Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here
Ram83

Moje japońskie trio

Rekomendowane odpowiedzi

Zgadza się. Niebieski to blue moon. Na wcześniejszym zdjeciu jest za to starlight. Biały chyba nie ma nazwy.

Swoją drogą ostatnio seiko wypuściło wersję z zieloną tarczą i też wygląda świetnie, a nazywa się Mockingbird green

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza się. Niebieski to blue moon. Na wcześniejszym zdjeciu jest za to starlight. Biały chyba nie ma nazwy.

Swoją drogą ostatnio seiko wypuściło wersję z zieloną tarczą i też wygląda świetnie, a nazywa się Mockingbird green

 

Wysłane z mojego Lenovo K53a48 przy użyciu Tapatalka

Na zegarki z pasją znalazłem coś takiego "Seiko ma jednak własną drinkową klasyfikację. Niebieska to odwołanie do Blue Manhattan, zimno-srebrzysta to Sky Diving, szara to Side Car, szampańska to Margarita, a srebrzysta to Martini. Moja Cuba Libre to dla Seiko drink Manhattan"

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I wszystkie fruu8cd695f972a66da7c50f954e6b5292fe.jpg

 

Wysłane z mojego HTC 10 przy użyciu Tapatalka


"Jeśli bałagan na biurku świadczy o bałaganie w głowie, o czym świadczy puste biurko?" Albert Einstein

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tam jest tylko jeden Presage drugi to Sarb 065 

oba inne, Sakura ma to coś, jak się na niego patrzy taki ubogi GS jednak Sarb lepszy mechanizm 

lubię je wszystkie każdy na inną okazję

Sliver był kupiony pod ślub chciałem tego dnia mieć coś wyjątkowego z mojego rocznika, trochę za mały 35 mm ale będzie na wyjątkowe okazje 

a GS to spełnienie marzeń

czas pomyśleć o czymś z ciemniejszą tarczą, granat lub czerń

po głowie chodzi mi SDGM, Presage Shippo Enamel ale ostatnio zobaczyłem na allegro Alpiniestę na rynek amerykański

ale nie wiem może skończy się na jakimś Vintage LM, KS lub GS bo jednak serce ciągnie w tą stronę :-) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tak, on był chyba dokładnie limitowany do liczby 1959 fajnie wygląda na filmach 

choć zawsze chorowałem na Hubuki miałbym parkę :-)

czas pokaże

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo70 - za co lubisz Citizena i co Cię w nim denerwuje?

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Alo70 - za co lubisz Citizena i co Cię w nim denerwuje?

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu

Tapatalka

Za co lubię, co mi się w nim podoba a co nie? Jak dla mnie mało jest w nim słabych punktów. Na plus jakość wykonania, tarcza uważam że jest dobrze przemyślana wszystko co potrzebne jest na niej, a przy tym zegarek jest czytelny. Kolorystyka, fajnie się zmienia barwa tarczy w zależności od padania światła. Do koperty również trudno mi się przyczepić. Wiadomo bezobsługowy synchronizuje się zawsze i nie musiałem specjalnie szukać mu miejsca, sekundnik trafia perfekcyjnie we wszystkie indeksy. Minusem dla mnie jest bransoleta,nie chodzi mi o jakość, a w zasadzie mała jej możliwość regulacji. Przy moim nadgarstku 18cm wolalbym mieć zegarek ciut bardziej opięty. Próbowałem już wszystkiego po wyjęciu ogniwa z kolei zbyt mocno opina mi rękę, a tak jak mam teraz niby jest ok, ale na mikro regulacji na zapięciu mogłaby być jedną dziurka więcej i byłoby wtedy idealnie.

Ogólnie zegarek jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za opis a mam jeszcze pytanie czy małą tarcze można ustawić jako Dual Time?

 

Wysłane z mojego LM-G710 przy użyciu Tapatalka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

G do ciężkich zadań. Monster od czasu do czasu na poprawę humoru i oczywiście na wakacje a Sumo na bazarku :D .

 

20191016-123641.jpg


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skromny Japoński sześciopak ;]

post-74783-0-21827200-1571228378_thumb.jpg

post-74783-0-21260100-1571228395_thumb.jpg

post-74783-0-80543200-1571228441_thumb.jpg

post-74783-0-54516400-1571228463_thumb.jpg

post-74783-0-94332800-1571228522_thumb.jpeg

post-74783-0-99021800-1571229370_thumb.jpg

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dominik, a Ty czasem nie miałeś SKX?


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Poszedł w świat... ... Ale jak Ci się znudzi pomarańczowy potwór daj znać :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiele miało u mnie dożywocie. Ale chyba ten faktycznie taki wyrok dostał. Przetrwał wszystkie trzęsienia pudełka. :D I nadal ma się świetnie.


W dniu 22.12.2014 o 11:43, Cezar. napisał:

... mądrzy zrozumieją, a reszcie nie wytłumaczysz...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta moja 6 stka ma dożywocie, o nie które modele długo zabiegalem co niektóre sentymentalne więc zostają ze mną, a co do skx może jeszcze się trafi jakis lepszy okaz pod względem jakości wykonania :)

Edytowane przez lysolek007

  👉📸 All Rights Reserved®                                                                    Diver'sholic 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.