Jump to content
Search In
  • More options...
Find results that contain...
Find results in...
Sign in to follow this  
Tomaszek

Glycine Airman 17 vs Breitling SOH46 vs TUDOR BB vs ?

Airman17 vs SOH46 vs Blackbay vs ?  

29 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Mój głos na Brajtka.

Nie za bardzo rozumiem głosy, ze szybko się znudzi - to fajny zegar jest!

Wydaje mi się, że prostota w takim wydaniu oznacza ponadczasowość, a takie zegarki wolniej się nudzą.

Tak wygląda na "pseudogadzie"

Wersja, którą rozważasz, dzięki kolorowi indeksów na bezelu będzie prezentować się sporo lepiej. 

xolbgo.jpg

Coś w ten deseń miałem na myśli pisząc o gadzie:

IMG_6295_zpsxvspvmcn.jpg

IMG_5776_zpsna3lv9ic.jpg

IMG_7726_zpskevqgk9w.jpg

IMG_7727_zps2zwtolfd.jpg

Szczerze mówiąc, ostatnie połączenie (zegarek i pasek) to dla mnie ideał.

Pasowałyby do 3 przedstawionych?

Chyba tak…. ja lubię gładkie do glicerny, ale te pokazane całkiem całkiem, szczególnie ciemne.

Moim zdaniem, jeśli planujesz jakiś docelowy zakup to nie ma sensu tracić po drodze funduszy na jakieś półśrodki.

Jeśli już, to z wymienionej trójki Breitling jest bardzo podobny wizualnie do Omegi PO więc dokupywanie drugiego w tym samym stylu - niekoniecznie. Z pozostałej dwójki - Airman ciekawy ale Tudor zdecydowanie bardziej elegancki, nawet pomimo tej okropnej wskazówki godzinowej ( wiem wiem, tradycja... ). Dodatkowo, mimo że wszyscy bardzo się wszędzie zachwycają glicynami to na bazarku wiszą tygodniami albo miesiącami, a Tudory znikają w ciągu góra 48 godzin - to na przyszłość jak już prawie uzbierasz na PAMa czy co tam wtedy będzie na topie.

No i ostatnie - Tudor chyba bardziej pasuje do zabawy paskami niż Airman.

Trudno doradzać komuś co ma mu się bardziej podobać ale ode mnie - głos na Tudora.

IMG_7727_zps2zwtolfd.jpg

Szczerze mówiąc, ostatnie połączenie (zegarek i pasek) to dla mnie ideał.

Sam sobie odpowiedziałeś.

Szkoda kasy na inne opcje.

Pozdrawiam, Mirek

Sam sobie odpowiedziałeś.

Szkoda kasy na inne opcje.

Moim zdaniem, jeśli planujesz jakiś docelowy zakup to nie ma sensu tracić po drodze funduszy na jakieś półśrodki.

Jeśli już, to z wymienionej trójki Breitling jest bardzo podobny wizualnie do Omegi PO więc dokupywanie drugiego w tym samym stylu - niekoniecznie. Z pozostałej dwójki - Airman ciekawy ale Tudor zdecydowanie bardziej elegancki, nawet pomimo tej okropnej wskazówki godzinowej ( wiem wiem, tradycja... ). Dodatkowo, mimo że wszyscy bardzo się wszędzie zachwycają glicynami to na bazarku wiszą tygodniami albo miesiącami, a Tudory znikają w ciągu góra 48 godzin - to na przyszłość jak już prawie uzbierasz na PAMa czy co tam wtedy będzie na topie.

Ten króliczek strasznie daleko jest - półśrodki chyba jednak są niezbędne  :unsure:

SOH46 mimo, że podobny - to daje więcej (o to akurat w przypadku PO nietrudno) możliwości zabawy paskami.

Edited by Tomaszek

Guest Cyrhla

Glycine robi zegarki, które zyskują na żywo. Zdjęcia nie oddają urody zegarków tej marki.

Tam nie ma porzadnych sklepow ;)

Wysłane z mojego GT-I9505 przy użyciu Tapatalka

Pozdrawiam
Piotrek

stopka.jpg

Tam nie ma porzadnych sklepow ;)

To gdzie te biedaki z 3-miasta kupują zegarki? :)

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Create New...

Important Information

We have placed cookies on your device to help make this website better. You can adjust your cookie settings, otherwise we'll assume you're okay to continue.