rk7000 3928 #7676 Posted May 23 No właśnie nad tym myślę ale chciałbym żeby ktoś dał info jak się to sprawuje. Dzięki Radek 21 minut temu, Enkil napisał(-a): A co konkretnie się zepsuło? No właśnie nie do końca wiem. Zdejmowanie idzie spoko, założenie - nie ma szans zebrać szkła z tacki. Nie przyglądałem się za mocno ale to może być wina i tacki i pająka 0 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
Enkil 8790 #7677 Posted May 24 Niektóre szkła nie dają się zabrać z tacki, żadnym pająkiem. 0 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Share this post Link to post Share on other sites
rk7000 3928 #7678 Posted May 24 Do pewnego czasu każde szkło dało sie zebrać a ostatnio właśnie sie nie udaje - dlatego zakładam, że cos się spierniczyło. 0 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
Qba. 4930 #7679 Posted May 24 A może ząbki trzeba naostrzyć ? 0 Share this post Link to post Share on other sites
rk7000 3928 #7680 Posted May 24 30 minut temu, Qba. napisał(-a): A może ząbki trzeba naostrzyć ? Spróbować nie zaszkodzi ale mam wrażenie, ze tacka się zdeformowała. Bliższe oględziny na to wskazują. 0 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
Progfan_87 4546 #7681 Posted May 31 Poleci ktoś jakiegoś zaufanego zegarmistrza w okolicach Jeleniej Góry? 0 𝑷𝒐𝒍𝒋𝒐𝒕/𝑺𝒆𝒌𝒐𝒏𝒅𝒂 - 𝑨𝒍𝒍 𝑺𝒕𝒆𝒆𝒍, 𝟐𝟏 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟐𝟐 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟐𝟗 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟑𝟎 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔 Share this post Link to post Share on other sites
Enkil 8790 #7682 Posted June 3 Walizka na zegarki do Wrocławia już gotowa 5 KSIĄŻKA - CZAS POD CZERWONĄ GWIAZDĄ . Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Orzechowski 3727 #7683 Posted June 3 Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉 2 Share this post Link to post Share on other sites
drobnypijaczek 4650 #7684 Posted June 4 8 godzin temu, Piotr Orzechowski napisał(-a): Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉 Rozumiem, widzimy się w Zajezdni? 1 Share this post Link to post Share on other sites
Piotr Orzechowski 3727 #7685 Posted June 4 Godzinę temu, drobnypijaczek napisał(-a): Rozumiem, widzimy się w Zajezdni? Oczywiście, zapraszam. Poniżej link do wydarzenia. https://passionforwatches.pl/ 2 Share this post Link to post Share on other sites
zadra 1937 #7686 Posted June 4 14 godzin temu, Piotr Orzechowski napisał(-a): Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉 Klasyczny styl Frantza Jaegera . Olsen zaciera ręce i przygryza cygaro 😉 2 Share this post Link to post Share on other sites
zadra 1937 #7687 Posted June 4 W sumie, mam trochę czasu, może też przyjechać ? Musiałbym nocleg jakiś ograć i dojazd ciapongami, ale od Poznania to nie powinno być trudne 0 Share this post Link to post Share on other sites
rk7000 3928 #7688 Posted June 4 Jak masz możliwość to na pewno warto. Byłem w Lublinie na pierwszej i drugiej edycji - bylo świetnie za pierwszym razem. Za drugim razem było widać, że PFW się zmienia - było jeszcze ciekawiej niż za pierwszym razem. Teraz będzie jeszcze ciekawiej - wiem to 1 Licytacje dla Krzysia https://zegarkiclub.pl/forum/topic/137599-licytacja-dla-krzysia/?do=findComment&comment=3403902 Pozdrawiam Roman Share this post Link to post Share on other sites
TomcioMiki 76713 #7689 Posted June 5 16 godzin temu, rk7000 napisał(-a): Jak masz możliwość to na pewno warto. Byłem w Lublinie na pierwszej i drugiej edycji - bylo świetnie za pierwszym razem. Za drugim razem było widać, że PFW się zmienia - było jeszcze ciekawiej niż za pierwszym razem. Teraz będzie jeszcze ciekawiej - wiem to Będę pierwszy raz. Rodzinka chcę się ze mną wybrać 😁😁😁 1 Share this post Link to post Share on other sites