Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
kchrapek

DYSKUSJE O WSZYSTKIM

Recommended Posts

No właśnie nad tym myślę ale  chciałbym żeby ktoś dał info jak się to  sprawuje.

Dzięki  Radek 

21 minut temu, Enkil napisał(-a):

A co konkretnie się zepsuło?

No właśnie nie do końca wiem. Zdejmowanie idzie spoko, założenie - nie ma szans zebrać szkła z tacki. 

Nie przyglądałem się za mocno ale to może być wina i tacki i pająka

Share this post


Link to post
Share on other sites

A może ząbki trzeba naostrzyć ?

Share this post


Link to post
Share on other sites
30 minut temu, Qba. napisał(-a):

A może ząbki trzeba naostrzyć ?

Spróbować nie zaszkodzi ale mam wrażenie, ze tacka się zdeformowała. Bliższe oględziny na to wskazują.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Poleci ktoś jakiegoś zaufanego zegarmistrza w okolicach Jeleniej Góry?


𝑷𝒐𝒍𝒋𝒐𝒕/𝑺𝒆𝒌𝒐𝒏𝒅𝒂 - 𝑨𝒍𝒍 𝑺𝒕𝒆𝒆𝒍, 𝟐𝟏 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟐𝟐 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟐𝟗 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔, 𝟑𝟎 𝒋𝒆𝒘𝒆𝒍𝒔

Share this post


Link to post
Share on other sites
8 godzin temu, Piotr Orzechowski napisał(-a):

Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉

 

Rozumiem, widzimy się w Zajezdni?

Share this post


Link to post
Share on other sites
14 godzin temu, Piotr Orzechowski napisał(-a):

Sejf na Twoje zegarki we Wrocławiu też. 😉

IMG_0225.jpeg

Klasyczny styl Frantza Jaegera .

Olsen zaciera ręce i przygryza cygaro 😉 

Share this post


Link to post
Share on other sites

W sumie, mam trochę czasu, może też przyjechać  ?

Musiałbym nocleg jakiś ograć i dojazd ciapongami, ale od Poznania to nie powinno być trudne :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jak masz możliwość to na pewno warto. Byłem w Lublinie na  pierwszej i drugiej  edycji - bylo świetnie za pierwszym razem. Za drugim razem było widać, że PFW  się zmienia - było jeszcze ciekawiej niż za pierwszym razem. 

Teraz będzie jeszcze ciekawiej - wiem to :) 

Share this post


Link to post
Share on other sites
16 godzin temu, rk7000 napisał(-a):

Jak masz możliwość to na pewno warto. Byłem w Lublinie na  pierwszej i drugiej  edycji - bylo świetnie za pierwszym razem. Za drugim razem było widać, że PFW  się zmienia - było jeszcze ciekawiej niż za pierwszym razem. 

Teraz będzie jeszcze ciekawiej - wiem to :) 

Będę pierwszy raz. Rodzinka chcę się ze mną wybrać 😁😁😁

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.