziałem samych pasków a dosyć dokładnie przeszukałem różne ruskie aukcje. Dodam że jest to raczej ręczna robota ale występują dosyć licznie w komplecie z zegarkami.
 11. Zegarek Sportivny. Pytam, bo wiem że jest więcej niż jedna metoda zdejmowania szkła a sam nie wiem jak to się robi w tym modelu.
 12. Oś złamana napewno nie jest. A jak zdjąć szkło? I jeszcze jedno: funkcja stop sekundy nie działa. Czy majster byłby w stanie to naprawić?
 13. Witam. Przedstawi ktoś jak wygląda od podstaw założenie takiego sekundnika? Od razu mówię że raczej bym się tego sam nie podjął a zegarek prędzej czy później trafi do zegarmistrza chciałem tylko wiedzieć jak to wygląda krok po kroku, bo raczej to nie jest łatwe zadanie.
 14. Witam. Czy wypełnienie wskazówek w tym Starcie jest oryginalne? Bo jak do tej pory spotkałem się z zielonym kolorem a to jest brązowe. Czy raczej straciło kolor przez lata czy może wskazówki są po renowacji?
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.