Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Rekomendowane odpowiedzi

Ohyda c^nie 

Ja tam się nie wypowiadam bo nie wypada. A Ty Paweł jak chcesz to możesz swoje zdjęcia udostępniać publicznie :D :D :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Paula nie!!! Proszę :o Zostań choć w bieliźnie :blink::D :D :D

A tak poza tym takie piękne fajerwerki nam dałeś to ja takie z grubej rury. U nas tak się bawimy w Sylwestra! :D

attachicon.gifPlumbbob_Fizeau.jpg

Aaaa to z sojuza nadajesz?

Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Paweł dobrze Ci w różowym! :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Cisza. Wszystkie damki zostają u mnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Hmmm to dlatego moja nie śpi? ;)

Edytowane przez Kwiatek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba zadałem wczoraj pytania w złym momencie, jutro już nikt o nich nie będzie pamiętał. ;)

Taki czas. Nie przejmuj się. Zadaj jeszcze raz ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dwa szybkie pytanka:

1. Czym zabić nieprzyjemny zapach zegarka i paska? Oba są czyste, ale leżały pewnie w jakimś lumpeksie i przez to przesiąkły nieprzyjemną wonią. Póki co wstawiłem zegarek do kartonowego pudełka z sodą i leżakuje tam od dzisiaj Jakieś inne pomysły?

 

2. Żródło dobrych, przyzwoitych pasków w rozsądnej cenie do rusków? Tak by cena paska nie przekraczała znacznie ceny zegarka? Myślę o dwóch przedziałach cenowych do 50 i okolic 100 zł. Widziałem osobny dział dotyczący pasków na forum, ale może i tu moglibyście coś polecić w tym temacie?

 

 

Ad 1. - jeżeli pasek skórzany to kiepska sprawa, można go zwyczajnie wyprać w wodzie z delikatnym detergentem, i wysuszyć najlepiej wolno, a potem natrzeć płynem do konserwacji skóry. Ja tak zrobiłem w przypadku paska, na którym mi zależało. Pomogło. Co do zegarka - dać mechanizm do czyszczenia a kopertę do wody z ludwikiem, wyszorować i w zależności czy chrom czy złocony delikatnie przepolerować bawełnianą szmatką. Da radę.

Ad. 2 - hmmm, jak chcesz od naszych paskorobów to przy regularnych zamówieniach zmieścisz się spokojnie w podanych przedziałach cenowych. Jak zegarki do gabloty to hurtownia zegarmistrzowska - tam kupisz za kilka złotych nawet przyzwoity pasek (i nie śmierdzący chińszczyzną :D).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Co tu się działo ;)

Pomyślności wszystkim życzę!

 

http://zegarkiclub.pl/forum/index.php?/topic/102593-Licytacja-dla-Filipka

Licytacja dla Filipka - ZAPRASZAM!!!

Straciłaś jedyną i niepowtarzalną okazję na prezent noworoczny. :D

Chłopaki sobie dali w czub... albo z przypływu euforii noworocznej - nie wiem... rozdawali zegarki za darmo. Jeden czekał właśnie na ciebie i się nie doczekał.

Chyba, że euforia nie opadła i promocja zostanie przedłużona :D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak dali w czub... sugerujesz?

:D


Cierpię na chroniczny brak czasu... dlatego kupiłem stary zegar, żeby łapać każdą jego chwilę...
Arkadiusz K.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Kwiatek

Ja trzeźwy byłem jak świnia!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten piękny, ale ciężki :P noworoczny poranek :)  :)

Chciałbym Wam Wszystkim Drogie Koleżanki i Drodzy Koledzy złożyć Najserdeczniejsze Życzenia Noworoczne!

Aby ten nowy 2016 rok obfitował sukcesami i spełnionymi marzeniami. By przyniósł Wam szczęście i spokój, a wszystkie jego dni były niezapomniane. 

Najważniejszą maksymą dla Was, którą i ja obrałem sobie w tym roku niech będą słowa : " Naprawdę żyje tylko ten, kto nieustannie cieszy się z życia".

Pozdrawiam

Miłosz


Kupię: ---.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ładnie powiedziane - Dziękuję i wzajemnie

+

Edytowane przez Paweł Bury.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszystkim miłośnikom Rakiet (i innych radzieckich zegarków) wszystkiego najlepszego w nowym roku!

 

post-80620-0-10615900-1451653914_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przypadkiem taki nowy "Kirow" znalazłem w necie, na ruskiej stronie. Wydany w Niemczech, w ilości 100 szt.

 

2cb3d10f16fce87e3934ec8360cb1bdf.jpg

 

Case Material : Stainless steel 316l

Diameter : 44 mm without crown

Bottom : screwdown, solid caseback

Movement: Swiss ETA UT6497 decorated

Functions: Hour, Minute, Second

Serial Number : 01 – 100

Dial : Military with luminova

Hands : Military with luminova

Glass : Front saphire

High: 11,0 mm without glass

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.