Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

jimmy6

Użytkownik
 • Content Count

  1,822
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

jimmy6 last won the day on March 11 2016

jimmy6 had the most liked content!

Community Reputation

692 Mistrz

Recent Profile Visitors

585 profile views
 1. .............…......mój również / zdjęcia z piątkowego spływu.
 2. ….....oplułem monitor! 😄 Artme, gratuluję klasyka! 💪
 3. …......temat rzeka. Pamiętajmy o tym, że to co dla jednego jest wartością dodatnią, dla innych może okazać się płotem nie do przeskoczenia. Osobiście polowałbym na używanego „klasyka”, ponieważ w takowym zakupie widzę same plusy. Dziś Radiomir robiący dziury w ręce. Mam szczęście, że OP nie stosuje karbowanego bezela jak Roleks, niszczącego koszule
 4. Na FB na PP wisi 111 / z tego co widzę. Sprawdziłem przed chwilą.
 5. Nie mogłem doczekać się Pama po zakupie. W dniu, w którym kurier dostarczyć miał przesyłkę kompletnie nieobecny byłem w pracy……………odliczałem godziny. Dziś ulubiona 113/ zdjęcia brak.
 6. Gdybym stał przed podobnym wyborem, to musiałbym stoczyć walkę między rozumem, a sercem. Rozum wybrałby 111, przede wszystkim ze względu na mechanizm, który w razie jakiejkolwiek awarii ogarnie każdy, lepszy zegarmistrz w kraju/ bez przymusu odsyłania zegarka na serwis. Serce wybrałoby 372, kwintesencję stylu Panerai! /Less is more! Wychodzi na to, że nie pomogę, chyba, że w grę wchodzą dwa Pamy:)
 7. …........jest na czym oko zawiesić/ i te kolory!
 8. …......bardzo lubię OEMową gumę od 113! W temacie pasków, to skóra do 210 jest ładnie wykonana/ ale stosunek ceny do jakości wykonania jest „lekko pisząc taki sobie”. W porównaniu z paskami, od „naszych paskorobów”, OEM wypada słabo.
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.