Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Wasyl

Jaki zegarek vintage masz dziś na ręku?

Rekomendowane odpowiedzi

Fajny automat, na jakim mechanizmie? Felsa 690?

Automat, bo młodzież zapomina nakręcać  ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

post-27317-0-29961300-1481488215_thumb.jpg

post-27317-0-14592500-1481488230_thumb.jpg

post-27317-0-70301500-1481488252_thumb.jpg

 

Czy ta koronka w moim jest oryginalna?


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OK


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Automat, bo młodzież zapomina nakręcać  ;)

No może rzeczywiście źle się wyraziłem. Wobec tego zapytam ponownie. Jak jest mechanizm w tej Delbanie?  


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja koronka oryginalna niestety nie jest! :(

 

post-22413-0-10371900-1481490367_thumb.jpg


Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Robert jaki jest tam mechanizm? Venus? Czy jest sygnowany?

Venus.

Breitling w tych czasach nie miał zwyczaju sygnowania mechanizmów!

Mój wydaje sie byc z 38roku. :)

 

post-22413-0-95786400-1481491263.jpg

Edytowane przez szwed

Zegarkow!!! Ile by nie bylo to i tak jest za malo!!! :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Breitlingami na Venus 170 to trudno cokolwiek jednoznacznie powiedzieć.,Nie mam wątpliwości ,że  na rynku jest co najmniej dziesięć razy więcej fake niż legit .,Z drugiej strony nawet napis Breitling na mostku mnie nie przekona , kiedy w środku jest 7 kamieniowy Venus.,

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Breitlingami na Venus 170 to trudno cokolwiek jednoznacznie powiedzieć.,Nie mam wątpliwości ,że na rynku jest co najmniej dziesięć razy więcej fake niż legit .,Z drugiej strony nawet napis Breitling na mostku mnie nie przekona , kiedy w środku jest 7 kamieniowy Venus.,

Wydaje mi sie ze ten mostek to lipa. Zwróć uwagę ze wszystko w środku jest stare i brudne a ten mostek tak "dziwnie" świeży. Rowniez napis BREITLING jest jak dla mnie zbyt współczesny. Mysle, ze ktos zajmując sie tym mechanizmem chcial go urealnić.....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No może rzeczywiście źle się wyraziłem. Wobec tego zapytam ponownie. Jak jest mechanizm w tej Delbanie?  

Felsa 

ou1pxs.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bidynator czyli powinna być Felsa 690, ale układ mostka balansu jakiś inny. Co ma wypisane pod balansem?


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po lewej stronie balansu na wysokości koła wychwytowego. Na płycie bazowej powinno być logo Felsy i numer. Przypuszczam, ze jednak 690 lub jakaś późniejsza modyfikacja.


"You may delay but time will not" Benjamin Franklin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tymi Breitlingami na Venus 170 to trudno cokolwiek jednoznacznie powiedzieć.,Nie mam wątpliwości ,że  na rynku jest co najmniej dziesięć razy więcej fake niż legit .,Z drugiej strony nawet napis Breitling na mostku mnie nie przekona , kiedy w środku jest 7 kamieniowy Venus.,

U mnie jest 17-to kamieniowy Venus bez sygnatury Breitlinga. Te które widziałem z sygnaturami miały grawer "pisany" nie drukowany...


Porządek na serwisie o niczym nie świadczy. Często najlepsze usługi świadczone są przez geniuszy w totalnym bałaganie…

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@radekvintage

Jaki model paska jest na tych wcześniejszych zegarkach? Często się u Ciebie pojawia.


Czas ma sens tylko wtedy, kiedy robi się z nim coś sensownego

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.