Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

EnamelDial

Moje tarcze do zegarka z emalii i porcelany.

Rekomendowane odpowiedzi

Leszku, przy tarczach abstrakcyjnych dobrze byłoby gdybyś wcześniej poćwiczył tzn „podział kwadratu”, który ułatwia Ci „prawidłowe” komponowanie tarcz.

Wbrew pozorom zrobienie dobrej abstrakcji nie jest wcale łatwe. Mistrzowie „dziedziny” do swojego meritum dochodzili latami.

Na początek dobrze jest sobie przyswoić „złoty podział” i wyznaczniku Bauhausu/ tak mi się nasunęło obserwując co robisz. Przy założeniu „szanuj materiał, w którym pracujesz”/a wiem, że do najtańszych nie należy/, rób szkice/założeń do tarcz/np. na papierze milimetrowym.

Nie piszę tego złośliwie/ lecz jako konstruktywna krytykę.

 

Zwierzaki wychodzą Ci dużo lepiej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof to Ty jesteś jesteś projektantem i Ty maluj. Ja nie mam na to czasu bo cały dzień zastanawiam się jak utrzymać proste druty w jednym kawałku i jak wypalić biały i czerwony kolor na srebrze. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

…...może trzeba podpatrzyć jak robią to u wielkich/filmiki/ albo zapytać na forum od emalii/ FB

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Krzysztof nie mam na to czasu . Do swojego zegarka zapłacę Ci lub innemu artyście za projekty i zrobicie to sto razy lepiej niż ja. 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Leszku, zwierzaki nawet jeśli są odwzorowywane, wychodzą Ci bardzo dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo jestem rzemieślnikiem - daj projekt a go zrobię.

 

22814273_392767807793262_294237514644972

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Podobna zawartość

    • Przez lysolek007
      Więc jak w temacie koleżanki i koledzy 
      '' Pomarańczowa tarcza energii dostarcza'' 🍊🍊🍊 
       
      Pokazujemy tutaj wyłącznie pomarańczowe tarczę  🍊⌚📸👌 

       
       





    • Przez Nicrame
      Dzień dobry.
      Posiadam od niedawna zegarek Adriatica A8276.2163A. wszystko działa fajnie, ale zastanawia mnie jedna rzecz. Mianowicie z czasem zauważyłem, że na tarczy  miejscu gdzie znajduje się godzina szósta zamiast rzymskiej VI znajduje się IV (nie jest do góry nogami). Pomyślałem, że albo błąd egzemplarza, albo może podróbka, Załączam foto.

      Okazuje się jednak, że odwiedziłem kilka sklepów i wszystkie modele serii mają tak samo. Także na stronie producenta, oraz polskiego dystrybutora (zrzuty w załącznikach) jest tak samo. Na meila w tej sprawie na oficjalny adres (po angielsku) nikt mi nie odpisał. Wysłałem też zapytanie 17.12.2019 na facebook na Adriatica Polska i zero odpowiedzi. Wiadomość wysłana formularzem na stronie producenta (wersja pl strony i zapytanie) też zero reakcji. Dzisiaj wysłałem kolejne zapytanie formularzem na stronie polskiego dystrybutora.
      Czy ktoś może mi podpowiedzieć jak to ugryźć? Czy to może faktycznie jakiś designerski popis, czy zwykły błąd?
       






×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.