Jump to content
Search In
 • More options...
Find results that contain...
Find results in...

leskias

Użytkownik
 • Content Count

  611
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

leskias last won the day on October 21 2017

leskias had the most liked content!

Community Reputation

72 Bywa pomocny

About leskias

 • Birthday 01/06/1966

Kontakt

 • Strona WWW
  https://www.olx.pl/oferty/uzytkownik/5mbEz/

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Lokalizacja
  Kłodzko - Reading
 • Hobby
  Tarcze z emalii. Grawerowani, giloszowanie. Budowa maszyn.

Recent Profile Visitors

328 profile views
 1. Dla mnie Spartan na deklu wymiata. Ale zegarek drogi !!! :-(
 2. Święta się kończą ale pierwsze handmade jest na całe życie
 3. Dziękuję za dobre słowo. Niestety na razie nie giloszuję bo nie mam maszyny ( bieda :-( ale zapraszam na moje tematy ( tu na forum) o tarczach grawerowanych i emaliowanych. Najnowsze projekty to grawerowana seria patriotyczna na 100 lecie odzyskania niepodległości i emaliowana tarcza "Tsunami" oraz 2 projekty klientów który nie mogę pokazać bez ich zgody. Dziękuję.
 4. Cudowne zdjęcia i zegarki. Masz kolego talent !!!!. Nie noszę zegarka, nawet ich nie mam ale uwielbiam takie artystyczne .. Super :-)
 5. Seiko wymiata - jest nr1 . Czy na Istagram zdjęcie musi być kwadratowe bo sprawdzałem z swoim telefonie i jest taka opcja. Piękne zdjęcia wystawił też dzisiaj Wojtej=k Ciech tylko nie wiem czy mozna pokazać :-)
 6. 81 to Tiger trawiony głęboko do zalania farbą Numer 82 to Ośmiornica :-) barwiona palnikiem nie tak jak ostatnio w kwasie. Też ładna
 7. Jak najbardziej !!!! zrobię a z gotowym projektem to 70% pracy mniej. Od kilku tygodni uczę się pracować na darmowym programie Inkscape. On chyba obsługuje wszystkie typy plików. Nie wiem czy mam rozmiar dysku ( surówkę). Dzisiaj NR 79 Damascus. Lubię ten wzór i jak tylko coś narysuję to od razu trawię. Kłopot to te cienkie linie bo maska szybko odpada. Jak to piszą : trening czyni mistrzem. cdn
 8. Mnie już to hobby nudzi bo nie przynosi spodziewanych efektów. Teraz szukam dobrego i ciekawego kontraktu na tokarkę lub spawanie. Tarcza numer 92 do setki jeszcze dociągnę .
 9. Ja potwierdzam to drugi raz. Fajna fotka i pasek. Witamy :-) Widzę że ostro już pracujesz. Fajnie to wygląda.
 10. Piotrek te kolory to są z pieca. Nie lubię tego robić bo zajmuje za dużo czasu a ja mam alergię na stal. Wolę robić surówki a Ty sobie maluj :-) Odnośnie grawerowania 30 godzin nie jest wcale tak tragicznie. Myślałem że dużo więcej to zajmuje. Przyślij mi sprzęt to będę Ci grawerował koperty. Dla przykładu taką tarczę z granulacją jak Małpka robię ok 50 godzin i jeszcze nie jestem w 100% zadowolony. Piotr ile w USA grawer bierze za godzinę ?
 11. W ogrodzie wszystkie zdjęcia są ładne :-) a i zegarki nieczego sobie - zadbane i dopieszczone w tych tujkach
 12. leskias

  poświećmy...

  Źle napisałem - powinno być : subtelnie, klasycznie Bardzo ładnie.
 13. Piękne fotki i zegarek. Dziękuję za pokazanie bo to radość dla moich oczu :-) Pozdrawiam Leszek
 14. Piotr gilosze wyglądają super :-) Dobrze że to Ty je kupiłeś. A tutaj piękne zdjęcie kolegi Kwiatka - może się obrazić ale zdjęcie jest nr1 i musi być pokazane
×
×
 • Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.