Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

gienek_mkb

Czy ktoś podejmuje się usługi zamówienia zegarka z zagranicznych stron?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Tak jak w temacie. Chciałbym się dowiedzieć czy na forum znajduje się osoba która ma możliwość zamówienia i sprowadzenia zegarków z zagranicznych sklepów internetowych? Chodzi mi dokładnie o usługę. Czyli na przykład : ja wybieram zegarek i stronę ,a dana osoba zamawia (oczywiście pobiera ode mnie za taką usługę opłatę) sprowadza do siebie a następnie odsyła do mnie. Mając na uwadze bezpieczeństwo takiej osoby są możliwe zaliczki itp. Temat zakładam z myślą o sobie ale także sądzę że byłoby wiele osób zainteresowanych taką usługą. Osoby które mogą w tej sprawie pomóc proszę o udzielanie się w temacie, za co będę bardzo wdzięczny :) dlaczego taki temat? Gdyż często ceny naszych "wymarzonych" zegarków są o połowę niższe w zagranicznych sklepach niż w Polskich.

 

Ps: Jeśli taki temat istnieje, jest w niewłaściwym miejscu wstawiony, lub ogólnie narusza regulamin, proszę o jego edycję lub usunięcie. Dziękuję i pozdrawiam Mateusz 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja korzystałem z pomocy Sokolowa. Jesli kolega wyrazi chęć, to polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sam się bawię w zamawianie nawet aby sobie to ułatwić to założyłem nawet kartę walutową dolarową. dzięki temu zasilam ją w kantorach online i pomijam dodatkowe spredy bankowe.

gdybyś potrzebował pomocy to pisz.

 

Wysłane z mojego SM-G850F przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystałem z usług

http://cadran.mywebzz.com

to solidna i sprawdzona firma, aktywny uczestnik sąsiedniego forum. 

możesz podać nieco więcej szczegółów, też planuję taki krok, ale jakoś obawiam się że może przyjść "prawie" oryginał,

jak sprawdziłeś opinie o nich? twój przyszedł ok? gdzieś w sieci są jakieś niezależne opinie o nich?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum zegarkowym - www.czwarty-wymiar.pl występuje pod nickiem Rudolf. Jest tam kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt osób które kupowało zegarki z jego pomocą. 

Jeśli chodzi o mój zegarek to wszystko poszło szybko i bezproblemowo ale to był Parnis, więc nie było obawy o autentyczność :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Załóż PayPal i kupuj sam bezpośrednio.

Kupisz raz i potem już pójdzie bez problemu.


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Proszę, jak interesy kwitną. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak wyżej, do paypala wystarczy Ci zwykła debetówka i kupuj sam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwszym zamówieniu będzie drugie, potem trzecie ;) A tak poważnie, zero ryzyka - zakupy przez paypal dają duże poczcie bezpieczeństwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość vlepek

mam pytanie:

Dlaczego potrzebujesz kogos kto kupi za Ciebie zegarek?

Kupujac w sprawdzonych sklepach zagranicznych i płacac paypal nie ma ryzyka.

Sklepy wysylaja kurierami więc można sledziec przesylke.

Może ja czegoś nie rozumiem,ale jaki to ma sens?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Wytłumaczeniem może być chyba tylko brak znajomości języka angielskiego. Obawy przed komplikacjami i koniecznością podjęcia rozmów w celu wyjasnienia czegoś w EN. Innych powodów nie wyobrażam sobie. Myślę jednak, że w razie problemów, gdyby jakieś wystąpiły, forumowicze pomogą (w razie czego służę pomocą). Do samego zakupu chyba nawet nie potrzebna jest znajomość języków. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znajomość j. angielskiego w podstawowym stopniu w zupełności wystarczy .


Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A poza tym zawsze pozostaje google tłumacz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to czasem bardziej się boję polskich urzędników niż azjatyckich sprzedawców ;)

chociaż z drugiej strony od 3 tygodni "bujam" się z jednym znanym azjatyckim sklepem, bo zapomnieli wysłać karty gwarancyjnej... bez względu na poziom angielskiego nie odpisują póki ich się nie straszy sporem na paypalu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

tak szczerze to czasem bardziej się boję polskich urzędników niż azjatyckich sprzedawców ;)

chociaż z drugiej strony od 3 tygodni "bujam" się z jednym znanym azjatyckim sklepem, bo zapomnieli wysłać karty gwarancyjnej... bez względu na poziom angielskiego nie odpisują póki ich się nie straszy sporem na paypalu.

Mam dokładnie tę samą sytuację (opisane bujanie z zapomnianą kartą gwarancyjną), tyle że sklep polski (alle). Niestety, ludzie i problemy są wszędzie takie same, bez względu na zakątek świata. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czyli potwierdza się zasada, że najlepszym językiem są Dolary. póki się zgadzają każdy azjata (i nie tylko) zrozumie łamany angielski. jak się robią problemy to pod każdą szerokością geograficzną to nie język jest przeszkodą :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na sąsiednim forum zegarkowym - www.czwarty-wymiar.pl występuje pod nickiem Rudolf. Jest tam kilkanaście, jeśli nie kilkadziesiąt osób które kupowało zegarki z jego pomocą. 

Jeśli chodzi o mój zegarek to wszystko poszło szybko i bezproblemowo ale to był Parnis, więc nie było obawy o autentyczność :D

dzięki za info, już sobie poczytałem

ja celuję w citizena z eko, więc też łatwo sprawdzić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak szczerze to czasem bardziej się boję polskich urzędników niż azjatyckich sprzedawców ;)

chociaż z drugiej strony od 3 tygodni "bujam" się z jednym znanym azjatyckim sklepem, bo zapomnieli wysłać karty gwarancyjnej... bez względu na poziom angielskiego nie odpisują póki ich się nie straszy sporem na paypalu.

Widać ze to działa .

Deus Dona Me Vi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

"płacac paypal nie ma ryzyka".

Ryzyko jest zawsze.Trzeba kierować się zdrowym rozsądkiem i opinią o sprzedającym.  Mi przyszły parę razy paczki rozprute (tutaj zawiniła poczta). A raz zamiast zamówionej zawartości dostałem taśmę klejącą (tu numer wykręcił sprzedający). W tym przypadku warunkiem zwrotu pieniędzy przez Pay Pal, było wszczęcia postępowania przez policję. Kosztowało mnie to dwa stracone dni i trochę nerwów. Jeden dzień składałem zawiadomienie o przestępstwie i zeznanie. Drugi dzień ponownie składałem zeznanie policjantom, dla których internet to jakaś czarna magia. Oczywiście mimo dostarczenia przeze mnie wszystkich danych sprzedawcy z adresem jego firmy, sprawa została umorzona. Pomimo ochrony kupującego przez Pay Pal przykre sytuacje się zdarzają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.