Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
News will be here

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Muzzy

Auto miejskie do 55 000

Rekomendowane odpowiedzi

Bardzo poważnie zastanowiłbym się nad suzuki swiftem, też świetne auto miejskie, praktycznie bezobsługowe, tylko z własnego doświadczenia wiem, że jak Kobieta się uprze to choćby samochód sam kawę robił i jeździł to i tak nie zmieni upodobań bo się tamten podoba i tyle :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swift jest mega niepraktyczny, to jest chyba auto z najgorzej wygospodarowaną przestrzenią wewnątrz na rynku. Z zewnątrz duże w srodku malutkie. Bagażnika można powiedzieć że nie ma, z tyłu nikt się nie zmieści, z przodu osoba powyżej 185cm ledwo się zgina. Jeśli do jazdy tylko przez kobietę, i bez perspektywy wożenia pasażerów to OK, ale jeśli auto ma być bardziej uniwersalne to zdecydowanie odradzam. Dużo sensowniej ponoć ma wyglądać nowe Baleno, na które już można się zapisywać ( na jazdy testowe w salonach).

Fiesta jest OK, ma świetne właściwości jezdne to popularne auto więc dużo jest zamienników części itd ( jesli planuje się jezdzic wiecej niż 6 lat), ale sam design mimo że już po 2-ch liftingach zdążył mi się opatrzeć. No ale nie designem tylko człowiek żyje. Ja bym na pewno wolał Fiestę od Yarisa. Frajda z jazdy, i precyzja prowadzenia będzie o niebo lepsza.

Na niekorzyść fiesty silnik 1.4 wolnossak, musisz liczyć 8,5 w mieście.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto raczej tylko do miasta, na trasy jest moje Mondeo , Leon z linka fajny, ale trochę za duży dla żony. Byłem wczoraj ogladac i przejechać sie ta nowa Fiesta. Z zewnatrz auto wyglada super, troche gorzej jest już w środku, duzo plastiku, ale chyba nie mozna za wiele oczekiwać od auta w tym segmencie.

Atutem Forda jest to że mam u siebie w miescie salon i wszystko byloby na miejscu, najblizsza Toyota i Hyundai  jest ok 70 km i zawsze to klopot w przypadku jakis napraw i serwisu.

Zaproponowali mi całkiem fajna ofertę :

 

silnik 1,4 96km , wersja TREND pakiet GOLD  z alufelgami 15 i ladnym kolorem metalik za 48,5k (Cena tego zestawu poza promocja wyprzedazy rocznika  58k) . Dokladnie ta sztuka ze zdjecia . Co myślicie ?

 

brałbym :) 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też tak uważam. Ogolnie fajne auto. Bdb rabat. Do tego będziesz miał 2 Forda w rodzinie a to ułatwienie z serwisem, pewnie będzie Ci tez łatwiej uzyskac jakies rabaty przy serwisie czy jakis naprawach, itp.

Ponadto czym dlużej będziesz czekał to ilośc samochodów w wyprzedażach rocznika będzie malała a nie licz na konstruktywne doradztwo ze storny kolegów. Jeszcze trochę i w zasadzie zostaną Ci polecone wszytskie miejscie auta bo tak też to jest, że tyle osób tyle opinii. Każdy kto ma pozytywne doświadczenia z jakąś marka czy modelem, będzie Ci polecał i tyle. Nic tak naprawdę Ci to nie pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomasz Nowak

A ja kupiłem dwa tygodnie temu taki wóz. Dostałem ok. 8500 upustu i jestem mega zadowolony, bo to nie goła wersja. Silnik TSI 1,2l 90 koni w benzynie. Do tego 6 lat gwarancji, przyciemniane szyby, alufelgi komplet opon zimowych, komputer pokładowy i multum innych dodatków. e02931d3fdc802f7d988d6aad8158691.jpg Za samochód dałem po upuście 45000.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro do miasta to idealny byłby automat. Nie myślałeś?


Trzyzegarkowiec. No niestety już jednak ośmio-...

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Auto kupione, padło ostatecznie na Forda Fiesta 1,4 Trend w pakiecie Gold X. Żona zadowolona, ja tym bardziej bo wyszło taniej o 5000 od Yaris :)

Dzięki wszystkim za pomocne rady, może komuś,ten wątek tez się przyda w podjęciu decyzji.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ford to ford. Żadne szajswageny i pochodne się nie umywają. Niech się dobrze jeździ.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.